NY Rangers – Ottawa 0:3 (kon.) | Philadelphia – Carolina 1:3 (kon.) | Montreal – Detroit 4:3 (po pr.)
Tampa – New Jersey 4:3 (po pr.) | Florida – Boston 4:2 (kon.) | St. Louis – Chicago 2:1 (kon.)
Nashville – Minnesota 2:4 (kon.) | Calgary – Los Angeles 3:1 (kon.) | Colorado – Winnipeg 1:0 (2:0 po s.n.)
Edmonton – San Jose 1:3 (kon.) | Vancouver – Arizona 5:0 (kon.)
Philadelphia Flyers
1:3 (0:1, 0:0, 1:2)
Carolina Hurricanes
Pátek 10.04.2015, 01:00 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL
    Obránce Hurricanes Keegan Lowe se při svém debutu v NHL hned dvakrát popral.

Československá stopa
    Jakub Voráček (PHI) 0+0, 1 střela, čas na ledě 17:22
    Andrej Nestrašil (CAR) 0+0, 1 střela, čas na ledě 11:37 (03:56:48)

1. Brett Bellemore (CAR) 1+0
    2. Eric Staal (CAR) 0+1
    3. Cam Ward (CAR) 27 zák., 1 gól, 96,4%

Dnešní utkání navštívilo 17348 diváků.

Hokejisté Caroliny Hurricanes vítězí ve Philadelphii 1:3 a dokázali, že se jim letos proti tomuto soupeři daří, když si ve vzájemných duelech připsali už čtvrtou výhru v řadě. Skóre utkání otevřel ve 13. minutě Brett Bellemore a na druhý gól se čekalo až do 53. minuty, kdy na 0:2 zvyšoval v přesilovce Ryan Murphy. Flyers poté vykřesal jiskřičku naděje na body Sean Couturier, ale v poslední minutě nejprve zastavila střelu Girouxe tyčka a vzápětí tak na druhé straně rozhodl střelou do opuštěné domácí klece Jordan Staal. Jakub Voráček se dnes bodově neprosadil a jeho šance na zisk Art Ross Trophy se velmi snížily.

Střely na branku ve 3. třetině – 14:9, celkem – 28:27.

60:00
    Jordan STAAL - 1:3

59:21
    Carolina právě vstřelila branku!
    Vyrovnání měl na holi Claude Giroux, domácí kapitán však trefil pouze tyčku a o chvíli později tak JORDAN STAAL mohl od červené čáry zamířit do prázdné klece Flyers. Asistence: Ron Hainsey.

58:51
    Od modré pálil Streit, poté doráželi Voráček a Read, ale puk se za brankovou čáru nedostal!

58:21
    Time-out, který si vzal domácí kouč Berube.

58:21
    Domácí už opět hrají s prázdnou brankou! Dobrou šanci měl Matt Read, který se dostal k dorážce po Rafflově vyražené střele, ale puk zasunul jen pod betony Cama Warda.

57:07
    Sražené nahození Erica Staala se odrazilo k Terrymu, který z levého kruhu minul domácí klec.

56:24
    Emery je zatím zpět v brance.
    Sean COUTURIER - 1:2

56:19
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    Je tu kontaktní gól! Giroux nahrál na modrou Streitovi, který puk nahodil na branku a SEAN COUTURIER ho dokázal tečovat mimo dosah Warda – 1:2. Asistence: Mark Streit a Claude Giroux.

55:55
    Ray Emery už zůstal na střídačce!

55:55
    Couturier vyzkoušel Warda spíše propagační střelou, kterou hostující gólman podržel v lapačce. Máme tu reklamní přestávku.

55:03
    Zakázané uvolnění Hurricanes, hostující střídačka si vzala time-out.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 57. Couturier (Streit, Giroux) – 13. Bellemore (E. Staal, J. Staal), 53. Murphy (Liles, Gerbe), 60. J. Staal (Hainsey)

Philadelphia Flyers: Emery (Mason) – Streit (A), Grossmann, Schultz, Del Zotto, Manning, Colaiacovo – Voráček (A), Giroux (C), Raffl – Read, Couturier, Schenn – White, Cousins, Rinaldo – Lecavalier, Bellemare, VandeVelde. Trenér: Craig Berube
    Carolina Hurricanes: Ward (Chudobin) – Faulk, Hainsey (A), Murphy, Lowe, Liles, Bellemore – Sjomin, J. Staal (A), E. Staal (C) – Nestrašil, Lindholm, Skinner – Terry, Rask, Gerbe – Malone, McClement, Dwyer. Trenér: Bill Peters

Rozhodčí: Walsh, Rank – Cormier, Cherrey

Diváci: 17348