Vladivostok – Chabarovsk 6:0 (kon.) | Omsk – Novokuzněck 2:3 (po pr.) | Barys – N.Novgorod 4:2 (kon.)
Čeljabinsk – Jekatěrinburg 3:2 (2:1 po s.n.) | Ufa – Novosibirsk 3:2 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Magnitogorsk 4:3 (po pr.)
Jaroslavl – Čerepovec 2:1 (po pr.) | Nižněkamsk – Kazaň 0:6 (kon.) | Soči – Toljatti 3:1 (kon.)
Dynamo Moskva – Minsk 3:1 (kon.) | Atlant – Riga 7:2 (kon.) | Viťaz – CSKA Moskva 1:2 (po pr.)
HC Slovan – Jokerit 2:3 (po pr.)
Lokomotiv Jaroslavl
2:1 (0:1, 0:0, 1:0 - 1:0)
Severstal Čerepovec
Úterý 24.02.2015, 17:00 • Arena 2000 • KHL

To je ode mě pro dnešek všechno, já děkuji za pozornost a budu se těšit na play off, které startuje už za několik málo dní. Do té doby napočtenou. (19:24:51)

Československá stopa v utkání

Jakub Štěpánek (CER) – 25 zákroků, 2 góly = 92,59%
    Marek Kvapil (CER) – 0b, 1s, TOI: 10:54
    Jiří Novotný (JAR) – 0b, 3s, TOI: 16:51

Hokejistům Jaroslavle se tedy podařilo otočit stav utkání a po výhře 2:1 po prodloužení se dobře naladit na blížící se play off. To pro hokejisty Čerepovce se sezona dnešním dnem skončila. Ani případná výhra by Severstalu na postup nestačila, protože Soči v souběžně hraném utkání přehrává Togliatti a hlídá si premiérový postup do play off. V Čerepovci si tak musí na postup do vyřazovacích bojů počkat minimálně další rok.

Emil GALIMOV - 2:1

64:06
    Jaroslavl právě vstřelila branku!
    A je hotovo! Domácí rozhodují o zisku bonusového bodu v prodloužení, po přihrávce Koňkova vypálil pohotově zpoza kruhů EMIL GALIMOV a jeho střelecký pokus zaplachtil za Štěpánka. Asistence: Sergej Koňkov.

63:55
    V útočném pásmu se usadili domácí.

62:41
    Na druhé straně se srdnatě do útoku hnal Trunjov, přes Gorochova se ovšem nedostal a nakonec skončil místo puku v brance sám. Nejen, že posunul domácí svatyni, ale rovněž si přivodil bolest.

62:33
    Až Apalkovova střela od modré čáry prošla ke Štěpánkovi, který puk vyrazil mimo svou svatyni.

61:47
    Na druhé straně pálil Berdnikov, ale i on pouze trefil bránícího hráče.

61:08
    Jako první se ke střele v nastavení osmělil Holos, jeho pokus od modré čáry byl před Štěpánkem zblokován.

60:59
    Úvodní minuta prodloužení se nesla v opatrném duchu.

60:01

Dnešní utkání sleduje vyprodaná jaroslavlská aréna (tedy 9000 diváků), která se již jistě nemůže dočkat play off.

Vzrušující třetí třetinu plnou šanci zvítězili hokejisté Lokomotivu v poměru 1:0, a utkání tak dospěje do prodloužení. To je velmi špatná zpráva pro Severstal. Ten už si s největší pravděpodobností play off nezahraje, protože Soči vede nad Togliatti 2:0. Pokud si chtějí zachovat alespoň teoretickou šanci, potřebují hokejisté Čerepovce urvat druhý bod.

Který z týmů vyhraje celé prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:38
    Od modré čáry to zkusil ještě Stasenko, Kolesnik na dvakrát kotouč pokryl.

59:05
    V poslední minutě drží kotouč na svých holích domácí. Zdá se, že nás čeká prodloužení.

Václav Petrů

Branky a nahrávky: 47. Gorochov (Platt, Gračjov), 65. Galimov (Koňkov) – 15. Mons (Šinin)

Lokomotiv Jaroslavl: Kolesnik (Bělov) – Kronwall, Jakovlev, Vasiljev, Holos, Ljubuškin, Gorochov (C), Gavrikov, Pašnin – Novotný, Plotnikov, Averin – Kontiola, Loktijonov, Korškov – Kartajev, Galimov, Koňkov – Platt, Apalkov, Gračjov
    Severstal Čerepovec: Štěpánek (Magarilov) – Šinin, Arzamascev, Urbom, Chochlov, Koněv, Stasenko, Pyett – Trubačjov (C), Nikoncev, Thuresson – Kovyršin, Bučněvič, Trunjov – Černov, Kagarlickij, Mons – Monachov, Kvapil, Berdnikov, Kupcov

Rozhodčí: Beljajev, Naumov – Majtak, Pronskich

Diváci: 9000 (vyprodáno)