Watford – Manchester Utd. 1:2 (kon.) | West Brom – Arsenal 2:1 (kon.) | Everton – Aston Villa 4:0 (kon.)
Swansea – Bournemouth 2:2 (kon.) | Newcastle – Leicester 0:3 (kon.) | Chelsea – Norwich 1:0 (kon.)
Southampton – Stoke 0:1 (kon.) | Manchester City – Liverpool 1:4 (kon.)
Watford FC
1:2 (0:1)
Manchester United
Sobota 21.11.2015, 13:45 • Vicarage Road Stadium, Watford • Anglická Premier League • 13. kolo
    90. Troy DEENEY - 1:2

90
    Manchester United právě vstřelil branku!
    Manchester v samotném závěru střílí možná rozhoducící branku tohoto zápasu! Po dalším rohovém kopu domácího celku United nedokázali udeřit, následně však dostal míč do vápna Depay, který vystřelil. Gomes vyrazil míč pouze k Bastianu Schweinsteigerovi, který s velkým štěstím dokázal míč dopravit do sítě! Branka je nakonec připsána TROYI DEENEYMU!
    87. Troy DEENEY - 1:1

87
    Watford právě vstřelil branku!
    A máme vyrovnáno! Watford si vyrovnání za výkon ve druhém poločase rozhodně zaslouží! Ke značce pokutového kopu se postavil TROY DEENEY, který nekopl penaltu ideálně, nicméně míč letěl v ideální výšce, a de Gea nedokázal zasáhnout!
    11. Memphis DEPAY - 0:1

11
    Manchester jde již v jedenácté minutě do vedení! Na pravé straně dostat dostatek prostoru Ander Herrera, který poslal míč přímo na nohu MEMPHISE DEPAYE, jenž poslal míč přímo pod břevno! Talentovaný křídelník se tak konečně dočkal branky!