Banská Bystrica – Mountfield HK 3:2 (2:0 po s.n.) | Martin – Mladá Boleslav 3:5 (kon.)
po s.n. (2:0)
HC´ 05 Banská Bystrica
3:2 (1:1, 0:1, 1:0 - 0:0)
Mountfield HK
sk Pátek 21.08.2015, 16:00 • Martinské hokejové centrum • Mountfield Cup

65:00
    V samostatných nájazdoch zvíťazil tím HC 05 iClinic Banská Bystrica.
    Autorom víťazného gólu je LOSKOT.

56:54
    Banská Bystrica dala gól!
    Obrovská chyba, ktorá povedie možno až k nájazdom. Šmach sa vracal z trestnej lavice, dostal prihrávku a rútil sa na brankára. Ten mu znemožnil vystreliť, do odkrytej obrany ale prenikol IVAN ĎATELINKA, ktorý rutinérsky triafa prázdnu bránku.

54:43
    Vylúčenie na strane Banskej Bystrice. Šmach dostáva dve minúty za nedovolené bránenie.

49:55
    Vylúčenie na strane Hradca Králové. Červený dostáva dve minúty za vyhodenie puku.

34:42
    Vylúčenie na strane Hradca Králové. Červený dostáva dve minúty za hru so zdvihnutou hokejkou.

31:12
    Vylúčenie na strane Hradca Králové. Vašíček dostáva dve minúty za údery.

31:12
    Vylúčenie na strane Banskej Bystrice. Di Diomete dostáva dve minúty za údery.

27:45
    Mountfield HK dáva gól! Rýchly protiútok odštartoval z vlastného pásma Frühauf. Červený sa neulakomil pred bránkou na zakončenia, puk sa dostal na hokejku TOMÁŠA TROLIGU, ktorý obracia skóre v prospech Hradca Králové. Asistencie: Červený a Frühauf.

11:33
    Mountfield HK dáva gól! Veľmi jednoduchým spôsobom sa Hradcu Králové podarilo vyrovnať. Kudrna len prihral na voľného JIŘÍHO ŠIMÁNKA, ktorému len stačilo správne nasmerovať puk do bránky. Asistencie: Kudrna a Čáp.

10:18
    Vylúčenie na strane Banskej Bystrice. Majdan dostáva dve minúty plus desaťminútový osobný trest za údery do oblasti hlavy a krku.

10:00
    Vylúčenie na strane Banskej Bystrice. Sonne si na striedačku odnáša dvojitý menší trest za hru so zdvihnutou hokejkou.

09:53
    Vylúčenie na strane Hradca Králové. Jank dostáva dve minúty za napadnutie.

02:05
    Vylúčenie na strane Banskej Bystrice. Gründling dostáva dve minúty za podrazenie.

00:51
    Nedorozumenie v obrane Hradca Králové pohotovým spracovním puku a jeho dopravením do bránky trestá TOMÁŠ ZIGO.

Daniel Modrovský

Branky a nahrávky: 1. Zigo, 57. Ďatelinka (Šmach), rozh. náj. Loskot – 12. Šimánek (Kudrna, Čáp), 28. Troliga (Červený, Frühauf)