Boston – Vancouver 1:2 (kon.) | NY Islanders – Arizona 5:1 (kon.) | NY Rangers – Calgary 1:0 (kon.)
Carolina – Philadelphia 4:1 (kon.) | Columbus – Buffalo 2:4 (kon.) | St. Louis – Montreal 2:5 (kon.)
Nashville – Colorado 5:2 (kon.) | Winnipeg – Dallas 4:2 (kon.) | Minnesota – Edmonton 1:2 (kon.)
Chicago – Florida 3:2 (2:0 po s.n.) | Los Angeles – Detroit 1:0 (kon.)
New York Islanders
5:1 (0:0, 1:1, 4:0)
Arizona Coyotes
Středa 25.02.2015, 01:00 • Nassau Veterans Memorial Coliseum, New York (kapacita 16170 míst) • NHL

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný vstup do nového dne a u dalších online přenosů se s vámi loučím na počtenou! (03:46:19)

Československá stopa v dnešním zápase:

Ľubomír VIŠŇOVSKÝ (NYI) – 0+0, 3 střely, čas na ledě 18:55

Martin ERAT (ARI) – 0+1, 1 střela, čas na ledě 15:44

Hvězdy utkání:
    1. Brock NELSON (NYI) – 1+1, 5 střel, čas na ledě 16:23
    2. Kael MOUILLIERAT (NYI) – 1+1, 1 střela, čas na ledě 10:42
    3. Chad JOHNSON (NYI) – 27 úspěšných zákroků, 1 inkasovaný gól, úspěšnost zásahů 96,4%

Největší čas na ledě: Hamonic 21:49 – Ekman-Larsson 23:37

Branky a nahrávky: 21. Lee (Hamonic, Nelson), 44. Martin (Kuljomin, Mouillierat), 45. Boychuk (Tavares, Strome), 48. Mouillierat (McDonald, Kuljomin), 50. Nelson (Bailey, McDonald) – 36. Arcobello (Erat, Moss). Diváci: 15888. Rozhodčí: Kowal, Leggo – Heyer, McElman.

Čtyřicet minut byl dnešní zápas zcela vyrovnaný, ve třetí třetině ale Islanders během pár minut zlomili utkání na svou stranu a po jednoznačné výhře 5:1 si tak připisují další dva důležité body do tabulky Východní konference.

Skóre dnešního zápasu otevřel na začátku druhé části hry Anders Lee, který tak zaokrouhlil svůj letošní střelecký zápis na číslo 20. Coyotes se ale ještě ve druhé třetině povedlo vyrovnat, když se v 36. minutě prosadil Mark Arcobello.

První polovina třetí třetiny ale přinesla gólovou smršť na straně Islanders. Nejdříve se prosadil Matt Martin, minutu po něm zvyšoval na 3:1 Johnny Boychuk. O pár minut později pak svůj první gól v kariéře v NHL zaznamenal Kael Moullierat.

Konečnou podobu skóre dal pak v 50. minutě Brock Nelson. Islanders tak zvítězili nad Arizonou 5:1 a zapisují dva body do tabulky Východní konference, kde se přetahují o samotné čelo. Arizona zůstává zaražena pro změnu na samém chvostu Západní konference.

60:00

59:54
    Cal Clutterbuck se nicméně ještě prezentoval zcela zbytečným zákrokem na Ekman-Larssona, jehož poslal k ledu úplně zbytečným krosčekem, za který míří pykat na trestnou lavici.

59:47
    Cal Clutterbuck ještě v situaci dva na jednoho vyslal slušnou střelu, kterou Smith vyráží.

59:29
    Michael Grabner opět posílá kotouč přes všechny čáry a osvobozuje tak svůj tým.

59:06
    Oliver Ekman-Larsson vypálil střelu zápěstím z pravé strany, branku minul a Islanders opět vyhazují.

58:50
    Keith Yandle ve slušné pozici minul z poloviny odkrytou branku, domácím se posléze podařilo vyhodit.

58:33
    V závěru zápasu si ještě hosté zahrají přesilovou hru, za hákování je vyloučen Anders Lee.

58:33
    Dylan Reese si ještě připíše jeden střelecký pokus v dnešním zápase, Johnson jeho střelu kryje.

58:11
    Višňovský přihrávkou mezi kruhy našel Anderse Lee, který ale z otočky nedokázal vystřelit.

57:46
    Domácí hokejisté by se už nejraději viděli v šatně, zatímco hosté se ještě sympaticky alespoň snaží zkorigovat stav zápasu.

57:10
    Pomalu, ale jistě se již blíží konec dnešního klání, do sirény zbývají necelé tři minuty.

56:41
    Gagner nabil na ránu Korpikoskimu, jehož projektil zastavil až tyčky Johnsonovy branky!