Boston – Vancouver 1:2 (kon.) | NY Islanders – Arizona 5:1 (kon.) | NY Rangers – Calgary 1:0 (kon.)
Carolina – Philadelphia 4:1 (kon.) | Columbus – Buffalo 2:4 (kon.) | St. Louis – Montreal 2:5 (kon.)
Nashville – Colorado 5:2 (kon.) | Winnipeg – Dallas 4:2 (kon.) | Minnesota – Edmonton 1:2 (kon.)
Chicago – Florida 3:2 (2:0 po s.n.) | Los Angeles – Detroit 1:0 (kon.)
Nashville Predators
5:2 (1:1, 2:0, 2:1)
Colorado Avalanche
Středa 25.02.2015, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL

To je ode mě z tohoto zápasu vše. Na shledanou u dalšího online přenosu. (04:47:04)

Československá stopa v utkání:
    Jan Hejda (COL) 0+0, 0 střel, čas na ledě 17:47

1. Craig Smith(NSH) 1+0
    2. Calle Järnkrok (NSH) 1+0
    3. Eric Nyström (NSH) 1+0

Je po všem! Nashville si výborným výkonem došel pro vítězství 5:2 a svou hrou dnes ukázal, proč je momentálně vedoucím týmem celé NHL. Predátory nezaskočila ani rychlá úvodní branka Colorada, na kterou odpověděli již po 15 sekundách a od druhé třetiny měli zápas již jasně ve svých rukách.

60:00
    John MITCHELL - 5:2

58:41
    Colorado právě vstřelilo branku!
    Hosté zaznamenávají čestný přesilovkový úspěch! Duchene vybojoval puk za Rinneho brankou, před níž přihrál JOHNU MITCHELLOVI, který zblízka propálil finského gólmana Predátorů. Asistence: Matt Duchene.

58:12
    Zpoza levého kruhu pálil Barrie a Rinne po úspěšné zákroku přerušuje hru.

57:53
    Dvě minuty za sekání si odsedí domácí Mattias Ekholm.

57:53
    Iginla se v úniku dostal s pukem za obranu, ale nedokázal procpat kotouč za Rinneho. Hostující útočník byl však faulován a Colorado si po komerční přestávce zahraje přesilovou hru.

56:00
    Colorado se sice dostalo s pukem do útočné třetiny, ale tam jsou schopni držet kotouč pouze v rohu kluziště, odkud velké nebezpečí nehrozí.

54:41
    Nashville má zápas pevně ve svých rukách. Predátoři stále výborně bruslí, nepouštějí Colorado do šancí a sami si naopak vytvářejí jednu příležitost za druhou.

52:47
    Domácí teď vyšachovali hostující obranu a na zemi byl již i brankář Berra, ale Neal se dostal do těžké pozice, z níž netrefil odkrytou branku.

52:00
    Domácí jsou nadále aktivnějším týmem a na střely vedou již 38:15. Zdá se, že o vítězi zápasu již nemůže být přílišných pochyb.

51:23
    Järnkrok zahrozil na levé straně, odkud zkusil překonat Berru, ale švýcarský gólman byl na svém místě.

49:37
    Druhá bitka dnešního zápasu! Aktéry byli tentokrát domácí Bartley a hostující McLeod. Oba hráči si jdou shodně odsedět tradičních pět minut a poměr sil na ledě zůstane vyrovnán.

49:29
    Rinne parádně zasáhl proti střele Tanguaye a následně lapačkou vychytal i Ducheneho! Na led se již vrátil Craig Smith, takže domácí hrají v tuto chvíli už v plném počtu.
    Eric NYSTRÖM - 5:1

Martin Švejkar

Branky a nahrávky: 5. Järnkrok, 25. Smith, 32. Josi (Cullen), 41. Forsberg (Ribeiro), 49. Nyström – 4. MacKinnon (O'Reilly, Stuart), 59. Mitchell (Duchene)

Nashville Predators: Rinne (Hutton) – Josi, Weber – Ekholm, Franson – Bartley, Jones – Ellis – Forsberg, Ribeiro, Neal – Smith, Fisher, Cullen – Santorelli, Järnkrok, Wilson – Nyström, Gaustad, Bourque
    Colorado Avalanche: Varlamov (43. Berra) – Holden, Stuart – Guenin, Barrie – Hejda, Elliott – Landeskog, O'Reilly, MacKinnon – Talbot, Duchene, Iginla – Tanguay, Mitchell, Everberg – McLeod, Cliche, Carey

Rozhodčí: Greg Kimmerly, Brian Pochmara – Brad Lazarowich, Derek Nansen