Ural – Rostov 1:2 (kon.) | Ufa – Perm 2:1 (kon.) | Dynamo – Kubaň Krasnodar 2:1 (kon.)
Groznyj – Spartak 2:1 (kon.)
FC Ufa
2:1 (0:0)
FK Amkar Perm
Sobota 07.11.2015, 14:15 • Dynamo Stadium. Kapacita: 4,500 diváků. • Ruská Premier Liga • 15. kolo

Ufa nakonec porazila Amkar Perm 2:1. Sledovali jsme vyrovnané a bojovné utkání. Domácí se dostali do vedení zásluhou Slyho ve 47. minutě, ale 68. minutě vyrovnal Salugin. Rozhodnutí pak přinesla střela Krotova z 87. minuty. (16:06:39)

90+3

90+2
    Vysoké míče létají do vápna Ufy.

90
    Hlavní sudí nastavuje druhý poločas o tři minuty.

88
    Pro hosty to je šok a nyní vrhají všechny síly do útoku ve snaze vyrovnat.
    87. Vjačeslav KROTOV - 2:1

87
    Ufa právě vstřelila branku!
    Střídající VJAČESLAV KROTOV zužitkoval přihrávku Slyho a střelou z voleje nedal gólmanovi šanci, v závěru utkání Ufa tedy znovu vede – 2:1.

86
    Jurčenko vykopává míč od vlastní branky.

84
    Hosté operovali na hranici vápna, ale pak Balanovič nepřesně přihrál a Perm tak přišel o míč.

83
    Střídání v týmu FC Ufa: ze hřiště odchází Dmitrij Stockij, přichází Marvin Pourie.

82
    Střídání v týmu FK Amkar Perm: ze hřiště odchází Brian Idowu, přichází Alichan Šavajev.

81
    Střídání v týmu FC Ufa: ze hřiště odchází Sly, přichází Vjačeslav Krotov.

80
    Zápas se přehoupl do poslední desetiminutovky, uvidíme, který ze soupeřů případně strhne vedení na svou stranu.

75
    Domácí Stockij to vzal na sebe a dobře vypálil z hranice vápna těsně nad.

73
    Domácí Diego dostal přihrávku do ofsajdu.

71
    Střídající Anene střílel vedle.

70
    Amkar nyní hodně bojuje a tlačí se do útoku.
    68. Alexandr SALUGIN - 1:1

68
    Amkar Perm právě vstřelil branku!
    Hosté přece jen vyrovnávají, centr Džikiji od rohového praporku prodloužil do sítě hlavou ALEXANDR SALUGIN a máme srovnáno – 1:1.

66
    Střídání v týmu FC Ufa: ze hřiště odchází Emmanuel Frimpong, přichází Pavel Alikin.

64
    Centr Stockije sbírá do rukavic Selichov.

63
    Ani druhý poločas ale neoplývá nějakou fotbalovou krásou.

62
    Střídání v týmu FK Amkar Perm: ze hřiště odchází Janusz Gol, přichází Chuma Anene.

60
    V posledních minutách je více aktivnější Perm, který bude chtít vyrovnat.

58
    Domácí se ale ubránili.

57
    Perm rozehrává standardku z dobré pozice.

56
    Perm nyní hraje s míčem ve středu pole.

54
    Žlutou kartu dostává Fegor Ogude (FK Amkar Perm).

52
    Střídání v týmu FK Amkar Perm: ze hřiště odchází Alexandr Prudnikov, přichází Alexandr Salugin.

51
    Po faulu na Stockije budou rozehrávat domácí.

50
    Ufa je na míči, po vstřelené brance hýří aktivitou.

48
    Ufa byla v první půli o něco aktivnější, takže lze tvrdit, že její vedení je prozatím zasloužené.
    47. SLY - 1:0

47
    Hned v úvodu druhého poločasu se domácí FC Ufa dokázala prosadit, po centru Zinčenka slaví vstřelenou branku hlavou nigérijský útočník SLY – 1:0.

46

V prvním poločase toho k vidění příliš nebylo, aktivnější byla Ufa, která má větší držení míče a zahrozila několika závary, ale skóre se neměnilo.

