Gruzie – Švédsko 0:1 (kon.) | Ázerbájdžán – Rusko 3:0 (kon.) | Bělorusko – Kypr 2:2 (kon.)
Slovinsko – Srbsko 2:0 (kon.) | Itálie – Litva 2:0 (kon.) | Německo – Rakousko 4:2 (kon.)
Slovensko – Nizozemsko 4:2 (kon.) | Izrael – Portugalsko 0:3 (kon.) | Dánsko – Arménie 2:0 (kon.)
Chorvatsko – Španělsko 2:3 (kon.) | Wales – Rumunsko 1:1 (kon.) | Sev. Irsko – Ukrajina 1:2 (kon.)
Německo
4:2 (2:1)
Rakousko
Úterý 17.11.2015, 18:00 • Stadion am Laubenweg • Kvalifikace ME U21 • Skupina 7

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 9:5. Střely mimo: 5:2. Rohy: 9:4. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 10:13. (20:10:42)
    Vše sedí, jen ty obdržené branky jsou 3.

Skončilo nám krásné utkání. Rakousko dokázalo s Německem držet krok jen v prvním poločase. V souboji neporažených celků tedy vyhrává Německo, které se tak osamostatňuje na první příčce. Reprezentace teď čeká zimní přestávka, další zápasy je čekají na konci března. Kdy se utkají oba týmy v Rakousku.

90+3

90+1
    Goretzka střílí zpoza šestnáctky nad.

90
    Německé publikum může být spokojeno. Mnozí se těšili i na nadcházející zápas seniorské reprezentace. Ta měla od 20:45 hrát s Nizozemskem. Přátelské utkání se ale nejspíš ruší pro bezpečnost.

89
    Střídání v týmu Německo: ze hřiště odchází Meyer, přichází Brandt.
    86. Michael GREGORITSCH - 4:2

86
    Rakousko právě vstřelilo branku!
    Tah pochybil, přišel o míč. Toho využil MICHAEL GREGORITSCH. Ten zmírňuje nepříznivé skóre.
    Asistence: bez

85
    Měl to být signál, který nevyšel.

84
    Jäger dostává žlutou kartu. Přímý kop pro Němce z dobré pozice.

83
    Skvělý míč za obranu dostal Sané. Bachmann opět vytahuje skvělý zákrok.

83
    Střídání v týmu Německo: ze hřiště odchází Weigl, přichází Arnold.

82
    A výborný roh Rakouska. Toljan zastavoval na poslední chvíli.

81
    Wellenreuther chtěl nahrát obránci, ale odkopává do autu. Domácí tým trochu polevil na koncentraci.

81
    Schöpf ve výborné pozici slabě zakončuje.

80
    Kvasina trefuje břevno. Byl blízko zmírnění skóre.

79
    Střídání v týmu Německo: ze hřiště odchází Selke, přichází Werner.
    76. Leroy SANÉ - 4:1

Ondřej Kočka

Branky: 39. Meyer, 42. Goretzka, 50. Selke, 76. Sané – 21. Gregoritsch (pen.), 86. Gregoritsch

Karty:   54. Sané (GER), 70. Goretzka (GER) – 54. Martschinko (AUT), 84. Jäger (AUT)

Střely na branku: 9:5. Střely mimo: 5:2. Rohy: 9:4. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 10:13.
    Německo: Wellenreuther – Akpoguma, Tah, Süle, Toljan – Weigl – Meyer, Kimmich, Goretzka (K), Sané – Selke
    Náhradníci: Vlachodimos – Stendera, Brandt, Werner, Haberer, Arnold, Gnabry

Rakousko: Bachmann – Mwene, Gugganig, Lienhart, Martschinko – Rasner, Jäger – Schöpf, Gregoritsch (K), Lazaro – Friesenbichler
    Náhradníci: Lucic – Gruber, Schoissengeyr, Posch, Horvath, Serbest, Kvasina

Rozhodčí: Hernandez – Sobrino, Pérez (všichni ESP)