Dukla Praha – Příbram | 0:1 (kon.) | | | Zlín – Slovácko | 2:1 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Jihlava | 6:1 (kon.) |
Třinec – Frýdek-Místek | 1:1 (kon.) | | | Sokolov – Hr. Králové | 1:1 (kon.) | | | Karviná – Ústí n. L. | 1:0 (kon.) |
Vlašim – Znojmo | 1:1 (kon.) | | | Opava – Olomouc B | 4:0 (kon.) |
Bournemouth – Newcastle | 0:1 (kon.) | | | West Ham – Everton | 1:1 (kon.) | | | Sunderland – Southampton | 0:1 (kon.) |
Norwich – Swansea | 1:0 (kon.) | | | Leicester – Watford | 2:1 (kon.) | | | Manchester Utd. – West Brom | 2:0 (kon.) |
Stoke – Chelsea | 1:0 (kon.) |
Celta Vigo – Valencia | 1:5 (kon.) | | | Levante – La Coruňa | 1:1 (kon.) | | | Eibar – Getafe | 3:1 (kon.) |
Rayo Vallecano – Granada | 2:1 (kon.) | | | Malaga – Real Betis | 0:1 (kon.) |
Bayern – Stuttgart | 4:0 (kon.) | | | Leverkusen – Kolín nad Rýnem | 1:2 (kon.) | | | Mönchengladbach – Ingolstadt | 0:0 (kon.) |
Hoffenheim – Frankfurt | 0:0 (kon.) | | | Mohuč – Wolfsburg | 2:0 (kon.) | | | Darmstadt – Hamburg | 1:1 (kon.) |
Hellas Verona – Bologna | 0:2 (kon.) | | | AC Milán – Atalanta BC | 0:0 (kon.) |
PSG – Toulouse | 5:0 (kon.) | | | Lorient – Troyes | 4:1 (kon.) | | | Lille – Bastia | 1:1 (kon.) |
Montpellier – Nantes | 2:1 (kon.) | | | Caen – Guingamp | 2:1 (kon.) | | | Remeš – GFC Ajaccio | 1:2 (kon.) |
Slovan Bratislava – Senica | 2:1 (kon.) | | | Michalovce – Myjava | 1:2 (kon.) | | | Podbrezová – Zlaté Moravce | 2:2 (kon.) |
Žilina – Ružomberok | 2:0 (kon.) |
Chrudim – Písek | 4:1 (kon.) | | | Vltavín – Most | 3:0 (kon.) | | | Tachov – Kolín | 0:1 (kon.) |
Králův Dvůr – Převýšov | 0:2 (kon.) |
Břeclav – Zlín B | 3:3 (kon.) | | | Prostějov – HFK Olomouc | 2:0 (kon.) | | | Třebíč – Hlučín | 1:1 (kon.) |
Kroměříž – Vyškov | 1:2 (kon.) |
Liberec – Mladá Boleslav | 1:1 (kon.) | | | Příbram – Teplice | 2:2 (kon.) | | | Opava – Slovácko | 1:2 (kon.) |
Plzeň – Č. Budějovice | 2:1 (kon.) | | | Zlín – Hr. Králové | 1:1 (kon.) | | | Pardubice – Brno | 2:1 (kon.) |
Olomouc – Jablonec | 2:3 (kon.) | | | Ostrava – Slavia | 2:2 (kon.) | | | Bohemians 1905 – Karviná | 2:1 (kon.) |
Šaľa – Slovan Bratislava U21 | 2:1 (kon.) | | | Sereď – Borčice | 1:0 (kon.) | | | Senec – Nové Mesto n/V | 4:2 (kon.) |
B. Bystrica – Dunajská Lužná | 3:0 (kon.) | | | Poprad – Haniska | 4:1 (kon.) | | | Spiš. N. Ves – Teplička n. Váhom | 1:0 (kon.) |
Prešov – Bardejov | 2:1 (kon.) | | | L. Mikuláš – MFK Zvolen | 2:0 (kon.) | | | R. Sobota – FC Košice | 1:2 (kon.) |
Twente – Heerenveen | 1:4 (kon.) | | | Nijmegen – Graafschap | 2:0 (kon.) | | | Willem II – Excelsior | 2:3 (kon.) |
Zwolle – Heracles | 1:1 (kon.) |
Oostende – Leuven | 3:0 (kon.) | | | Lokeren – Sint-Truiden | 1:1 (kon.) | | | Waasland-Beveren – Westerlo | 2:2 (kon.) |
Kortrijk – Mechelen | 1:0 (kon.) |
Guimarães – Nacional | 0:1 (kon.) |
Austria – Salzburg | 1:1 (kon.) | | | Sturm Graz – Ried | 3:2 (kon.) | | | Wolfsberger – Mattersburg | 2:1 (kon.) |
Admira – Rheindorf Altach | 1:1 (kon.) |
Ural – Rostov | 1:2 (kon.) | | | Ufa – Perm | 2:1 (kon.) | | | Dynamo – Kubaň Krasnodar | 2:1 (kon.) |
Groznyj – Spartak | 2:1 (kon.) |
Termalica – Podbeskidzie | 0:2 (kon.) | | | Chorzów – Gdańsk | 3:2 (kon.) | | | Jagiellonia – Piast Gliwice | 0:2 (kon.) |
Blansko – Žďár n/S | 3:0 (kon.) |
konec
RZ Pellets Wolfsberger AC
2:1
(1:0)
SV BauWelt Koch Mattersburg
86
|
To jim však pokazil Jacobo, který nechtěně zahrál rukou a vyfasoval žluté napomenutí.
|
|
55
|
Žlutou kartu dostává Zündel (Wolfsberger AC).
|
|
32
|
Hosté měli k dispozici další roh, ale opět nic nevytěžili. Naopak Prietl fauloval Jacoba a vidí první žlutou kartu tohoto mače.
|
Branky:
45+1. Ouédraogo, 51. Ouédraogo – 90+4. Ibser
Rozhodčí: Kollegger – Hübler, Steinacher
Diváci: 3100
Karty: 55. Zündel (WAC), 86. Jacobo (WAC) – 32. Prietl (MTT)
Neproměněná penalta:
RZ Pellets Wolfsberger AC:
Dobnik – Standfest, Rnic, Drescher (84. Sollbauer), Palla – Zundel (80. Wernitznig), Hüttenbrenner, Rabitsch, Jacobo – Silvio (74. Putsche), Ouédraogo
Náhradníci: Kofler – Baldauf, Putsche Seidl, Wernitznig, Sollbauer, Schmerböck
Trenér:
SV BauWelt Koch Mattersburg: Kuster – Farkas, Malic, Mahrer, Maksimenko – Jano – Onisiwo, Prietl (66. Ibser), Perlak (84. Ertlthaler), Röcher – Pink (60. Bürger)
Náhradníci: Borenitsch – Höller, Ibser, Sprangler, Rath, Ertlthaler, Bürger
Trenér:
Náhradníci: Kofler – Baldauf, Putsche Seidl, Wernitznig, Sollbauer, Schmerböck
Trenér:
SV BauWelt Koch Mattersburg: Kuster – Farkas, Malic, Mahrer, Maksimenko – Jano – Onisiwo, Prietl (66. Ibser), Perlak (84. Ertlthaler), Röcher – Pink (60. Bürger)
Náhradníci: Borenitsch – Höller, Ibser, Sprangler, Rath, Ertlthaler, Bürger
Trenér:
Rozhodčí: Kollegger – Hübler, Steinacher
Diváci: 3100
Michal Konvalina