45+1

44
    Sudí nastavuje první poločas o jednu minutu.

42
    V závěru poločasu má více ze hry domácí Ufa.

41
    Ufa bude zahrávat standardku.

39
    Tempo hry není v závěru poločasu nijak vysoké.

37
    Prudnikov se dopustil útočného faulu, sudí přerušuje hru.

36
    Centr z levé strany sebral ze vzduchu gólman Selichov.

34
    Perm hraje na útočné polovině, ale daleko od nebezpečných pozic.

33
    Paurević zpět na hřišti.

32
    Se zraněním odkulhal ze hřiště Paurević, ale měl by se do hry vrátit.

31
    V posledních minutách se hra Permu zvedala, nyní je na míči ale Ufa.

30
    Domácí nyní měli velkou šanci, centr směřující do vápna málem zasáhl Diego, který se nyní chytá za hlavu.

28
    Domácí kombinují s míčem.

27
    Nyní hosté z Permu budou zahrávat roh.

25
    Perm se ubránil a dostal míč na polovinu hřiště.

24
    Ufa bude rozehrávat standardku ze zajímavé pozice.

22
    Ufa má stále vyšší držení míče, ale nedostává se do střeleckých pozic.

21
    Akce Ufy nakonec skončila v zámezí, Selichov bude vykopávat.

20
    Perm kombinuje s míčem ve středu pole.

18
    Utkání se nese v bojovném duchu, oba soupeři hrají naplno, ale zatím bez šancí.

17
    Domácí se ubránili a dostali míč do bezpečí.

16
    Amkar bude kopat první roh zápasu.

14
    Na stadion Ufy si bohužel nenašlo cestu mnoho diváků, takže sledujeme prázdné tribuny.

13
    Prudnikov na útočné polovině přišel o míč.

11
    Hlavičku Diega pokryl gólman Selichov.

10
    V úvodu utkání má mírně navrch domácí Ufa, ale zatím na nějaké vážnější gólové příležitosti čekáme.

8
    Hostující Ogude střílel z větší vzdálenosti nepřesně.

6
    Domácí budou vhazovat na útočné polovině hřiště.

5
    Selichov kryl centr z levé strany.

4
    Ufa se pokouší o útočnou akci, ale nedaří se domácím dostat do nebezpečného prostoru.

2
    Domácí zatím drží míč, úvod utkání se nese v poklidném tempu.

1

FC Ufa: D. Jurčenko – Věrchovcov, J. Osipov, Suchov, Kacalapov – Zinčenko, Frimpong, Paurević, Stockij, Diego – Sly.
    Náhradníci: Narubin – Alikin, S. Fomin, Galiullin, Handžić, Krotov, Tumasjan, Semakin.

FK Amkar Perm: Selichov – Arzumanjan, Džikija, Butko, Zajcev – Ogude, Uzochukwu – Gol, Balanovič, Prudnikov – Idowu.
    Náhradníci: Gerus – Anene, Kurzeněv, Pancyrev, Jovičić, Priďjuk, Čerenčikov.

Poslední 3 vzájemná utkání

Amkar – Ufa 0:0 (PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ)
    Ufa – Amkar 1:1
    Amkar – Ufa 0:1

Amkar Perm se momentálně nachází v tabulce na deváté příčce s šestnácti body. Po čtrnácti odehraných zápasech mají na svém kontě 4 výhry, 4 remízy a 6 porážek. Na venkovní půdě zatím odehráli šest zápasů, ze kterých 1x vyhráli, 1x remizovali a 4x prohráli.

FC Ufa

Ufa se momentálně nachází v tabulce na předposlední patnácté příčce s pouhými deseti body. Po čtrnácti odehraných zápasech mají na svém kontě 2 výhry, 4 remízy a 8 porážek. Na domácí půdě zatím odehráli šest zápasů, ze kterých 1x vyhráli, 1x remizovali a 4x prohráli.

CSKA Moskva – Ufa 2:0
    Ufa – SKA Energiya 1:0 (POHÁR)
    Ufa – Samara 1:0
    Kazaň – Ufa 3:1
    Ufa – Krasnodar 1:1

Zdravím všechny fotbalové fanynky a fanoušky. Vítejte u dnešního zápasu 15. kola ruské Premier Ligy mezi FC Ufa a FK Amkar Perm.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:15.