Rusko – Chorvatsko 1:3 (kon.) | Turecko – Řecko 0:0 (kon.) | Lucembursko – Portugalsko 0:2 (kon.)
Belgie – Španělsko 0:0 (zruš.) | Slovensko – Island 3:1 (kon.) | Polsko – Česko 3:1 (kon.)
Rakousko – Švýcarsko 1:2 (kon.) | Německo – Nizozemsko 0:0 (zruš.) | Itálie – Rumunsko 2:2 (kon.)
Anglie – Francie 2:0 (kon.)
Polsko
3:1 (2:1)
Česko
Úterý 17.11.2015, 20:45 • Stadion Miejski, Vratislav • Reprezentační zápasy

Z mé strany je to již vše, děkuji vám za pozornost a u dalších onlajnů se budu znovu těšit. Tak dobrou noc a na počtenou! (22:49:19)

Je hotovo, Poláci nakonec vítězí přesvědčivě 3:1! Po změně stran jsme sledovali vyrovnaný fotbal a naši fotbalisté byli dokonce místy lepším týmem, nicméně dvacet minut před koncem Češi zaspali v defenzívě a přečíslení tří na jednoho do zdárného konce dovedl Grosicki. V závěru už si svěřenci Adama Nawalky svůj náskok zkušeně pohlídali a je nutno říct, že zvítězili zaslouženě.

90+4

90+3
    Naopak jsme mohli být rádi, že to nebylo už o tři góly, Václav Procházka však unikajícího Milika perfektně ubránil.

90+3
    Naděje na vyrovnání už se maximálně možnou měrou přiblížily k nule, o výhře Poláků už nyní nikdo nepochybuje...

90+2
    Vrbův soubor zahrával rohový kop, nicméně centr z pravé strany skončil přímo v náruči velezkušeného Boruce.

90+1
    Peszko poté zůstal ležet na trávníku a hra je přerušena. Už známe i délku nastavení, ještě nás čekají tři minuty!

90
    Peszko to v obležení Kadeřábka udělal náramně a efektním způsobem odkopl míč do bezpečí.

89
    Milův centr však Petr Čech zkušeně vyboxoval do bezpečí a Češi budou vhazovat.

88
    Střídající Peszko to vzal na sebe a jeho tečovaná střela proletěla o pár metrů vedle levé tyče, Poláci budou zahrávat roh.

87
    Střídání v týmu Polsko: ze hřiště odchází Pazdan, přichází Dawidowicz.

86
    Tak to bylo těsné! Rozehrávky přímého kopu se ujal zkušený lišák Mila a před Čechem vznikl pořádný závar, v němž se nejrychleji zorientoval Artur Sobiech, který však nedokázal usměrnit Peszkovu nabídku mezi tři tyče!

85
    Marek Suchý zatáhl za záchrannou brzdu a těsně před šestnáctkou poslal Peszka nedovoleně k zemi, za což vidí žlutou kartu.

84
    Odpracováno má i Martin Pospíšil, jehož nahrazuje Darida.

83
    Ze hřiště odchází mladík Kapustka, na jeho místo nastupuje zkušený Artur Sobiech.

82
    Artur Boruc s rozehrávkou vůbec nespěchá, Poláci už se nikam neženou a snaží se dohrát zápas s míčem na kopačkách.

81
    Domácí se snaží co nejvíc rozkouskovat hru a od výhry už je dělí pouhých deset minut.