Vrchlabí – Tábor 3:5 (kon.) | Písek – Jindř. Hradec 11:0 (kon.) | SHK Hodonín – Břeclav 3:0 (kon.)
Technika Brno – Frýdek-M. 0:2 (kon.) | Vsetín – Kopřivnice 5:0 (kon.) | Kobra – Řisuty 7:2 (kon.)
Žďár n/S – Nymburk 4:3 (po pr.) | Sokolov – Děčín 6:4 (kon.) | Kolín – Bílina 4:2 (kon.)
Jablonec n/N – Trutnov 3:1 (kon.) | Klášterec nO – Klatovy 2:5 (kon.) | Havlíčkův Brod – Pelhřimov 4:3 (kon.)
Nový Jičín – Mor. Budějovice 4:3 (kon.) | Opava – Val. Meziříčí 4:3 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
5:0 (1:0, 3:0, 1:0)
HC ISMM Kopřivnice
Pondělí 28.09.2015, 17:30 • Zimní stadion Na Lapači • 2. liga skupina Východ • 6. kolo

59:53
    A ještě jednou se bude vylučovat. Po vzájemné rozmíšce jsou za hrubost vyloučeni Vítek a hostující Suchý.

55:09
    Hosté si na nedostatek přesilovek rozhodně nemohou stěžovat. rozhodčí je zásobuje opravdu pravidelně, tentokrát je vyloučen Tesařík za držení.

50:16
    Tomášek v přerušené hře atakoval domácího brankáře a na ledě se strhla menší mela. Za hrubost jsou vyloučeni Tomášek a Žák, původní atak na domácího brankáře se k velké nelibosti domácí střídačky obejde bez trestu.

47:57
    Tesařík vyloučen za sekání, přesilová výhoda se tak znovu stěhuje na hole hostů.

44:41
    A víc už toho hosté v přesilovce nepředvedou, Tomášek je totiž vyloučen za podražení.

43:39
    Kolařík teď v souboji o puk sekl hostujícího brankáře a za to si půjde na dvě minuty posedět za katr.

37:49
    Další přesilovka Kopřivnice. Kubo vyloučen za krosček.

35:30
    Vsetín jde znovu do čtyř. Za držení je vyloučen Nedbálek.

31:44
    Vyloučeným je Vaněk, dvě minuty, hákování.

26:30
    Finsterle si v útočném pásmu pomohl faulem a Kopřivnici se nabízí příležitost snížit. Prohřeškem je hákování.

23:26
    Vítek ve vlastním pásmu nabral rychlost, kolem mantinelu se natlačil až před Vrbu, kde ho až pomocí faulu zneškodnil hostující Dusík – dvě minuty, hákování.

15:25
    Obránce VHK Vrba byl podražen Hrubým, v pádu trefil obličej hostujícího hráče a hlavní rozhodčí se po poradě s čárovým rozhodl domácího beka vyloučit. Svou první dvouminutovou přesilovku si tak vyzkouší hosté.

07:05
    Navrátilci do vsetínské sestavy Vítek s Kubo motali hlavu hostující obraně tak dlouho, až Merendovi nezbylo než si pomoci faulem – dvě minuty, hákování.

03:12
    Suchý vyloučen za podražení. První přesilovku v zápase si tak vyzkouší Vsetín.

Radek Bařina

Branky a nahrávky: 8. Kolařík (Zúbek), 24. Báchor (Ondráček, Kubo), 31. Vrba (Vítek), 36. Zúbek (Kolařík, Tesařík), 54. Kolařík (Vaněk)

VHK ROBE Vsetín: Hromada (Stojar) – Tesařík, Hryciow, Nedbálek, Vrba, Žák, Řezáč, Báchor – Zúbek, Vaněk, Kolařík – Slováček, Dvořák, Vávra – Finsterle, Daněk, Ambruz – Kubo, Ondráček, Vítek – Jurík.
    HC ISMM Kopřivnice: Vrba (Unzeitig) – Dusík, Jašek, Čintala, Merenda, Marek, Jindřich – Kofroň, Bartošák, Niec, Kameníček, Sluštík Suchý, Hrubý, Stránský, Tomášek.

Rozhodčí: Netopil – Maloušek, Maťašovský