SK Karviná – Vsetín 1:2 (kon.) | Vrchlabí – Děčín 6:5 (kon.) | Klášterec nO – Jindř. Hradec 7:2 (kon.)
Písek – Pelhřimov 1:2 (po pr.) | Technika Brno – Nový Jičín 3:2 (kon.) | Poruba 2011 – SHK Hodonín 5:1 (kon.)
Frýdek-M. – Opava 5:2 (kon.) | Kopřivnice – Mor. Budějovice 7:5 (kon.) | Břeclav – Val. Meziříčí 2:4 (kon.)
Kolín – Klatovy 5:4 (kon.) | Žďár n/S – Bílina 6:3 (kon.) | Sokolov – Trutnov 1:4 (kon.)
Tábor – Řisuty 4:3 (po pr.) | Kobra – Nymburk 4:2 (kon.) | Jablonec n/N – Havlíčkův Brod 3:4 (kon.)
HC Lvi Fosfa Břeclav
2:4 (0:2, 1:0, 1:2)
HC Bobři Valašské Meziříčí
Sobota 19.09.2015, 17:00 • Ice Bors Aréna Břeclav • 2. liga skupina Východ • 3. kolo

51:43
    Valašské Meziříčí mělo puk v obranném pásmu v držení, nakonec se ale dostává do problémů, neboť na dvě minuty za hru vysokou holí je vyloučen Miroslav Varga.

40:22
    Patrik Kuchta je vyloučen na dvě minuty za podražení v útočném pásmu.

37:28
    Neskutečné, jaký tlak si Břeclav vytvořila. Nejprve na brankovišti skvěle zabojoval Vachutka, díky jehož práci se dostal do dobré pozice Svoboda, jenž však vystřelil do přesunujícího se Čápa. Přitom byl ale faulován Václavem Studeným, jenž je vyloučen za krosček a Bobři Břeclav tak bude mít k dispozici 72 vteřin dlouhou přesilovku.

33:21
    Na dvě minuty za hákování byl vyloučen Ondřej Martiník.

31:04
    Hosté si zahrají přesilovou hru a mohou být rádi, že to tak dopadlo. Patrik Medřický je potrestán dvěma trestnými minutami za podražení, nicméně Medek měl ještě předtím na hokejce gól.

17:23
    Na dvě minuty je vyloučen Miroslav Varga za hákování.

12:43
    Na dvě minuty za podražení Miklíka je vyloučen David Varga. Velká šance Břeclavi na návrat do utkání.

Daniel Polách

Branky a nahrávky: 29. Nováček (Flora), 41. Červenka (Medřický, Vachutka) – 9. Sprušil, 10. Tomiga (Kovář, M. Varga), 51. Medek (D. Varga), 59. D. Varga

HC Lvi Fosfa Břeclav: Šurý (Bača) – Směřička, Miklík, Svoboda, Dittrich, Novák, Vlček, Zítka – Červenka, Lašák, Flora – Tobola, Zháňal, Nováček – Medřický, Buhaj, Kozel – Průdek, Vachutka, Vaculín
    HC Bobři Valašské Meziříčí: Čáp (Vlach) – Mikel, Zbořil, Kovář, Tomiga, Arnošt, Miroslav Varga, Hradil – D. Varga, Martiník, Sprušil – Pořický, Martin Varga, Studený – Medek, Kývala, Baroš – Kubáč, Kuchta, Beták

Rozhodčí: Netopil – Blaha, Maloušek