Winnipeg – Washington 2:1 (po pr.) | Los Angeles – Pittsburgh 5:3 (kon.) | Ottawa – NY Islanders 3:2 (po pr.)
Detroit – Nashville 5:4 (po pr.) | Carolina – Montreal 3:2 (kon.) | St. Louis – Toronto 1:4 (kon.)
Philadelphia – Columbus 1:4 (kon.) | Minnesota – Colorado 3:0 (kon.) | Vancouver – Boston 0:4 (kon.)
San Jose – Tampa 3:4 (kon.) | Carolina – Arizona 5:4 (kon.) | Chicago – Winnipeg 3:1 (kon.)

Československá stopa v utkání

Tomáš Hertl (SJS) (0 + 1, 1 střela, čas na ledě 14:37)
    Andrej Šustr (TBL) (0 + 1, 0 střel, čas na ledě 15:58)

Střely na branku v zápase

San Jose Sharks: 34

Tampa Bay Lightning: 20

Ale domácí tým ze San Jose už ztrátu nedožene. Bojovnost ve třetí třetině sice kalifornský klub dovedla k těsnému výsledku a slibné šanci na zisk bodů, ale nakonec je to Tampa, kdo se raduje z vítězství ještě v základní hrací době. Byl to především Brent Burns, kdo dodal domácím fanouškům naději na body, ale k vyrovnání již nedošlo. Tampa Bay dnes dávala branky především z nečekaných situacích, překvapovat soupeře se jí vyplatilo. Žraloci se tak budou muset snažit bodovat v příštím zápase. Ode mě je to pro dnešek vše, přeji hezkou neděli.

59:49
    Zakázané uvolnění Blesků. Domácí trenér si vybírá oddechový čas.

59:25
    Souboj u mantinelu pro Callahana. Přestože Sharks zůstávají na puku, nemohou se dostat do vyložené příležitosti.

59:03
    Už začala poslední minuta základní hrací doby, Pavelski nahodil puk na branku, ale hostující obránci jej stačili vytečovat pryč.

58:39
    Tampa Bay nahodila puk alespoň do středního pásma, když už se jí napoprvé nepovedlo trefit prázdnou branku, pak přišlo hostující zakázané uvolnění.

58:20
    San Jose Sharks už hrají bez brankáře, Alex Stalock na střídačce a domácí tak riskují hru v šesti mužích.

57:40
    Joel Ward zůstal dobře postavený před brankou, ale puk do sítě nedopravil, San Jose ubíhá čas do konce třetí třetiny hodně rychle.

57:10
    Na ledové ploše je zpátky dnešní tahoun týmu Brent Burns a už zase dělal nepříjemnosti obráncům soupeře. Pak se ale pokusil na druhé straně zahrozit i Killorn.

56:45
    Matt Nieto zkusil překvapit soupeře samostatným průnikem až před brankáře, ale se zakončením už to bylo horší, puk v ochranné síti.

56:27
    Vasilevskij měl trable se skákajícím kotoučem, tak jej raději ukryl pod lapačku. Vhazovat se bude právě před zraky hostujícího gólmana.

56:01
    Brown jen tak tak nyní stačil vyhodit puk do středního pásma, ale přeci jen nakonec Tampu osvobodil.

55:27
    San Jose Sharks jsou najednou na koni. Jsou to Kaliforňané, kdo se nyní pohybuje kolem klece soupeře a nepouští jej vůbec na kotouč.
    Brent BURNS - 3:4

54:32
    San Jose právě vstřelilo branku!
    Na světě je další využitá přesilová hra San Jose, jde vidět, že v početní výhodě si dnes Žraloci věří. A hádejte, kdo je strůjcem gólu, který snižuje rozdíl ve skóre na jeden zásah? Ano, je to BRENT BURNS, kdo si nádherně povodil celou obranu Tampy, chvíli váhal se střelou, ale pak už puk potáhl zápěstím a s klidem jej zavěsil přímo pod víko brankáře Vasilevskiho. A halou to jen zabouřilo. Hodně pohledná branka, ale pro domácí především důležitá. Bez asistence.

53:47
    Tvrdá srážka Brauna za domácí brankou, za kterou půjde pykat někdo z hostů. Na trestnou lavici už poslušně zamířil Alex Killorn (TBL) je vyloučen za vražení na hrazení.

53:20
    San Jose se usadilo v pásmu. Stamkos chyboval, ale Dinskoi toho nevyužil a nestačil zavčas vystřelit na branku.

52:58
    Hra přerušena ve středním pásmu, v postavení mimo hru hostující celek.

51:58
    Přerušena hra a my uvidíme komerční pauzu, po jejím konci hned pokračujeme.

51:20
    Domácí parta potřebovala vystřídat, tak jen nahodila puk za branku a odevzdala kus černé gumy soupeři.

50:50
    Už se hraje poměrně dlouho bez přerušená, převážně pak v obranné třetině Bolts. Ale Tampa se zvládla ubránit, Kučerov vyvezl puk daleko od branky.

50:00
    Brent Burns zpátky na ledě, hned se snažil vymyslet co nejrychlejší rozehrávku, která by překvapila soupeře, ale nepovedlo se.

