SAE – Gruzie 4:5 (1:2 po s.n.) | Lucembursko – Hongkong 5:2 (kon.) | Turecko – KLDR 3:4 (po pr.)
Turecko
3:4 (1:2, 0:0, 2:1 - 0:1)
KLDR
Neděle 12.04.2015, 17:00 • İzmir BB Buz Sporları Salonu • Mistrovství světa - III. A Divize

Já se s vámi loučím a přeji krásný zbytek dne. (19:39:38)

Do druhé divize postupují hráči KLDR, který většinu zápasu byli pod tlakem, ale nakonec díky skvělému brankářskému výkonu i skvělé produktivitě postupují! Rozhodující branka padla jedenáct sekund před koncem prodloužení!

64:49
    KLDR právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto! Nakonec se v úplném závěru prosazují hosté, kteří postoupí do druhé divize! Autorem branky je RIM CHUN HONG. Asistence: Min Chol Ri, Hyok Chol An

64:22
    Dvě minuty dostává Yusuf Halil za podražení.

60:01

Jsou za námi tři třetiny utkání mezi Tureckem a KLDR. Přímý souboj o postup rozhodne minimálně prodloužení, tak uvidíme, kdo se nakonec bude radovat.

60:00

57:45
    Oddechový čas pro domácí.

57:45
    Turecko právě vstřelilo branku!
    Ale Turci srovnávají a k vidění bude ještě drama! Prosazuje se SERKAN GUMUS! Asistence: Andy Kocoglu

57:38

55:38
    Hosté jdou do trháku! Ve vlastním oslabení se prosazuje RIM CHUN HONG! Asistence: Hyok Chol An

55:26
    Gun Song Kim vyloučen na dvě minuty za držení protihráče.

52:05
    Oddechový čas pro hosty.

40:49
    Důležité vyrovnání přichází hned v úvodu třetí části! Autorem branky je SERDAR SEMIZ! Asistence: Gorkhan Öztürk

40:01

Druhá třetina nám branku nenabídla, a tak je stav stále příznivější pro KLDR, kteří jsou dvacet minut od postupu.

40:00

38:23

David Panuška

Branky a nahrávky: 5. Gumus (E. Coskun), 41. Semiz (Öztürk), 58. Gumus (Andy Kocoglu) – 12. M. (Hong), 20. Kang, 56. Hong (An), 65. Hong (Ri Ch., An)

Turecko: Kahraman – Öztürk, Solak G., Faner, Aktürk, Secer, Islam, Faner, Coskun B. – Kocoglu Alec, Özmen, Semiz, Gumus, Coskun E., Halil, Karakoc, Kocoglu Andy, Solak A., Bagcilar
    KLDR: Pak Kuk Chol – An, Ri P., Kim N., Kim S., Kim Ch., Pak S., Jon – Kim H., Hong, Ri Ch., Ju, Kang, Kim K., Kim M., Ri S., Kim J., Ri H., Kim Ho Kwang

Rozhodčí: Kincses – Gladčenko, Markizeti