Vladivostok – Chabarovsk 6:0 (kon.) | Omsk – Novokuzněck 2:3 (po pr.) | Barys – N.Novgorod 4:2 (kon.)
Čeljabinsk – Jekatěrinburg 3:2 (2:1 po s.n.) | Ufa – Novosibirsk 3:2 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Magnitogorsk 4:3 (po pr.)
Jaroslavl – Čerepovec 2:1 (po pr.) | Nižněkamsk – Kazaň 0:6 (kon.) | Soči – Toljatti 3:1 (kon.)
Dynamo Moskva – Minsk 3:1 (kon.) | Atlant – Riga 7:2 (kon.) | Viťaz – CSKA Moskva 1:2 (po pr.)
HC Slovan – Jokerit 2:3 (po pr.)
HC Viťaz Moskevská oblast
1:2 (0:0, 0:1, 1:0 - 0:1)
CSKA Moskva
Úterý 24.02.2015, 17:30 • Ice Hockey Center 2004 • KHL

Dnešní duel je u konce. Hokejisté CSKA Moskva i v hodně okleštěné sestavě dovedli čtvrtý duel v řadě za sebou do prodloužení a tentokráte si připisují dva body po brzké brance Makarova. Suverénně tak ovládli základní část a v play-off jsou považováni za největšího favorita na zisk titulu. Já se tímto s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního dne. (19:44:48)

60:32
    CSKA právě vstřelilo branku!
    Hosté hned z kraje prodloužení dávají branku a i v tomto souboji vítězí! V prodloužení neuběhlo ani 32 sekund a po krásné střele dává branku hostujícího výběru IGOR MAKAROV. Asistence: Michail Naumenkov, Andreas Engqvist

60:01

Domácí v úvodu třetí části srovnali, hosté pak nedokázali využít dvouminutovou přesilovku 5 na 3 a o vítězi tak rozhodne prodloužení nebo samostatné nájezdy.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

58:37
    Oba celky kompletní, zřejmě se dočkáme prodloužení.

57:49
    Domácí kritickou chvíli přečkali a hraje se ve čtyřech.

57:11
    Hosté velmi málo střílejí, Säteri prozatím neinkasoval.

56:31
    Za držení je vyloučen domácí Selezňov, na druhé straně putuje na trestnou Kvartalnov za hrubost.

56:31
    Hosté sevřeli svého soupeře v obranném pásmu, trojice statečný ale zatím odolává.

55:49
    Tohle je hodně zajímavá situace pro hosty z CSKA! Rozhodčí během jednoho okamžiku vylučují hned dva hráče domácího výběru. Dvě minuty za vysokou hůl musí odsedět Grebeškov a za sekání Afinogenov.

55:28
    Viťaz se usadil v útočné třetině, vystřelit však nedokázal.

54:57
    Boj o kotouč ve středním pásmu, ani jeden celek se nedokáže dostat do zakončení.

53:24
    Viťaz je opět kompletní, blíží se nám prodloužení.

52:48
    Viťaz se nemohl dlouho osvobodit, nakonec opět dostal kotouč do středního pásma.

52:01
    Säteri si nyní připsal dva dobré zákroky, domácí Viťaz následně zasahuje.

51:24
    Přesilovku si zahraje také CSKA, dvě minuty za podražení musí odsedět Porseland.

Viktor Sandev

Branky a nahrávky: 44. Mamin (Kokšarov, Vyglazov) – 39. Žafjarov (Prochorkin), 61. Makarov (Naumenkov, Engqvist)

HC Viťaz Moskevská oblast: Säteri (Lisutin) – Berdjukov, Vaščenko, Porseland, Golovkov, Buchankov, Selezňov, Grebešikov – Koroljov, Kučerjavenko, Kousal – Afinogenov, Horák, Kempe – Makarenko, Jakubov, Makejev – Mamin, Kokšarov, Vyglazov
    CSKA Moskva: Lalande (Sorokin) – Naumenkov, Zajcev, Němec, Mišarin, Vorobjov, Panin, Kvartalnov, Ogijenko – Kuzmenko, Engqvist, Makarov – Arťuchin, Prochorkin, Žafjarov – Mamin, Stas, Volkov – Tělegin, Korotkov, Žarkov

Rozhodčí: Buturlin, Rogačjov – Goljak, Děďulja