NY Islanders – NY Rangers 1:2 (kon.) | Philadelphia – Dallas 1:2 (kon.) | Carolina – Columbus 3:4 (0:1 po s.n.)
Montreal – Tampa 0:1 (po pr.) | Ottawa – Boston 1:3 (kon.) | Minnesota – New Jersey 6:2 (kon.)
St. Louis – Winnipeg 5:4 (kon.) | Colorado – Los Angeles 2:5 (kon.)
HC Tábor
5:4 (2:1, 0:2, 3:1)
SKLH Žďár nad Sázavou
Středa 11.03.2015, 18:00 • zimní stadion Tábor • Play-off 2. ligy, skupina Západ

59:02
    Hlavní rozhodčí gól nakonec uznal! Avšak to se nelíbilo hostujícímu Lukáši Krupkovi, který se rozjel proti hlavnímu rozhodčímu a snažil se mu slovně vše vyvrátit. Dostalo se zřejmě i na tvrdší slova ze strany Krupky, tak hlavní sudí ho poslal do sprch, za nesportovní chování!

50:39
    Za hrubost vyloučen na 2 minuty hráč hostů Pavel Staněk a hráč domácích Radek Seidl. Bude se hrát 4 na 4.

48:50
    Za bránění ve hře dostává 2 minuty domácí Radek Pechánek.

46:26
    Na 2 minuty za hákování dostává trest Aleš Padělek! Hosté jdou do tří!

45:00
    Vyloučen hráč hostů na 2 minuty Lukáš Krupka za vysokou hůl.

39:33
    Vyloučen hráč hostů Petr Beneš za podražení na 2 minuty.

33:01
    Na 2 minuty vyloučen David Kellner za nedovolené bránění.

29:41
    Na 2 minuty vyloučen domácí kapitán Jakub Matušík za sekání.

24:53
    Na 2 minuty vyloučen hráč kohoutů Jakub Matušík za sekání.

20:38
    Na 2 minuty vyloučen hráč plamenů Luděk Pilný za podražení.

15:14
    Za sekání vyloučen hráč hostů Pavel Staněk na 2 minuty. Počet hráčů se na ledě srovná. Bude se hrát 4 na 4.

13:57
    Na 2 minuty vyloučen domácí Jan Březina za podražení.

10:59
    Martin Havran vyloučen na 2 minuty za podražení.

07:45
    Vyloučen Martin Pleva na 2 minuty za hákování.

Pavel Martínek

Branky a nahrávky: 1. Matušík (Havran, Kellner), 17. Mařík (Matušík, Kanov), 41. Dvořák (Matušík, Heršálek), 54. Blažek, 60. Seidl (Kellner) – 18. Kaňka (Padělek, Staněk), 24. Kaňka (Štěpánek, Krupka), 29. Štěpánek (Beneš), 49. Krupka (Štěpánek, Beneš)

HC Tábor: Panec (Klestil) – Černý, Havran, Kanov, Hájek, Heršálek, Novotný- Kellner, Boháč, Seidl – Krätzer, Matušík, Mařík – Blažek, Kolomý, Březina- Zayml, Pechánek, Dvořák
    SKLH Žďár nad Sázavou: Sláma (Peška) – Staněk, Beneš, Pleva, Pilný, Šmejkal, Kolda, Vítek- Kaňka, Krupka, Štěpánek- Plachý, Kunstmuller, Padělek- Vítek, Gregar, Bureš- Zídek

Rozhodčí: T. Battěk- D. Štětina, M. Laczko