Poruba 2011 – Opava 0:0 (zruš.) | Žilina – Poprad 5:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Ústí n/L 7:3 (kon.)
Olomouc – Trenčín 5:1 (kon.) | K. Vary – Chomutov 1:7 (kon.) | Zlín – Znojmo 5:6 (kon.)
Benátky n/J – Most 3:2 (1:0 po s.n.) | Ústí n/L – Děčín 0:0 (zruš.) | Litoměřice – Kadaň 1:7 (kon.)
Šumperk – Prostějov 4:3 (kon.) | SHK Hodonín – Technika Brno 4:3 (kon.) | Vrchlabí – Mountfield HK 7:5 (kon.)
Kolín – Kobra 4:3 (kon.) | Skalica – Senica 0:0 (zruš.) | Klášterec nO – Řisuty 2:1 (2:1 po s.n.)
Žďár n/S – Havlíčkův Brod 6:1 (kon.) | Nymburk – Jablonec n/N 2:1 (kon.) | Sparta – Slavia 5:1 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
1:7 (0:1, 0:3, 1:3)
Piráti Chomutov
Úterý 01.09.2015, 18:00 • KV Arena, Karlovy Vary • Přípravné zápasy

57:15
    Piráti právě vstřelili branku!
    Bleskově využitá přesilová hra. JAN RUTTA se prosadil z bezprostřední blízkosti.

57:02
    A bude se vylučovat. Tomáš Harant (KVA) dostal dvě minuty za držení protihráče.

Dnešní utkání sleduje 1268 diváků.

53:37
    Obrovská chyba Tomáše Haranta, který chtěl zahrát patičkou, puk netrefil, za bránou se pak touše ujal Dušek, přihrál mezi kruhy MARKU HOVORKOVI a ten se nemýlil. Habal se totiž vracel zpoza branky. Asistence: Antonín Dušek a Martin Rýgl.

50:49
    MAREK HOVORKA schoval svou střelu perfektně mezi chumel hráčů, Habal byl naprosto bez šance.

48:24
    V dalším úniku Tomáš Rachůnek. Kopřiva vyrazil špičkou betonu.

47:57
    Vyloučení pro Antonína Duška (CHM).

46:36
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    MATĚJ ZADRAŽIL podruhé v úniku uspěl. Miroslav Kopřiva se snažil skočit mladému útočníkovi pod nohy, Zadražil se štěstím brankaře obhodil a zakončil do prázdné branky. Asistence: Vojtěch Tomeček a Michal Gulaši

44:15
    Zadražil byl v samostatném úniku, pokoušel se o zakončení bekhendem a neuspěl.

35:26
    A další Pirát na trestné! Martin Rýgl (CHM) seknul po Marcelu Haščákovi a dostal dvě minuty. Centr elitní domácí formace pak odešel rovnou do šatny.

35:11
    Hosté zahráli ve více hráčích a jdou do tří. To by mohla být příležitost ke vstřelení alespoň čestné branky. Trest odpyká Lukáš Bláha.

34:24
    Domácí ve stejném čase vystřídali brankaře, do svatyně se postaví Vladislav Habal.

34:24
    A i nadále hrají hosté ve velké pohodě. Až teď ji z ní vytrhl faul Michala Vondrky, který v nepozornosti trefil domácího obránce do obličeje.

33:29
    Martin Rýgl poslal slabé nahození na branku, před Závorkou jej lehce tečoval LUKÁŠ KVĚTOŇ a rázem je to už 4:0 pro hosty. Asistence: Martin Rýgl a Marek Račuk.

31:19
    A po lehčí roztržce za bránou Pirátů se vylučuje na obou stranách. Hostující Štěpán Hřebejk (CHM) za hrubost, stejně tak i Sebastian Gorčík (KVA) z Energie.

30:41
    Za sekání vyloučen Michal Gulaši (KVA).

29:50
    LUKÁŠ KVĚTOŇ nachytal Závorku. Po přihrávce od Dlapy zpoza vlastní brány se Květoň vydal do útočného pásma a lehkou střelou nad rameno Tomáše Závorky zvýšil náskok svého týmu na tříbrankový. Asistence: Ondřej Dlapa.

29:02
    MARTIN RÝGL se postavil mezi kruhy, opřel se naplno do odraženého puku a tvrdou ranou k tyči zvýšil vedení svého týmu. Asistence: Marek Hovorka, Aleš Kranjc.

27:04
    A další vyloučení. Tentokrát Michal Vachovec (KVA) za nedovolené bránění. Chomutov tak bude hrát přesilovku 4 na 3.

26:47
    Jeden z úniků ale přerušil Martin Bartek (KVA) podražením. Síly na ledě se srovnají.

26:01
    Vyloučení pro Adama Jánošíka (CHM). Dvě minuty za sekání.

21:49
    V akci se ale provinil hákováním Vojtěch Tomeček (KVA), takže domácí budou hrát dvě minuty ve čtyřech.

19:13
    Faul Marka Tomici (CHM) byl posouzen jako nedovolené bránění. Další dvouminutová přesilovka pro Energii.

15:46
    Vojtěch Tomeček (KVA) šel do souboje tělo na tělo u mantinelu, při napadání ale použil hokejku, podrazil Hřebejka a odchází na dvě minuty pykat.

13:18
    A další vyloučení pro Chomutov. Dlapa za bránou jasně podrazil domácího útočníka a odchází na trestnou lavici.

10:10
    Držení protihráče za dvě trestné minuty pro Lukáše Bláhu (CHM).

07:25
    Zatím se tedy střídá jedna hrubka za druhou. Kranjc další skákavý puk nezpracoval a černý kus gumy propadl za něj, čehož si bek Pirátů nevšiml. Kverka neváhal, puk přebral a zblízka trefil jen Kopřivovy betony.

02:19
    Energetici ale ve vlastní přesilovce chybovali, do úniku se už už chystal jeden z Pirátů, když po záchranné brzdě sáhnul Marcel Haščák (KVA) a dostal dvě minuty za sekání.

01:44
    Tomáš Pospíšil (CHM) dostal dvouminutový trest za sekání.

00:34
    Do vedení jdou hosté z Chomutova. ŠTĚPÁN HŘEBEJK dostal přihrávku z pravé strany od Marka Hovorky, domácí kapitán Duda vypustil napadání a Hřebejk z mezikruží trefil přesně do šibenice. Asistence: Marek Hovorka, Ondřej Dlapa.

Vladimír Koča

Branky a nahrávky: 47. Zadražil (Tomeček V., Gulaši) – 1. Hřebejk (Hovorka, Dlapa), 30. Rýgl (Hovorka, Kranjc), 30. Květoň L. (Dlapa), 34. Květoň L. (Rýgl, Račuk), 51. Hovorka (Dlapa), 54. Hovorka (Dušek, Rýgl), 58. Rutta (Květoň D., Hřebejk)

HC Energie Karlovy Vary: Závorka (35. Habal) – Benák, Gulaši, Harant, Sičák, Deyl, Bičánek, Tomeček J. – Bartek, Haščák, Duda – Tomeček V., Kverka, Rachůnek T. – Hruška, Zadražil, Vachovec – Koblasa, Gríger, Gorčík.
    Piráti Chomutov: Kopřiva (Strmeň) – Dlapa, Rutta, Redlihs, Jánošík, Kranjc, Szathmáry, Bláha, Rýgl – Hřebejk, Dušek, Hovorka – Vondrka, Růžička, Květoň D. – Sklenář, Kämpf, Pospíšil – Tomica, Račuk, Květoň L.

Rozhodčí: Grech, Kostourek – Hynek, Rozlílek