49:02
    San Jose se snaží využít aktuálně horšího rozpoložení soupeře, Joe Pavelski málem na brankovišti Vasilevskiho stačil touš tečovat do sítě.

48:50
    Ben Bishop odchází do kabiny a do branky míří Vasilevskij, Tampa Bay tedy nuceně střídá brankáře.

48:50
    Ben Bishop dostal nejspíš zásah do masky, byla to hokejka Tomáše Hertla, které si ani rozhodčí nevšiml.
    Joel WARD - 2:4

48:26
    Je tu naděje pro San Jose, které by se tímto gólem mohlo dostat zpátky do zápasu. Předchozí přesilová hra se sice domácím vůbec nepovedla, ale nyní naopak Sharks velice rychle početní výhodu zužitkovali. Stačila jedna nahrávka na ofenzivního obránce, jehož v San Jose dobře znají. Brent Burns se pořádně napřáhl z dálky a propálil vše, co mu stálo v cestě, včetně brankáře Bena Bishopa, puk pak ještě tečoval JOEL WARD. Rozhodčí si jel ještě gól ověřit na video, ale branka platí, je to znovu jen o dvě branky. Asistence: Brent Burns, Joe Pavelski.

48:13
    Po situaci u zadního mantinelu se bude vylučovat, dvě minuty za krosček inkasuje hostující Victor Hedman (TBL) a je tu šance pro San Jose.

47:59
    Hra přerušena ve středním pásmu a uvidíme komerční přestávku.

47:45
    Tampa je zpátky v plném počtu a tato přesilovka byla ze strany Žraloků hodně nepovedená, domácí kádr s tak bude muset snažit v pěti.

46:46
    Brent Burns a Tennyson se ve dvou řítili směrem na branku Bishopa, ale na poslední chvíli o puk přišli. Sharks stále čekají na větší možnost v přesilovce.

45:56
    Tampa se ale hned osvobozuje a málem se dokonce dostala do šance, na poslední chvíli stačila obrana kalifornského klubu reagovat.

45:42
    Za nedovolené bránění si míří sednout hostující muž Jason Garrison (TBL), ten tak nabízí domácímu celku možnost, jak se vrátit zpátky do zápasu.

45:31
    Bude se vylučovat z hostujících řad, Sharks si zahrají první přesilovku ve třetí třetině.

44:25
    Bolts si najednou zase o kus více věří a troufají si i snadněji přecházet střední pásmo, což je na hře znát.
    Brian BOYLE - 1:4

43:01
    Tampa právě vstřelila branku!
    Znovu veliká smůla pro San Jose a domácí fanoušci už musí být utrápeni neduhy, které jejich oblíbence dnes postihují v průběhu celého utkání. Před vstřelením čtvrté branky Tampy Bay se Sharks dlouho pohybovali kolem klece Bena Bishopa a dokonce měli veliké šance. Jenže pak stačil jeden samostatný únik hostů a vše bylo jinak. První šanci Bolts ještě gólman Žraloků zastavil, ale na dorážku BRIANA BOYLA už nestačil, v té chvíli neměl nejlepší přehled o hře. Hostující tým je rázem ve veliké výsledkové výhodě. Asistence: J. T. Brown.

42:10
    Valteri Filppula nečekal a hned pálil, i když možná ještě mohl volit nahrávku, na druhé straně nadvakrát v obrovské šanci Brent Burns.

41:38
    Zakázané uvolnění San Jose Sharks, hra se vrací před Alexe Stalocka.

41:30
    Nahození Hedmana ze středního pásma až k brance Stalocka, tam ovšem nečekal nikdo další v bílém trikotu.

40:40
    Hned na začátku první třetiny sledujeme vyloučení, na dvě minuty na trestnou lavici míří Anton Stralman (TBL) za podražení, přesilová hra pro San Jose Sharks.

40:01

Střely na branku po dvou třetinách

San Jose Sharks: 18

Tampa Bay Lightning: 14

Ve druhé části jsme viděli další dvě branky, na každé straně jednu. Ale i nyní je to Tampa Bay, kdo vede rozdílem jednoho gólu. Domácí San Jose Sharks tak mají ve třetí třetině za úkol dohnat ztrátu. Počkejme si na další průběh klání.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:13
    Už začala poslední minuta druhé třetiny, Steven Stamkos a Filppula zahrozili na pravé straně pásma.

38:18
    San Jose je po delší době v plném počtu, teď ovšem bude potřebovat sebrat síly, aby se dostalo i do útoku.

37:27
    Ještě pokračuje klasická přesilová hra Tampy, ovšem teď už si Sharks dávají větší pozor na prostor před svou brankou.
    Nikita KUČEROV - 1:3

36:44
    Jenže teď už se Tampa prosazuje a Bolts mají své vedení o dvě branky poměrně rychle zpátky, přesilovka v pěti proti třem byla dobrou šancí pro hosty, jak dosáhnout třetího zásahu do sítě Alexe Stalocka. Tampa sice před vsícením branky přišla o pásmo, pak se tam ale vrátila a hned zužitkovala možnost. Konkrétně se trefil NIKITA KUČEROV, ten se tak zapisuje už podruhé v zápase mezi střelce, když vymetl pavučinky v síti San Jose Sharks. Jak budou domácí reagovat? Asistence: Steven Stamkos.

