NY Rangers – Ottawa 0:3 (kon.) | Philadelphia – Carolina 1:3 (kon.) | Montreal – Detroit 4:3 (po pr.)
Tampa – New Jersey 4:3 (po pr.) | Florida – Boston 4:2 (kon.) | St. Louis – Chicago 2:1 (kon.)
Nashville – Minnesota 2:4 (kon.) | Calgary – Los Angeles 3:1 (kon.) | Colorado – Winnipeg 1:0 (2:0 po s.n.)
Edmonton – San Jose 1:3 (kon.) | Vancouver – Arizona 5:0 (kon.)
Montreal Canadiens
4:3 (1:1, 1:1, 1:1 - 1:0)
Detroit Red Wings
Pátek 10.04.2015, 01:30 • Bell Centre, Montreal • NHL

Dnešním onlajnem vás provedl Milan Šplíchal, loučím se s vámi a děkuji za pozornost. Zároveň všem přeji příjemné vstávání do práce či školy nebo dobrou noc. (04:27:32)

3. Lars Eller (MTL) 1+0

A je konec. Dva body sice berou domácí, ale smutnit nemusí ani hosté. Díky prohře po prodloužení získali bod, který jim stačí k tomu, že mají jistotu play off. Poslední zápas sezony si tak budou moci v klidu užít.
    Oba týmy se dnes o skóre dost přetahovaly, nakonec došly až do prodloužení, které rozhodl Eller.

Lars ELLER - 4:3p

61:21
    Montreal právě vstřelil branku!
    A je rozhodnuto! Vítězí Montreal. Brankář hostů se ale musí velmi červenat, protože to svému soupeři velmi ulehčil. LARS ELLER si to namířil do pásma, kde stejně jako Plekanec, akorát z druhé strany, vypálil přímo na branku. Puk se od Howarda odrazil přímo do ní, takže je rozhodnuto. Asistence: Jeff Petry.

61:00
    Hosté musí zakládat útočnou akci až od své vlastní třetiny. U puku Quincey.

60:29
    Detroit nahazoval kotouč do útočného pásma, Price ho však odpálil do rohu.

60:01

I ve třetí třetině padly dvě branky a stále nevíme, kdo vyhrál. Napínavý zápas přiklonil na svou stranu ve 44. minutě Helm, o osm minut později však srovnal v přesilovce Plekanec. Za pár okamžiků tak bude následovat prodloužení.

Který z týmů vyhraje celé prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:50
    Sheahanova útočná formace se ještě snažila rozhodout, Montreal to však nedovolil, zřejmě bude prodloužení.

59:12
    Zetterberg nahazoval kotouč do útočné třetiny, kde o něj však přišel. Puk mají na hokejkách domácí.

58:48
    Detroit byl blízko! Po Ericssonově střele se k odraženému puku dostal Tatar, jehož pokus však senzačně lapil Price!

58:30
    Do konce třetí třetiny zbývá devadesát sekund. Dokáže ještě někdo vstřelit branku a vyhrát v základní hrací době?

Radim Sochor

Milan Šplíchal

Branky a nahrávky: 18. Markov (Subban, Desharnais), 27. Petry (Mitchell, Flynn), 52. Plekanec (Markov, Subban), 62. Eller (Petry) – 11. Tatar (Dacjuk, Zetterberg), 29. Dacjuk (Zetterberg, Kronwall), 44. Helm

Montreal Canadiens: Price (Tokarski) – Markov, Subban, Jemelin, Petry, Gilbert, Beaulieu – Galchenyuk, Plekanec, Gallagher – Smith-Pelly, Desharnais, Parenteau – De La Rose, Eller, Weise – Prust, Mitchell, Flynn
    Detroit Red Wings: Howard (Mrázek) – Ericsson, Kronwall, Quincey, DeKeyser, Smith, Židlický – Helm, Dacjuk, Zetterberg – Tatar, Sheahan, Nyquist – Weiss, Andersson, Ferraro – Miller, Glendening, Pulkkinen.

Rozhodčí: Rooney, Watson – Barton, Kovachik