Vladivostok – Chabarovsk 6:0 (kon.) | Omsk – Novokuzněck 2:3 (po pr.) | Barys – N.Novgorod 4:2 (kon.)
Čeljabinsk – Jekatěrinburg 3:2 (2:1 po s.n.) | Ufa – Novosibirsk 3:2 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Magnitogorsk 4:3 (po pr.)
Jaroslavl – Čerepovec 2:1 (po pr.) | Nižněkamsk – Kazaň 0:6 (kon.) | Soči – Toljatti 3:1 (kon.)
Dynamo Moskva – Minsk 3:1 (kon.) | Atlant – Riga 7:2 (kon.) | Viťaz – CSKA Moskva 1:2 (po pr.)
HC Slovan – Jokerit 2:3 (po pr.)
Jugra Chanty-Mansijsk
4:3 (1:1, 1:0, 1:2 - 1:0)
Metallurg Magnitogorsk
Úterý 24.02.2015, 15:00 • Arena Jugra • KHL

Jugra sice v závěru řádné hrací doby ztratila dvoubrankový náskok, ale v prodloužení si domácí hráči vše vynahradili. Hosté se totiž nechali přečíslit a po Larsenově přihrávce tak uklízel kotouč do prázdné branky Alexander Koroljuk. Je tedy jasné, že Metallurg půjde do play-off ze třetího místa konferenční tabulky.

Střely na branku v prodloužení – 3:2, celkem – 23:39. (17:24:19)

64:28
    Jugra právě vstřelila branku!
    Tak domácí vítězí! Hráči Jugry se dostali do přečíslení 3 na 1, na jehož konci Philip Larsen, i s trochou štěstí, procpal kotouč na zadní tyč, kde už měl ALEXANDER KOROLJUK před sebou zcela odkrytou branku. Asistence: Philip Larsen.

64:01
    Běží už poslední minuta prodloužení, blíží se nájezdy.

63:03
    Od modré to zkoušel Birjukov, Gelašvili zakročil lapačkou.

61:26
    Mamkinovu střelu vyrazil Murygin jen před sebe, dorážka Koroljuka však končí v ochranné síti.

60:25
    Před brankou se dostal ke kotouči Mozjakin, opět ale mířil nepřesně.

60:01

Hosté v závěru třetí třetiny smazali dvoubrankové manko a tak se bude prodlužovat. V čase 56:52 nejprve podruhé v utkání skóroval Tim Brent a necelé dvě minuty před koncem vyrovnal Michail Junkov.

Střely na branku ve 3. třetině – 5:12, celkem – 20:37.

Který z týmů vyhraje celé prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:33
    Střela Mozjakina branku minula, hosté se snaží rozhodnout ještě v řádné hrací době.

59:01
    Poslední minuta periody, hosté jsou při chuti.
    Michail JUNKOV - 3:3

58:08
    Metallurg právě vstřelil branku!
    Hosté vyrovnávají! Lee od mantinelu nahodil kotouč před branku a MICHAIL JUNKOV ho tečoval za Gelašviliho záda – 3:3. Asistence: Chris Lee a Jaroslav Kosov.

57:59
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.
    Tim BRENT - 3:2

56:52
    Tak hosté přeci jen dramatizují závěr! Svým druhým gólem v utkání snižuje TIM BRENT, který dostal od Jakucenji přihrávku na pravý kruh, odkud poslal puk mimo dosah brankáře Gelašviliho. Asistence: Alexej Bereglazov a Maxim Jakucenja.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 11. Gusev (Koroljuk, Lee), 26. Medvěděv (Larsen), 50. Buljanskij (Mamkin), 65. Koroljuk (Larsen) – 17. Brent (Osala), 57. Brent (Bereglazov, Jakucenja), 59. Junkov (Lee, Kosov)

Jugra Chanty-Mansijsk: Gelašvili (Gorjačevskich) – Larsen, Mamkin, Chvostov, Želdakov, Melart, Stalnov, Gladun – Magogin, Buljanskij, Šitnikov – Jacenko, Koroljuk, Gusev – Lemťjugov, Točickij, Bortnikov – Lesňuchin, Varfolomejov, Romancev – Medvěděv.
    Metallurg Magnitogorsk: Murygin (Košečkin) – Lee, Birjukov, Bartyšin, Těreščenko, Malenkich, Chabarov, Ibragimov, Bereglazov – Zaripov, Kovář, Mozjakin – Potěchin, Kosov, Osala – Zacharov, Brent, Timkin – Kameněv, Junkov, Jakutsenja.

Rozhodčí: Soin, Ščenjov – Koršak, Černyšev