Junosť Minsk – Limhamn/Malmö 1:2 (kon.) | Eisbären – Okanagan 7:0 (kon.) | Sparta – Salzburg 6:4 (kon.)
Zürich – Třinec 4:3 (kon.)
Eisbären Juniors Berlin
7:0 (2:0, 4:0, 1:0)
Okanagan Hockey Academy
Neděle 12.04.2015, 09:30 • Tipsport Arena • Memoriál Jana Marka

Sledovali jsme od začátku jednoznačné utkání, které nakonec ovládli Berlínští hokejisté poměrem 7:0. Ode mě je to prozatím vše, znovu se přihlásím před třináctou hodinou, kdy nás čeká v Tipsport Areně finále. (11:30:23)

60:00

59:21
    Utkání se už jen dohrává. Kompletní jsou i hosté a hraje se ve středním pásmu.

58:10
    Tramm pálil od modré, Wehal nadvakrát kotouč kryje.

57:02

57:00
    Schiller hledal spoluhráče před svatyní Werhala, pas byl ale zblokován.

56:27
    Poměr sil na ledě se vyrovná, za vražení na hrazení je potrestán Fuchs (OHS).

55:02
    Další trest pro Medvědy, na trestnou lavici směřuje Wagner (EIJ).

54:08
    Eisbären Juniors Berlin právě vstřelili branku!
    Lucas Topfstedt našel mezi kruhy volného CHARLIEHO JAHNKEHO, který střelou z první na vzdálenější tyč nedal Werhalovi šanci. Asistence: Lucas Topfstedt.

52:33
    Saderzapfe si chytře vybruslil do prostoru mezi kruhy, následně však jen trefil clonícího obránce.

50:58
    Od modré čáry to zkusil zápěstím Knobloch, jeho rána nakonec jen zaduněla o zadní mantinel.

48:56
    De Schepper (OHS) musel faulovat jednoho z hráčů soupeře, jenž unikal obraně domácích a odsedí si dvě minuty za sekání.

48:50
    A další trest pro hokejisty Berlína, na trestné lavici již sedí Noack (EIJ).

48:06
    Güleryuüz najížděl z ostrého úhlu sám na Werhala, který se ale nenechal rozhodit a odolal.

47:36

47:07
    Domácí ve čtyřech.

46:33
    Blümlovi rána od modré nesedla, pásmo ale hosté udrželi.

45:36
    Dalším potrestaným hráčem je Merk (EIJ) a domácí se tak budou muset přes minutu bránit ve třech!

Adam Kolář

Branky a nahrávky: 13. Gawanke (Merk), 18. Hessler, 25. Hessler (Jahnke), 29. Wagner, 32. Jahnke (Hessler), 38. Merk, 55. Jahnke (Topfstedt)

Eisbären Juniors Berlin: Hoffmann (Lücke) – Adam, Kunz, Topfstedt, Schiller, Wagner, Cornet, Gawanke, Tramm – Kubler, Jahnke, Noack, Hessler, Warttig, Merk, Knobloch, D'Arino, Saderzapfe, Grünholz, Güleryuüz, Trivelato
    Okanagan Hockey Academy: Kresny (30. Werhal) – Blüml, De Schepper, Steffler, Fuchs, Aleksejev, Rosenberger, Koudelka, Kuchinski, Trothan, Seliga, Galaguzov, Bretschneider – Andrjuščenko, Steyaert, Stanbolidis, Stupak, Atamančuk