Zlín – Mountfield HK 3:2 (kon.) | Olomouc – Plzeň 2:3 (0:2 po s.n.) | Kometa Brno – Mladá Boleslav 2:0 (kon.)
Pardubice – K. Vary 2:3 (po pr.) | Vítkovice – Sparta 1:5 (kon.)
HC Kometa Brno
2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
BK Mladá Boleslav
Úterý 24.02.2015, 18:00 • hala Rondo • Tipsport extraliga

Duel rozhodl přesilovkou trefou Lukáš Vágner, na jeho gól v závěru navázal Jan Káňa. Jak již bylo řečeno, Kometa duel perfektně odbránila a tři body těžce vydřela. To je tedy vše z haly Rondo, u dalších přenosů se budu těšit zase někdy příště. (20:23:45)

Je hotovo. Kometa získává tři body, když poctivě odbránila tlak a šance soupeře. Marek Čiliak si připsal páté čisté konto v sezóně a právem se stal mužem utkání. Bolka nehrála vůbec špatně, ale bez vstřeleného gólu se těžko boduje.

Hráči zápasu: Marek Čiliak – Martin Látal.

60:00

59:35
    Takřka zaplněná hala děkuje svým borcům za předvedený výkon, který byl dobrý především v defenzivě. Kometa uzavřela spolu s Čiliakem prostor a nepropustila jedinou branku.

58:43
    Ještě jeden trest pro hosty, Bárta už sedí na trestné lavici.
    Jan KÁŇA - 2:0

58:22
    Kometa právě vstřelila branku!
    S největší pravděpodobností je rozhodnuto. JAN KÁŇA se drze protáhl mezi obranou hostů, najel si až mezi kruhy, kde přesnou střelou bekhendem překonává Růžičku nad jeho levým betonem. Asistence: Leoš Čermák.

58:00
    Už se hrají poslední dvě minuty třetí třetiny. Kometa stále drží těsný náskok, který získala díky Vágnerově trefě.

56:45
    Hostům nelze upřít snaha, ale stále je to marný boj s brněnskou obranou a Čiliakem.

55:59
    Dnešnímu utkání přihlíží 7029 diváků.

55:38
    Boleslav na modré dlouho váhala a je z toho postavení mimo hru.

55:08
    Střela Látala končí v lapačce připraveného Čiliaka.

54:22
    Hosté jsou kompletní, ještě mají něco přes minut, aby s výsledkem něco udělali.

53:26
    Pabiška dokázal vyhodit a trest Robarta se pozvolna krátí.

53:07
    Boleslav se zatím dobře brání, Kometu do ničeho většího nepouští.

52:10
    Kometa si zahraje přesilovku, Vondráčka zahákoval Robar a jde si na dvě minuty posedět.

51:30
    Pacovského střela šla na přední tyč, kde byl připravený Čiliak, jenž ucpal prostor ve svém pracovišti.