Vsetín – SK Karviná 5:2 (kon.) | Přerov – Technika Brno 1:3 (kon.) | Val. Meziříčí – Nový Jičín 1:2 (kon.)
Opava – Poruba 2011 4:3 (2:0 po s.n.) | Břeclav – SHK Hodonín 3:5 (kon.) | Pelhřimov – Trutnov 5:4 (kon.)
Jablonec n/N – Kobra 3:1 (kon.) | Jindř. Hradec – Nymburk 6:7 (po pr.) | Sokolov – Vrchlabí 5:0 (kont.)
Klatovy – Žďár n/S 2:5 (kon.) | Řisuty – Tábor 4:5 (po pr.) | Kolín – Bílina 5:2 (kon.)
HC Klatovy
2:5 (0:2, 1:1, 1:2)
SKLH Žďár nad Sázavou
Středa 25.02.2015, 18:00 • Zimní stadion Klatovy • 2. liga skupina Západ

Skončilo utkání, které rozhodlo o tom, že se Klatovy do play-off nepodívají a nejspíš i opustí 2. ligu. (20:05:54)

57:08
    Nyní jsme svědky boxerské vložky, do sebe se pustili Marcel a Štěpánek. Oba obdrželi dvě minuty za hrubost. Hraje se 4 na 4.

55:53
    Polívka raději přikryl kotouč před dojížďejícím Chlubnou. Vhazuje se po jeho levici.

52:25
    Klatovy právě vstřelily branku!
    Střelu PETR ZEMANA nedokázal Sláma dostatečně ztlumit a puk se dokutálel až do žďárské branky. Asistence: Patrik Marcel a Vladislav Kubeš

51:55
    Kuntsmüller zaútočil ve vlastním oslabení, jeho střelu však Polívka ukryl v lapačce.

50:36
    Beranova střela orazítkovala tyč!

50:29
    Vyloučen hráč hostí Pilný, dvě minuty za hrubost. 5 vteřin se bude hrát 5 na 3.

49:13
    Pilný na ledě. Hraje se 5 na 4.

48:33
    Vyloučen hráč hostí Štěpánek, menší trest za krosček. Hraje se 5 na 3.

48:16
    Culkovu střelu kryje Sláma.

47:40
    Gregar vyhazuje.

47:13
    Vyloučen hráč hostí Pilný, menší trest za hrubost.

45:59
    Vítkovu střelu vyrazil Polívka k TOMÁŠI CHLUBNOVI, který jen doklepl kotouč do prázdné branky. Asistence: David Vítek a Martin Havel

45:14
    Vondryska následně klepl do Slámy a je vyloučen za sekání.

Václav Plánička

Branky a nahrávky: 33. Hobl (Kubeš), 53. Zeman (Marcel, Kubeš) – 7. Gregar (Kuntsmüller, Plachý), 15. Plachý (Kuntsmüller), 33. Štěpánek, 46. Chlubna (Vítek, Havel), 58. Chlubna

HC Klatovy: Polívka (Lejsek) – Blumentrit, Zeman, Martinec, Bouček, Holý, Houfek, Marcel – Hobl, Kubeš, Pacanda – Culek, Beran, Kepka – Vondryska, Čuban, Pejchar – Pondělík, Pech, Noga – Michel.
    SKLH Žďár nad Sázavou: Sláma (Zelený) – Staněk, Beneš, Pleva, Pilný, Vítek, Štěpánek, Kuntsmüller, Plachý, Boček, Chlubna, Gregar, Bureš, Havel.

Rozhodčí: Grech – Rubáš, Tvrdík