Boston – Vancouver 1:2 (kon.) | NY Islanders – Arizona 5:1 (kon.) | NY Rangers – Calgary 1:0 (kon.)
Carolina – Philadelphia 4:1 (kon.) | Columbus – Buffalo 2:4 (kon.) | St. Louis – Montreal 2:5 (kon.)
Nashville – Colorado 5:2 (kon.) | Winnipeg – Dallas 4:2 (kon.) | Minnesota – Edmonton 1:2 (kon.)
Chicago – Florida 3:2 (2:0 po s.n.) | Los Angeles – Detroit 1:0 (kon.)
New York Rangers
1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
Calgary Flames
Středa 25.02.2015, 01:00 • Madison Square Garden, New York • NHL

Dnešní zápas je u konce. New York Rangers porážejí v domácím prostředí Calgary Flames nejtěsnějším rozdílem 1:0!

Výsledek tomu nenapovídá, ale máme za sebou velmi hezký zápas. Hned ve druhé minutě se předvedl hostující gólman Karri Ramo, který vychytal jasnou šanci T.J. Millera, o tomto zákroku se bude ještě hodně dlouho mluvit! Oba týmy byly po celou první třetinu velmi aktivní, branky ale nedocílily.

Ani druhá třetina branku nenabídla, měla podobný průběh jako ta první. Oba gólmani pokračovali ve svých výborných výkonech. Hlavně gólman Flames předváděl skvělé zákroky.

Ve třetí třetině jsme se dočkali jediné branky utkání. Po chybě Widemena střílel přesně KEVIN HAYES. Na konci přišel očekávaný nápor Flames, který byl umocněn odvolání Rama z branky. Hráči Calgary obstřelovali Talbota, ten už ale čisté konto udržel!

Rangers tak získávají další dva body a dotáhli se tak bodově na Tampu. Pro Calgary je tato prohra samozřejmě ztráta, neboť nepodali špatný výkon, ale žádný bod si neodvezou. V případě dnešní výhry Los Angeles navíc přijdou o osmou příčku.

Jiří Hudler (CGY) -0+0, 0 střel, čas na ledě 19:37

To je z mé strany vše a u dalšího (nejen) hokejového přenosu se těším brzy nashledanou! (03:48:28)

60:00

59:29
    Z pravé strany pálil Gaudreau, jeho rána ale proletěla mimo branku!

59:16
    Rangers vyhodili puk do středního pásma a alespoň nachvíli si mohou oddechnout.

58:52
    Giordano našel mezi kruhy volného Gaudreaua, ten ale z vyložené pozice minul!

58:31
    Ramo už je na střídačce! Flames v šesti!

58:14
    Flames se teď sami špatnou kombinací vyhnali z pásma!

57:34
    T.J. Miller prodloužil puk do jízdy pro Hagelina, ten měl proti sobě Widemana. Souboj nakonec prohrál a Flames mříí opět vpřed.

57:19
    Calgary dlouhou dobu kombinovalo v útočném pásmu, žádnou vážnější střelu ale Flames nevyslali. Času už moc nezbývá.

56:53
    Brodie teď vyzkoušel pozornost Talbota, ten zatím drží čisté konto!

56:19
    Právě Russell teď zaváhal na modré čáře a vpřed mohl jít Hayes, situaci ale za svého kolegu napravil Wideman.

56:02
    Rangers teď hned po buly vyhodili puk na zakázané uvolnění, za pukem ještě spěchal Brassard, rychlejší než Russell ale nebyl.

55:49
    Flames se po dlouhé době dostali do kombinace v útočném pásmu. Vše završil stelu Mark Giordano, Talbot ale drží Rangers ve vedení. Hra bude pokračovat po komerční přestávce.

55:07
    Po další chybě hostující obrany se ke střele dostal T.J. Miller, střela mířila do horních pater branky. Ramo ale zasáhl vyrážečkou.

54:44
    Moore dostal puk jen do středního pásma, kde se jej zmocnil Brodie.

53:59
    Zucarello dlouhou dobu držel puk za brankou, poté ho předal Hayesovi, ale ani on nevěděl, co s pukem podniknout. Poté o něj ale přišli.