Carolina – Toronto 1:2 (1:2 po s.n.) | Columbus – Nashville 4:0 (kon.) | Detroit – Los Angeles 3:2 (kon.)
NY Islanders – Montreal 3:5 (kon.) | Calgary – Chicago 2:1 (po pr.) | Edmonton – New Jersey 5:1 (kon.)
Detroit Red Wings
3:2 (1:1, 2:1, 0:0)
Los Angeles Kings
Sobota 21.11.2015, 01:30 • Joe Louis Arena, Detroit • NHL

57:47
    Carter dost vehementně obtěžoval jednoho z domácích hráčů, jenže rozhodčí se v téhle části zápasu báli vylučovat.

32:58
    Přesilovka domácích končí. Abdelkader (DET) je vyloučen na 2 minuty za držení hole.

29:17
    Přesilovku si hosté zahráli pouze dvě sekundy. Gáborík (LAK) si počínal nedovoleně při buly, a tak je vyloučen na 2 +2 minuty za hru vysokou holí.

29:15
    Marčenko (DET) je vyloučen na 2 minuty za držení protihráče.

20:30
    Počet hráčů na ledě se srovná. Abdelkader (DET) je vyloučen na 2 minuty za držení protihráče.

19:52
    Gáborík (LAK) je vyloučen na 2 minuty za nedovolenou hru vysokou holí.

16:09
    Doughty (LAK) je vyloučen na 2 minuty za podražení.

02:41
    První přesilovku si zahrají hosté.Glendening (DET) je vyloučen na 2 minuty za hákování.

Jan Brabec

Branky a nahrávky: 15. Tatar (Abdelkader, Zetterberg), 24. Green, 27. Larkin (Abdelkader, Zetterberg) – 17. Carter (Kopitar, Martinez), 31. Carter (Toffoli, Muzzin)

Detroit Red Wings: Mrázek (Howard) – Green, Kronwall (A), Ericsson, DeKeyser, Marčenko, Smith – Larkin, Zetterberg (C), Abdelkader – Pulkkinen, Dacjuk (A), Richards – Nyquist, Sheahan, Tatar – Helm, Glendening, Miller
    Los Angeles Kings: Enroth (Quick) – Doughty, McNabb, Martinez, Muzzin, McBain, Forbort – Gáborík, Kopitar (A), Pearson – Toffoli, Carter (A), Lucic – Lewis, Shore, Brown (C) – Nolan, Andeoff, Clifford