Kometa Brno – Jihlava 5:1 (kon.) | Hr. Králové – Kladno 8:1 (kon.) | HC Plzeň – Sparta 2:8 (kon.)
Chomutov – K. Vary 5:3 (kon.) | Slavia – Pardubice 0:4 (kon.) | Třinec – Žďár n/S 7:0 (kon.)
HC Oceláři Třinec
7:0 (4:0, 2:0, 1:0)
SKLH Žďár nad Sázavou
Středa 11.03.2015, 18:15 • WERK ARENA • Play-off ELIOD extraligy ml. dorostu

58:15
    Máme tady ještě jedno vyloučení. Melichar si odpyká menší trest za podražení.

55:02
    Třinec právě vstřelil branku!
    DAN PRZYBYLA se protáhl na modré čáře kolem bránících hráčů, dostal se před branku a odtud poslal kotouč za záda Kulicha. Asistence: Filip Rufer.

53:42
    Nečas si odpyká dvě minuty za vražení na hrazení.

45:09
    Donda si odpyká dvě minuty za podražení.

42:25
    Rufer od modré trefil pouze boční tyč.

42:10
    Plandor byl u mantinelu tvrdě dohrán a rozhodčí mu musí na střídačku pomoci. Za tento zákrok, klasifikovaný jako vražení na hrazení, si Jirčík odpyká dvě minuty.

39:00
    Do brejku se dostal Molin, Kulich si ale s jeho zakončením poradil.

33:27
    Hladonik sice se svou střelou neuspěl, jeden z obránců Žďáru ale nedokázal odpálit kotouč pryč a JAN KALUS už jej dokázal dostat do sítě. Bez asistence.

32:41
    Donda si odpyká dvě minuty za vysokou hůl, Raška pak stejnou dobu za držení protihráče. Oba týmy hrají ve čtyřech.

28:03
    Rufer hasil nebezpečnou situaci pouze za cenu faulu a odpyká si tak dvě minuty za nedovolené bránění.

24:43
    Papaj si odpyká dvě minuty za držení hole.

23:54
    Na levém kruhu se ke střele dostal DOMINIK MOLIN a našel místo nad ramenem Kulicha. Asistence: Jakub Adámek.

18:49
    Do odkryté branky mohl dorážet Raška, tomu ale nakonec hostující obrana zabránila.

15:49
    Jirčík je vyloučen na dvě minuty za faul kolenem.

15:43
    Kalusovi se sice kotouč zamotal mezi brusle, nakonec se ale dostal k JANU HLADONIKOVI, který jej poslal pod horní tyč. Asistence: Jan Kalus.

11:54
    Geba poslal kotouč mimo hřiště a odpyká si dvě minuty za zdržování hry. Žďár tak bude hrát více než minutu pouze ve třech.

11:03
    Poul si odpyká dvě minuty za podražení.

09:06
    A Oceláři odskakují do tříbrankového vedení zásluhou FILIPA KRZAKA. Asistence: Michal Papaj, Jakub Michálek.

07:28
    Plandor nahodil kotouč do prostoru před brankou, kde jej úspěšně tečoval do sítě ADAM RAŠKA. Asistence: Jiří Plandor.

04:31
    No, to bylo rychlé. Kalus vyhrál vhazování na modrou, kde se ke kotouči dostal FILIP RUFER a jeho rána se zastavila až o síť za zády žďárského brankáře. Asistence: Jan Kalus.

04:24
    Na trestnou lavici míří Jirčík, který si odpyká dvě minuty za faul kolenem.

Martina Sikorová

Branky a nahrávky: 5. Rufer (Kalus), 8. Raška (Plandor), 10. Krzak (Papaj, Michálek), 16. Hladonik (Kalus), 24. Molin (Adámek), 34. Kalus, 56. Przybyla (Rufer)

HC Oceláři Třinec: Ochman (Prokop) – Adámek, Klocek, Radzienciak, Timotej Marguš, Krzak, Michálek, Rufer – Najsar, Molin, Raška, Tobiáš Marguš, Korčák, Przybyla, Kalus, Plandor, Čmiel, Papaj, Indrst, Hladonik
    SKLH Žďár nad Sázavou: Kulich (Nadvěd) – Marek, Melichar, Geba, Jirčík, Nepokoj – Trejbal, Křehlík, Kyncl, Nečas, Donda, Pytlík, Caha, Poul

Rozhodčí: Polášek – Puczok, Tomis