Kladno – Most 5:3 (kon.) | Benátky n/J – Třebíč 2:4 (kon.) | Přerov – Jihlava 3:2 (kon.)
Šumperk – Havířov 5:2 (kon.) | Ústí n/L – Litoměřice 5:3 (kon.) | Slavia – Motor ČB 2:4 (kon.)
Prostějov – Kadaň 5:2 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
5:3 (1:2, 1:0, 3:1)
HC Stadion Litoměřice
Sobota 24.10.2015, 17:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem, Masarykova 232/974, Ústí nad Labem-Bukov, Česká republika • Chance liga • 17. kolo

58:25
    Šance na vyrovnání pro Litoměřice. Jiří Rys (UNL) vyloučen na dvě minuty za držení protihráče.

Celkem TM v letošním ročníku: 8.
    Vyloučení celkem v zápase: 3:6, navíc Brož 10 min. OT [NESP] – Pavlas 10 min. OT + OK [NESP].

45:23
    Při vhazování na středovém kruhu se strhla menší potyčka, po které byli vyloučeni hráči:

David Tůma (UNL) – menší trest za hrubost, celkem TM v letošním ročníku: 22;
    Ondřej Kopta II (LTM) – menší trest za hrubost, celkem TM v letošním ročníku: 22.

Hrát se bude čtyři na čtyři.

37:58
    Vladimír Brož (UNL) protestoval proti odpískanému ofsajdu a od hlavního arbitra obdržel desetiminutový osobní trest za nesportovní chování.

Celkem TM v letošním ročníku: 32.

34:05
    Domácí si zahrají početní výhodu. Jan Berger (LTM) si počínal ve středním pásmu za hranicí pravidel, za což mu hlavní rozhodčí Jakub Smitka vyměřil dvě minuty za podražení. Komerční přestávka.

Celkem TM v letošním ročníku: 12.
    Vyloučení celkem v zápase: 1:5, navíc Pavlas (LTM) 10 min. OT + OK [NESP].

20:53
    Litoměřice jdou do tří. Angel Krstev (LTM) míří do boxu trestoměřičů na dvě minuty za vražení na hrazení.

Celkem TM v letošním ročníku: 22.
    Vyloučení celkem v zápase: 1:4, navíc Pavlas (LTM) 10 min. OT + OK [NESP].

20:14
    Početní výhoda pro Slovan. Bývalý hráč Ústí nad Labem Aleš Pavlas (LTM) obdržel dvě minuty za podražení a následně po neudržení emocí desetiminutový osobní trest za nesportovní chování + za házení holí na trestné lavici další osobní desetiminutový trest za nesportovní chování znamenající vyloučení do konce utkání.

Menší trest odpyká Milan Valášek.

Celkem TM v dnešním utkání: 36.
    Celkem TM v letošním ročníku: 40.
    Vyloučení celkem v zápase: 1:3, navíc Pavlas (LTM) 10 min. OT + OK [NESP].

17:29
    Další souboj Ondřeji Smetanovi (UNL) již neprošel a je vyloučen na dvě minuty za vražení na hrazení.

Vyloučení celkem v zápase: 1:2.

11:14
    Druhá přesilová hra pro Slovan. Aleš Pavlas (LTM) si musí jít odsedět dvouminutový trest, a to opět za nedovolené bránění.

Celkem TM v dnešním utkání: 4.
    Vyloučení celkem v zápase: 0:2.

05:18
    Početní výhoda pro domácí. Aleš Pavlas (LTM) inkasoval menší trest za nedovolené bránění.

Celkem TM v letošním ročníku: 6.
    Vyloučení celkem v zápase: 0:1.

Zdeněk Kamínek ml.

Branky a nahrávky: 10. Tůma (Roubík), 35. Roubík (Tůma, Smetana), 46. Melka (Kuchler, Dalecký), 58. Dalecký (Smetana, Pohl), 60. Tůma – 11. Nedvídek (Kalla, Vašíček), 19. Pavlas (Rousek, Krstev), 47. Rousek (Šulc)

HC Slovan Ústí nad Labem: Soukup (Kosina) – Pohl, Smetana, M. Vágner, Vl. Brož, D. Sobotka, Hes, Bernad – D. Tůma, Roubík, D. Merta – Tenkrát, J. Kloz, Rys – Dalecký, Melka, Kuchler – Křivohlávek, O. Kopta II, Navarra. Trenéři: Miroslav Mach, Tomáš Mareš.
    HC Stadion Litoměřice: A. Svoboda (Pavelka) – Krstev, Pavlas, J. Šulc, D. Bílek, J. Vašíček, Piegl, Mikliš – Rousek, Nedvídek, Kalla – P. Beránek, Valášek, Švagrovský – Z. Doležal, Troliga, O. Kopta I – M. Procházka, Berger, M. Ondráček. Trenéři: Jiří Kučera, Daniel Tvrzník.

Rozhodčí: Smitka – M. Svoboda, Krátký

Diváci: 1 621