Vyškov – Uničov 0:0 (kon.) | Hulín – Hlučín 0:0 (kon.) | Líšeň – Břeclav 2:0 (kon.)
Mohelnice – Kroměříž 3:1 (kon.) | Vítkovice – Slovácko B 3:2 (kon.) | HFK Olomouc – Zlínsko 0:2 (kon.)
FK Mohelnice
3:1 (2:1)
SK Hanácká Slavia Kroměříž
Sobota 31.10.2015, 14:00 • Mohelnice • Moravskoslezská fotbalová liga • 13. kolo

Rozhodčí odpískal konec utkání ve kterém vítězí domácí 3:1. První branka zápasu padla v 10.minutě z penalty, kterou proměnil Haša. Poté přišla pětiminutovka Mohelnice. Ve 21.minutě vyrovnal Hapal za 4.minuty poslal dovedení Mohelnici Weinlich a na konečných 3:1 upravil skóre Bzirský v 89.minutě. Poté jsme viděli ještě červenou kartu Yunis. (15:54:56)

90+2

90
    Yunis obdržel druhou žlutou a vzápětí červenou kartu za faul. Toto rozhodnutí se zdálo přísné.

89
    Mohelnice právě vstřelila branku!
    Míč si na přímý volný kop postavila dvojice Heindenreich s Bzirským a právě MARTIN BZIRSKÝ si tuto standartní situaci vzal na sebe a poslal míč z 25.metrů přímo do branky hostí a navyšuje na dvoubrankový rozdíl.

86
    Z dobré pozice Weinlich přihrál Bzirskému a ten si potáhl míč na pravou stranu k brance hostí, ale trestuhodně přestřelil prázdnou branku.

86
    Střídání domácího týmu. Odešel Kopa a nastoupil Soukup.

85
    Žlutou kartu viděl i domácí hráč Fišara.

82
    Žlutou kartu obdržel střelec prvního gólu Haša.

81
    Yunis znovu sám před brankářem, ale Šustr vytáhl znovu skvělý zákrok.

81
    Vokoun přihrál Bzirskému a ten těsně míjí branku hostí.

80
    Yunis se znovu uvolnil a šel sám proti Šustrovi a Hromkovi, ale bohužel nedokázal zakončit.

80
    Střídání hostí číslo 3. Odešel Jeleček a nahradil jej Horák.

79
    Hosté jsou v druhém poločase aktivnější než jejich soupeř.

79
    Útočný faul hostí v pokutovém území domácích.

75
    Na centrovaný míč si naskočil Žák a poslal hlavičkou míč těsně nad branku domácích. To zavánělo vyrovnáním.

75
    Rohový kop Kroměříže.

73
    Faul hostí.

70
    Bzirský poslal míč Yunisovi do běhu, ale Yunis si míč v koncovce pokopl.

69
    Centrovaný míč vyboxoval do bezpečí Hora.

69

63
    Střídání hostí. Odešel Ferko a nahradil jej Nevřala.

63
    Rohový kop Mohelnice.

61
    Je tu první střídání domácího týmu. Odešel autor prvního gólu domácích Hapal a nahradil jej Bzirský.

61
    Faul hostí.

60
    Weinlich poslal centr před branku, kde se uvolnil Hapal a ten ještě poslal míč před branku, kde míč minul Yunis.

59
    Druhý rohový kop hostí. Po tečované střele.

51
    Rohový kop Mohelnice po nedorozumnění obránce s brankářem.

49
    A právě Yunis je potrestán žlutou kartou.

49
    Faul Yunise

46
    První střídání na straně hostí. Odešel Krška a nahradil jej Neubert.

Držení míče(%): 55:45

Je za námi prvních čtyřicet pět minut. Ve kterých jsme viděli tři branky. Tu první vstřelil z pokutového puntíku hostující Haša, ale pak přišla skvělá pětiminutovka domácích a ve 21.minutě vyrovnal Hapal a ve 25.minutě poslal Mohelnici dovedení z přímého volného kopu Weinlich. Poté se obě mužstva ještě dostali do několika šancí, ale ty již brnakáři zneškodnili.

45

45
    Žlutý kartonek uviděl hráč hostí Hromek.

44
    Ševčík se uvolnil a ocitl se sám před brankářem Horou,
    ale trestuhodně míjí branku.

42
    Faul Mohelnice.

40
    Hromek se dostal ke střele a jeho tvrdou střelu tečovali hráči domácího mužstva a Hora musel vytáhnout skvělí zákrok.

37
    Yunis poslal míč do strany Vokounovi, ten vyslal míč před branku, kde nůžkami střílel Hapal na branku a Šustr s problémy zneškodnil tento pokus.

35
    Na míč si naskočil Ševčík a poslal míč nad branku domácích.

35
    Vzápětí přichází rohový kop i na straně hostí.

34
    Nebezpečný centr dolétl až před branku, kde hlavičkou musel bránit svoji branku Hromek.

33
    Rohový kop Mohelnice...

30
    Faul celku z Mohelnice.

27
    Domácí se po dvou gólech tlačí k brance hostí, ale hostující obránci zatím vzdorují tlaku.

25
    Domácí se ujímají vedení. Míč si na hranici pokutového území postavil MICHAEL WEINLICH, který vyslal míč přímo na branku hostí, kde nestačil na něj dosáhnout Šustr a síť se po pěti minutách od vyrovnání znovu rozvlnila.

24
    Faul hostí.

21
    Je vyrovnáno! Heindenreich se po levé straně uvolnil a skluzem přihrál na LUKÁŠE HAPALA a ten vystřelil tvrdou ranu na branku a zřejmě tečovaná střela obránce hostípřelobovala Šustra.

20
    Vokoun přihrál Yunisovi, který zpracoval míč a snažil se prodrat k brance hostí, ale čistým způsobem ho zastavil Krška.

15
    Faul hostí.

14
    Haša vypálil míč na branku, kde skvěle hlavou odvrátil hrozbu Kopa na rohový kop.

11
    Hosté po vstřeleném gólu se dostali znovu k blízkosti branky Mohelnice. Po autovém vhazování přichází faul hostí.

10
    Kroměříž právě vstřelila branku!

Míč si na pokutový puntík postavil ROMAN HAŠA, který poté vypálil míč do proti pohybu Hory a posílá hosty dovedení.

10
    Byla nařízena penalta pro hosty.

9
    Po špatně rozehráném rohovém kopu se dostali hosté do protiútoku, který byl velmi nebezpečný, ale Seibert střleu zblokoval.

8
    Další rohový kop domácích po zákroku Šustra.