Gruzie – Švédsko 0:1 (kon.) | Ázerbájdžán – Rusko 3:0 (kon.) | Bělorusko – Kypr 2:2 (kon.)
Slovinsko – Srbsko 2:0 (kon.) | Itálie – Litva 2:0 (kon.) | Německo – Rakousko 4:2 (kon.)
Slovensko – Nizozemsko 4:2 (kon.) | Izrael – Portugalsko 0:3 (kon.) | Dánsko – Arménie 2:0 (kon.)
Chorvatsko – Španělsko 2:3 (kon.) | Wales – Rumunsko 1:1 (kon.) | Sev. Irsko – Ukrajina 1:2 (kon.)
Itálie
2:0 (2:0)
Litva
Úterý 17.11.2015, 17:00 • Stadio Teofilo Patini • Kvalifikace ME U21 • Skupina 2

Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek dne. (18:56:05)

Fauly: 16:14.

Domácí Italové porážejí Litvu 2:0. V prvním poločase se rychle ujali vedení brankou Barardiho. Druhý zásah přidal kapitán mladých Italů Benassi a tím ukončil první poločas. V druhé půli byli Litevci mnohem aktivnější, ale větší gólovou příležitost si nevytvořili.

Itálie se posouvá na první místo v tabulce skupiny 2. Litva zůstává na posledním místě za Andorrou.

90+4

90+3
    Střídání v týmu Litva: ze hřiště odchází Spalvis, přichází Segžda.

90+2
    Spalvis je přichycen v ofsajdu po přihrávce Silkaitise. Domácí tak mohou v klidu dohrát celý zápas.

90+1
    Rozhodčí nastavuje v druhém poločase tři minuty.

90
    Rohový kop domácích v poslední minutě rozehrávají Italové velmi špatně a míč končí za brankou.

89
    Na pravé straně měl hodně prostoru pro centr Benassi. Jeho centr na zední tyč však Verra pouští jen do autu.

88
    Volný přímý kop domácích poslal jen do rukavic připraveného brankáře Grassi.

87
    Januševskis dvakrát po sobě zastavil nebezpečný míč za obranu a odvrací tak možný třetí míč v síti hostů.

86
    Střídání v týmu Itálie: ze hřiště odchází Berardi, přichází Garritano.

85
    Romagnoli poslal na zem Petravišiuse a dostává žlutou kartu.

84
    Střídání v týmu Litva: ze hřiště odchází Kazlauskas, přichází Urbys.

83
    Domácí hráči překombinovali svou akci uvnitř pokutového území a přicházejí o míč.

82
    Střídání v týmu Itálie: ze hřiště odchází Mandragora, přichází Verre.

81
    Posledních zhruba deset minut pro Litvu, aby vstřeleným gólem ještě zdramatizovala konec utkání.