Boston – Vancouver 1:2 (kon.) | NY Islanders – Arizona 5:1 (kon.) | NY Rangers – Calgary 1:0 (kon.)
Carolina – Philadelphia 4:1 (kon.) | Columbus – Buffalo 2:4 (kon.) | St. Louis – Montreal 2:5 (kon.)
Nashville – Colorado 5:2 (kon.) | Winnipeg – Dallas 4:2 (kon.) | Minnesota – Edmonton 1:2 (kon.)
Chicago – Florida 3:2 (2:0 po s.n.) | Los Angeles – Detroit 1:0 (kon.)

Tomáš Jurčo (DET) 0+0, 0 střel, čas na ledě 11:44
    Jakub Kindl (DET) 0+0, 3 střely, čas na ledě 20:50 (07:25:11)

Tři hvězdy utkání

1. Jonathan QUICK (LAK) 20 zák., 0 gólů, 100,0%
    2. Jonas GUSTAVSSON (DET) 27 zák., 1 gól, 96,3%
    3. Anze KOPITAR (LAK) 0+1
    Justin Williams oslavující jediný a vítězný gól dnešního utkání.

Jonathan Quick vychytal své čtvrté čisto konto v letošní sezóně NHL a Los Angeles Kings nakonec po trefě Justina Williamse, kterému byl připsán úvodní a také vítězný gól, poráží nejtěsnějším možným rozdílem Detroit Red Wings. Hosté ve třetí třetině zabrali a tlačili se za vyrovnáním, to ale nepřišlo a LA Kings vyhrává po osmé v řadě. Konečné skóre. Los Angeles Kings 1 Detroit Red Wings 0.

60:00

59:57
    Drew Doughty (LAK) dostal menší trest, 2 miuty hrubost.

59:57
    Justin Abdelkader (DET) dostal menší trest, 2 minuty hrubost.

59:57
    Jonathan Quick ukryl puk v lapačce a o čisté konto už ho nic nepřipraví!

59:37
    Marián Gáborík mohl uklidit puk do prázdné brány, jeho střela ale těsně minula levou tyč!

59:29
    Detroit Red Wings si půlminuty před koncem utkání vyžádal oddechový čas.

59:29
    Střela Dannyho Dekeysera zamířila vedle pravé tyče a následný puk odražený od zadního mantinelu přikryl pod lapačkou pozorný Jonathan Quick.

58:49
    Jonas Gustavsson už naskočil na střídačku a Detroit to zkouší podle očekávání v šesti.

58:49
    Kings vyhodili puk na zakázané uvolnění a tohle je zřejmě poslední šance pro Detroit.

58:16
    Jake Muzzin nahodil puk do útočného pásma, ve kterém se Kings daří držet puk a šetřit cenné sekundy.

58:02
    LA Kings vypálili z vrcholu kruhů pro vhazování, jejich následná střela ale zamířila pouze doprostřed brány, kde byl připravený Jonas Gustavsson.

57:32
    Tyler Toffoli napřáhl k jedovaté ráně od modré čáry, kterou Jonas Gustavsso dokázal vyrazit!

56:47
    První trest Red Wings skončil a nyní se brání opět ve čtyřech.

56:14
    Luke Glendening (DET) dostal menší trest, 2 minuty zdržování hry po vyhození puku přes ochranné sklo.