Vrchlabí – Tábor 3:5 (kon.) | Písek – Jindř. Hradec 11:0 (kon.) | SHK Hodonín – Břeclav 3:0 (kon.)
Technika Brno – Frýdek-M. 0:2 (kon.) | Vsetín – Kopřivnice 5:0 (kon.) | Kobra – Řisuty 7:2 (kon.)
Žďár n/S – Nymburk 4:3 (po pr.) | Sokolov – Děčín 6:4 (kon.) | Kolín – Bílina 4:2 (kon.)
Jablonec n/N – Trutnov 3:1 (kon.) | Klášterec nO – Klatovy 2:5 (kon.) | Havlíčkův Brod – Pelhřimov 4:3 (kon.)
Nový Jičín – Mor. Budějovice 4:3 (kon.) | Opava – Val. Meziříčí 4:3 (kon.)
HC Baník Sokolov
6:4 (3:0, 0:1, 3:3)
HC Děčín
Pondělí 28.09.2015, 18:002. liga skupina Západ • 5. kolo

35:24
    Přesilovka pro Medvědy. Truhlář inkasuje dvouminutový trest za sekání a oslabuje tak svůj tým.

31:32
    Děčínský Ondřej Hříbal dostává dvě minuty za sekání a domácí mají k dispozici početní výhodu.

24:07
    Domácí Beránek inkasuje dvě minuty za faul loktem. Hosté si zahrají přesilovou hru a mají šanci dostat se Sokolovu na dostřel jediné branky.

17:57
    Síly na ledě se srovnají. Havlíček už sedí na trestné lavici za nedovolené bránění a uvidíme tak hru ve čtyřech hráčích na obou stranách.

16:34
    Tvrdek inkasuje dvě minuty za napadení a je tu přesilová hra pro děčínské Medvědy.

11:30
    Teď si přesilovku vyzkouší hosté. Vrána inkasuje dvě minuty za nedovolené bránění a tentokráte to budou domácí, kteří budou hrát v oslabení.

09:38
    Sokolovští si zahrají svou další přesilovou hru. Vacek putuje na dvě minuty za napadení a jeho tým se tak bude opět bránit v oslabení.

05:30
    Máme tu první vyloučení dnešního utkání. Za katr putuje na dvě minuty Drnec a Baník má k dispozici přesilovou hru.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 2. Beránek (Jirušek), 10. Kuběna (Tvrdek), 16. Vrána (Zikmund, Beránek), 44. Kuběna, 50. Račanský (Říha, Tvrdek), 51. Beránek – 22. Faigl (Vacek, Fojt), 45. Vacek (Klement), 50. Fojt (Klement, Faigl), 60. Vacek (Fojt, Kvaček)

HC Baník Sokolov: Fečo (Harakal) – Říha, J. Truhlář, Gombár, Priškin, Binias – Kuběna (C), Račanský (A), Tvrdek, Vrána, Beránek, Zikmund, Krejsa, Kašpar (A), Jirušek, V. Truhlář. Trenér: Carvan.
    HC Děčín: Lavinger (Šticha) – Procházka, Havlíček (A), Kaltenböck, Hříbal, Kvaček, Klement – Drnec, Volráb, Vacek, Faigl, Oliverius (C), Kuchynka, Musil, Kment, Fojt. Trenér: Chládek.

Rozhodčí: Jakub Hornáček (Příbram) – Aleš Vavruška (Strakonice), Jakub Oudes (Písek)