Zlín – Vsetín 10:1 (kon.) | Mountfield HK – Mladá Boleslav 1:4 (kon.) | Vítkovice – Poruba 4:2 (kon.)
HC Plzeň – Chomutov 6:8 (kon.) | Liberec – Havlíčkův Brod 4:2 (kon.) | Pardubice – Jihlava 2:6 (kon.)
Olomouc – Havířov 1:2 (kon.) | Sparta – Č. Budějovice 4:3 (kon.) | Třinec – Opava 11:0 (kon.)
Slavia – HC Litvínov 3:0 (kon.)
Mountfield HK
1:4 (0:1, 1:1, 0:2)
BK Mladá Boleslav
Pátek 04.09.2015, 15:00 • Malá hala FORTUNA arény, Hradec Králové • Extraliga staršího dorostu • 1. kolo

49:14
    Dnes velice aktivní Kron Musliu vybojoval další přesilovou hru. V souboji jeden na jednoho se dokázal prosadit přes Šaldu, který si musel pomoci faulem, aby ho přibrzdil. Rozhodčí byl však pozorný. Dvě minuty za držení.

42:28
    Radim Šalda projel celé hřiště sám a dostal se až těsně před Groha, kde byl na poslední chvíli zahákován, a tak alespoň vybojoval přesilovou hru pro svůj tým. Hostující David Jirásek je vyloučen za hákování.

37:41
    Jen co se domácí dostali do plného počtu, hned tu máme další oslabení. Domácí Štohanzl podrazil soupeře a bude tak doufat, že na trestné lavici stráví celé dvě minuty.

35:32
    Za faul kolenem je potrestán Kryštof Hroudný a Boleslav má další výhodu přesilové hry.

34:05
    Na dvě minuty je potrestán Nepokoj (MBL) za podražení.

30:19
    Kron Musliu je vyloučen za napadení a domácím se tak naskytne za malou chvíli přesilovka 5 na 3. Dnes již potřetí!

29:37
    Výborná práce hradeckých hokejistů, kteří zavezli puk do útočného pásma a tam jej drželi u mantinelu. Z celé akce nakonec vyústil faul hostujícího Jiráska a uvidíme tak hru ve čtyřech na obou stranách.

28:30
    Další šance pro hosty. Štohanzl je vyloučen na dvě minuty za napadení. Při svém nájezdu do protihráče byl příliš neopatrný a rozhodčímu nezbylo nic jiného, než jej vyloučit.

24:01
    Stejná situace jako v první třetině! Další přesilovku 5 na 3 si zahrají domácí, protože Martin Kalus je vyloučen za nedovolené bránění. Poradí si hráči Mountfieldu lépe, než prvně?

23:49
    Vylučovat se bude i na druhé straně a domácí tak budou mít šanci srovnat skóre. Na trestnou dnes podruhé míří kapitán hostů František Uřidil za hákování.

20:53
    Na dvě minuty si půjde na trestnou lavici sednout domácí Vítek Fanderlik za nedovolené bránění.

15:38
    A pozor! Domácím se naskytne dokonce dvojitá přesilová hra, protože na dvě minuty je vyloučen Uřidil za držení protihráče.

15:03
    Dvě minuty si odsedí také hostující hráč, který kolenem poslal k zemi jednoho z domácích borců.

09:21
    Radim Šalda je vyloučen na dvě minuty za podražení. Máme tu první přesilovku.

Lukáš Foff

Branky a nahrávky: 33. Matějček – 15. Musliu (Outrata, Straka), 33. Straka (Jindra), 42. Outrata (Musliu), 46. Jindra (Uřidil, Musliu)

Mountfield HK: Vomáčka (Bartozel) – Lelek, Hroudný, Gaspar, Fanderlik, Šalda, Pohl – Mašín, Matějček "C", Moník, F. Jirásek, Štohanzl, Jaroslav Dvořák, Šimůnek, Pažourek, Maršík. Trenér: Vladimír Kostka.
    BK Mladá Boleslav: Groh (Krofta) – Uřidil "C", D. Jirásek, Linhart, Kalus, Chládek, Nepokoj – Kalaš, Dančišin, Flynn, Musliu, Outrata, Straka, Kerda, Jan Dvořák, Jindra. Trenér: Jiří Zörkler.

Rozhodčí: Veinfurter – Pechánek, Zeman