Vítkovice – Břeclav 3:2 (kon.)
MFK Vítkovice
3:2 (1:2)
MSK Břeclav
Úterý 17.11.2015, 13:30 • Městský stadion Vítkovice, Ostrava - Vítkovice • Moravskoslezská fotbalová liga • 16. kolo

Celý podzim druhé Vítkovice se tak v poslední možné chvíli dostávají do čela a přezimují na 1. místě. Břeclav zůstává poslední. Tímto konstatováním se se všemi čtenáři loučím a budu se těšit z fotbalových Vítkovic opět na jaře. (15:32:25)

ŽK: 2-1

Vítkovice ve druhé půli v poslední chvíli otočily zápas, ale stálo je to hodně sil. Břeclav hrála opatrněji než v prvním poločase, přesto se dokázala dostat do několika solidních pozic. Branku však již ani jednou neohrozila. Vítkovice postupně získávaly tlak, jejich hru však stále ovlivňovalo množství nepřesností. Vysvobození pro ně nastalo v 74. minutě, kdy Mišinský trefil ruku jednoho z hostů a z penalty vyrovnal Musiol. Domácí se poté nadechli k obrovskému náporu, Kovařík trefil břevno, avšak v předposlední minutě se nakonec stal hrdinou a zblízka rozhodl nejen o třech bodech, ale i o pozici podzimního mistra pro Vítkovice. Břeclav po porážce zůstává poslední s jednobodovou ztrátou.

90+1

90+1
    Hosté nevyhráli hlavičkový souboj a rozhodčí Duda následně ukončuje zápas!

90+1
    Trestňák na půlce rozehrává Kunický.

90
    Nastavuje se 1 minuta.

89
    Kovařík slavil gól mj. sundáním dresu, což znamená žlutou kartu.

89
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Vítkovice na poslední chvíli otáčí zápas a tribuna řve nadšením! MARIÁN KOVAŘÍK dostal hlavou druhou šanci a tentokrát se z malého vápna nemýlí, dostal totiž nalito před odkrytou branku! 3:2 pro domácí!

88
    Hosté poprvé střídají a náležitě to protahují. Kulhajícího Sychu nahrazuje Bílek.

87
    Břevno teď uchránilo hosty od inkasování po hlavičce Kovaříka! Dorážka už byla zbytečná kvůli ofsajdu.

86
    Mišinský to udělal velmi chytře. Nakrátko rozehraný roh využil ke střele od brankové čáry a málem zaskočil Kunického.

85
    Lubovský nepřešel přes protihráče, ale získal rohový kop pro domácí.

85
    Z druhého rohu již nic není.

84
    Fojtík krásně napálil odražený míč a ke štěstí domácích trefil jednoho z nich. Reklamuje sice ruku, ale není vyslyšen. Další roh.

83
    Hosté využili domácí chyby k zisku rohového kopu.

82
    Domácí podruhé střídají. Za Kornetu přichází Lubovský.

82
    Mišinský však hodně špatně seřídil mířidla.

Libor Štěpán

Branky: 5. Musiol, 74. Musiol (pen.), 89. Kovařík – 13. Levai, 30. Simandl (pen.)

Karty:   29. Coufal (VIT), 52. Hruzík (VIT), 89. Kovařík (VIT) – 33. Fojtík (BRE), 66. Simandl (BRE)

MFK Vítkovice: Ognyanov – Cverna, Coufal, Korneta (82. Lubovský), Dvořák – Hruzík, Wojnar, Mišinský, Taraba (78. Uher) – Musiol, Kovařík
    Náhradníci: Rohel – Uher, Lubovský, Bystrý, Ehigiamusoe

MSK Břeclav: Kunický – Wallisch, Svoboda, Dvořák, Fojtík – Košut – Levai, Sycha (88. Bílek), Simandl (K), Carvalho – Silveira
    Náhradníci: Prokop – Horčička, Bílek

Rozhodčí: Duda – Batík, Galásek