SK Karviná – Vsetín 1:2 (kon.) | Vrchlabí – Děčín 6:5 (kon.) | Klášterec nO – Jindř. Hradec 7:2 (kon.)
Písek – Pelhřimov 1:2 (po pr.) | Technika Brno – Nový Jičín 3:2 (kon.) | Poruba 2011 – SHK Hodonín 5:1 (kon.)
Frýdek-M. – Opava 5:2 (kon.) | Kopřivnice – Mor. Budějovice 7:5 (kon.) | Břeclav – Val. Meziříčí 2:4 (kon.)
Kolín – Klatovy 5:4 (kon.) | Žďár n/S – Bílina 6:3 (kon.) | Sokolov – Trutnov 1:4 (kon.)
Tábor – Řisuty 4:3 (po pr.) | Kobra – Nymburk 4:2 (kon.) | Jablonec n/N – Havlíčkův Brod 3:4 (kon.)
HC Stadion Vrchlabí
6:5 (1:1, 3:3, 2:1)
HC Děčín
Sobota 19.09.2015, 17:00 • DD Eletromont Aréna, Vrchlabí • 2. liga skupina Západ • 3. kolo

48:29
    Situace se obrátila. Nyní si zahrají přesilovou hru také domácí. Dvě minuty za držení vyfasoval děčínský Martin Kvaček.

46:11
    Nyní se však budou domácí bránit přesile. Na trestnou lavici usedá Dalibor deCarvalho za podražení. Medvědům začíná početní výhoda.

29:48
    Maďar nabral rychlost a byl v útočné třetině podražen Molnárem, který již sedí na trestné lavici. Přesilovka Vrchlabí právě začíná.

24:32
    Nyní si však domácí zahrají v početní převaze. Dvě minuty za hákování vyfasoval Marek Klement.

18:10
    Marek Klement oslabuje Děčín. Hostující obránce byl potrestán dvouminutovým trestem za držení.

09:58
    Domácí jdou do tří! Za hákování si jde odpočinout Pavel Mrňa. Osmatřicet vteřino budou hrát hosté přesilovou hru 4 na 3.

08:36
    Vegner na ledě dlouho nepobyl a je opět vyloučen na dvě minuty za hákování. Na druhé straně je za stejný souboj vyloučen Tomáš Jirků, který se provinil nafilmovaným pádem.

06:18
    Tlak Vrchlabí vyústil ve vyloučení. Domácí si zahrají první přesilovou hru. Dvě minuty vyfasoval Zdeněk Vegner, který byl vyloučen za hákování.

03:38
    Následně se strhla u branky Děčína menší mela, která končí vyloučením. Za domácí si jde odpočinout Oppelt, za hosty Vaněk. Oba jsou vyloučeni za hrubost. Pokračovat se bude ve čtyřech na obou stranách.

Alan Šrámek

Branky a nahrávky: 20. Bláha (Oppelt, Šimoníček), 28. Šťastný (Filip), 32. deCarvalho (Bláha, Martin Klement), 33. Šťastný (Mrňa, Filip), 50. Bláha (deCarvalho), 60. Maďar (Jebavý, Jirků) – 1. Kuchynka, 24. Havlíček (Oliverius), 31. Kuchynka (Vaněk), 37. Kuchynka (Kment), 54. Kuchynka (Vaněk, Havlíček)

HC Stadion Vrchlabí: Jelínek (Abrahám) – Beneš, Lenoch, Martin Klement, deCarvalho, Jebavý, Kadavý, Chleborád, Erban – Šťastný, Filip "C", Mrňa, Bláha, Šimoníček, Oppelt, Jirků, Urban, Maďar, Krsek, D. Vacek, Srnský
    Trenér: Jan Holeček

HC Děčín: Lavinger (Šticha) – Procházka, Molnár, Vaněk, Hříbal, Vegner, Marek Klement, Kvaček – Musil, Volráb, R. Vacek, Havlíček, Oliverius "C", Kuchynka, Drnec, Faigl, Fojt, Strnad, Kment
    Trenér: Karel Chládek

Rozhodčí: Batěk – Špringl, Pechánek