NY Islanders – NY Rangers 1:2 (kon.) | Philadelphia – Dallas 1:2 (kon.) | Carolina – Columbus 3:4 (0:1 po s.n.)
Montreal – Tampa 0:1 (po pr.) | Ottawa – Boston 1:3 (kon.) | Minnesota – New Jersey 6:2 (kon.)
St. Louis – Winnipeg 5:4 (kon.) | Colorado – Los Angeles 2:5 (kon.)
HC Tábor
5:4 (2:1, 0:2, 3:1)
SKLH Žďár nad Sázavou
Středa 11.03.2015, 18:00 • zimní stadion Tábor • Play-off 2. ligy, skupina Západ

59:02
    Hlavní rozhodčí gól nakonec uznal! Avšak to se nelíbilo hostujícímu Lukáši Krupkovi, který se rozjel proti hlavnímu rozhodčímu a snažil se mu slovně vše vyvrátit. Dostalo se zřejmě i na tvrdší slova ze strany Krupky, tak hlavní sudí ho poslal do sprch, za nesportovní chování!

59:02
    Tábor právě vstřelil branku!
    Po skvělé kombinaci Tábor jde do vedení!!! Po přihrávce Davida Kellnera se kotouč dostal od RADKA SEIDLA za záda Slámi! Hosté dlouho reklamovali gól úmyslným kopnutím kotouče do branky ale rozhodčí gól uznali a může se dohrát 3. třetina! Tábor tak jde těsně před prodloužením do vedení!

53:53
    Po souboji o kotouč v rohu kluziště, se odrazil puk před domácího DAVIDA BLAŽKA, který si vyvezl kotouč k modré čáře a propálil Slámovu výstroj!
    Bez asistence.

52:37
    Hraje se v plném počtu na obou stranách!

50:39
    Za hrubost vyloučen na 2 minuty hráč hostů Pavel Staněk a hráč domácích Radek Seidl. Bude se hrát 4 na 4.

48:58
    Žďár právě vstřelil branku!
    Tak to byla rychle využitá přesilovka! Po vyhraném buly hostů, udělal Petr Beneš, Petr Štěpánek a LUKÁŠ KRUPKA nádhernou a rychlou kombinaci před kohoutí bránou! a po střele KRUPKY kotouč končí v síti domácích! Plameny se znovu dostávají do vedení!
    Asistence: Petr Štěpánek, Petr Beneš.

48:50
    Za bránění ve hře dostává 2 minuty domácí Radek Pechánek.

47:25
    Radek Seidel vzal vše na sebe, a rozjel se od své obrané třetiny. Jeho střela ale přestřelila hostující branku!

46:26
    Na 2 minuty za hákování dostává trest Aleš Padělek! Hosté jdou do tří!

45:51
    Do vyložené šance se teď dostali kohouti. Ty pouze doráželi kotouč do Slámi, který nakonec kotouč přikryl svou lapačkou.

45:00
    Vyloučen hráč hostů na 2 minuty Lukáš Krupka za vysokou hůl.

44:43
    Křižná přihrávka mířila na úplně volného Gregara, ten ale odkrytou klec minul!

40:30
    K odraženému kotouči se dostal na modrý čáře Jakub Matušík, který přihrával na druhou stranu MARCELOVI DVOŘÁKOVI, který propálil hostující obranu a zavěsil přesně pod břevno branky Slámi!
    Asistence: Jakub Matušík, Luboš Heršálek.

39:33
    Vyloučen hráč hostů Petr Beneš za podražení na 2 minuty.

33:01
    Na 2 minuty vyloučen David Kellner za nedovolené bránění.

32:50
    Kaňka se dostal do útěku a jel sám na branku. Na domácího Pance si ale nepřišel!

29:41
    Na 2 minuty vyloučen domácí kapitán Jakub Matušík za sekání.

28:09
    PETR ŠTĚPÁNEK otáčí skóre a dostává svůj tým do vedení, kdy se po špatné rozehrávce kohoutů ujal kotouče Petr Beneš, který přihrával před bránu PETRU ŠTĚPÁNKOVI, tomu už nedělalo problém zasunout puk za Pance záda.
    Asistence: Petr Beneš

24:53
    Na 2 minuty vyloučen hráč kohoutů Jakub Matušík za sekání.

23:18
    Hosté se ujali kotouče ve své útočné třetině. Přihrávka Petra Štěpánka směřovala na MICHALA KAŇKU, který po karambolu před Pancem nakonec dostal kotouč za záda Pance, a vyrovnává!
    Asistence: Petr Štěpánek, Lukáš Krupka

21:22
    Hosté vyhodili přes všechny čáry až k brance Pance. Panec se pokoušel rozehrát kotouč se svými spoluhráči, ale přihrávku zachytil hostující útočník. Ten netrefil úplně odkrytou klec!

20:38
    Na 2 minuty vyloučen hráč plamenů Luděk Pilný za podražení.

17:59
    Hostující MICHAL KAŇKA se dostal po střele Aleše Padělka k odraženému kotouči před Pancovou brankou a trefuje se do prázdné branky!
    Asistence: Aleš Padělek, Pavel Staněk.

16:37
    Jakub Matušík nahrával od modré čáry před bránu MARTINU MAŘÍKOVI, který bezchybně zvyšuje náskok svého týmu na 2:0!
    Asistence: Jakub Matušík, Jan Kanov

15:14
    Za sekání vyloučen hráč hostů Pavel Staněk na 2 minuty. Počet hráčů se na ledě srovná. Bude se hrát 4 na 4.

13:57
    Na 2 minuty vyloučen domácí Jan Březina za podražení.

10:59
    Martin Havran vyloučen na 2 minuty za podražení.

07:45
    Vyloučen Martin Pleva na 2 minuty za hákování.

03:02
    Kohouti se dostali před brankoviště hostujícího brankaře, ale k zakončení se nedostali.

00:26
    Tomáš MATUŠÍK dostal přihrávku na útočnou modrou čáru od Martina Havrana a MATUŠÍK se dostal sám do úniku, kde se nemýlil a zasunul kotouč mezi betony Slámy.
    Asistence: Martin Havran, David Kellner

Pavel Martínek

Branky a nahrávky: 1. Matušík (Havran, Kellner), 17. Mařík (Matušík, Kanov), 41. Dvořák (Matušík, Heršálek), 54. Blažek, 60. Seidl (Kellner) – 18. Kaňka (Padělek, Staněk), 24. Kaňka (Štěpánek, Krupka), 29. Štěpánek (Beneš), 49. Krupka (Štěpánek, Beneš)

HC Tábor: Panec (Klestil) – Černý, Havran, Kanov, Hájek, Heršálek, Novotný- Kellner, Boháč, Seidl – Krätzer, Matušík, Mařík – Blažek, Kolomý, Březina- Zayml, Pechánek, Dvořák
    SKLH Žďár nad Sázavou: Sláma (Peška) – Staněk, Beneš, Pleva, Pilný, Šmejkal, Kolda, Vítek- Kaňka, Krupka, Štěpánek- Plachý, Kunstmuller, Padělek- Vítek, Gregar, Bureš- Zídek

Rozhodčí: T. Battěk- D. Štětina, M. Laczko