36:27
    První střela v početní výhodě pět na tři končí pouze na zadním mantinelu a Alex Stalock zatím zasahovat nemusel.

36:05
    V pěti proti třem si nyní zahrají hokejisté Tampa Bay Lightning. Joel Ward (SJS) totiž podrazil soupeře a to je jasný důvod pro rozhodčího, proč vylučovat.

35:25
    Bolts zavezli puk za branku a dali si záležet na rozehrávce, přesto ji nakonec zkazili a puk přišli.

35:03
    Hra se na chvíli uklidní, komerční přestávka. Bude se ale vylučovat na domácí straně, Chris Tierney (SJS) musí jít pykat dvě minuty za podražení. Přesilovka Tampy.

34:28
    Tampa se hned snaží odpovědět aktivní hrou na druhé straně, ale Namestnikov pálil z první hodně vedle.
    Matt TENNYSON - 1:2

33:35
    Nyní už se San Jose daří využít přesilovou hru, přestože potřebovalo více pokusů na vstřelení branky v početní výhodě, už se mohou domácí fanoušci naplno radovat. Alespoň ze snížení na rozdíl jediné branky. Sharks se vrátili ze střední třetiny do útočného pásma, rychle provedli několik přihrávek. Ta poslední skončila na hokejce hráče jménem MATT TENNYSON, jenž na nic nečekal a pálil z první za levým kruhem. Jeho pořádná pumelice se zastavila až v síti Bena Bishopa, asistenci má i český útočník Tomáš Hertl. Asistence: Justin Braun, Tomáš Hertl.

32:45
    Puk převzal ve středním pásmu Marleau, ale jen nahodil o zadní mantinel.

32:10
    Sotva se domácí zmocnili puku po vhazování před brankou Bishopa, získává puk Tampa Bay a hned se jí daří vyhodit přes všechny čáry.

31:54
    Na trestnou lavici míří Andrej Šustr (TBL) za držení, teď je tu po krátké časové odmlce další dobrá šance pro San Jose, jak zkusit zužitkovat početní výhodu.

31:54
    Dainius Zubrus se obtočil kolem branky a málem se mu podařilo puk zasunout do sítě, chyběl jen kousíček! Bude se ale každopádně vylučovat.

31:25
    Hosté už jsou kompletní, ve stejném okamžiku je tu další komerční přestávka. Hned po ní pokračujeme v zápase.

31:11
    Zakázané uvolnění San Jose, to je tedy dobrá zpráva pro Tampu, které za chvíli skončí oslabení.

30:31
    Už jen něco kolem padesáti vteřin do konce další přesilovky Sharks, zakončení na branku si připsal také Joe Thornton, jehož pokus Bishop lapil do rukavice.

29:55
    Pak už ale daleko větší možnost pro stejného hokejistu, Patrick Marleau střílel do poloviny odkryté klece, ale prostor těsně netrefil.

29:40
    Marleau čekal u mantinelu na nahrávku od Thorntona, ta sice přišla, ale až na poslední chvíli, takže domácí dvanáctka stačila vypálit jen hodně nepřesně.

29:20
    Už se znovu hraje a opět jsou to Sharks, kdo je aktivní. Bude se ale vylučovat. Dvě minuty inkasuje Braydon Coburn (TBL), je tu kvalitní možnost pro domácí, kteří ještě mohou zúročit svůj tlak.

28:50
    Po dobré útočné pasáži domácích hráčů hra přerušena a následuje komerční přestávka, za několik okamžiků pokračujeme.

28:39
    Tomáš Hertl a jeho veliká šance na brankovišti Bena Bishopa, kde ho sice bránil Andrej Šustr, ale přesto český útočník málem stačil doklepnout touš do sítě.

28:30
    Nikita Kučerov si na pravém kruhu dělal zálusk na druhou trefu v utkání, ale napálil pouze beton soupeřova brankáře.

27:01
    Joe Thornton a Joe Pavelski to zkoušeli přes modrou čáru, druhý jmenovaný ovšem nakonec ztratil puk a bylo po šanci.

26:15
    Nahození Hedmana z dálky, to ještě stačil někdo před brankou tečovat. Ale puk neskončil tam, kde by si hosté představovali.

25:18
    Tomáš Hertl získal pro svůj tým útočnou třetinu a poměrně slibně se hnal do šance, ovšem na poslední chvíli ztratil kotouč za modrou čarou.

24:55
    Puk před brankou Alexe Stalocka, ale ten zatím další práci nemá, Stamkos sice udeřil do puku, ten se však jen orazítkoval o zadní mantinel.

24:05
    Již se hraje v plném počtu na obou stranách a branku s pořadovým číslem tři jsme v dnešním utkání zatím neviděli.

23:39
    San Jose Sharks nyní měli dost možná největší tlak v zápase vůbec, Brent Burns pálil dokonce dvakrát, ale oba jeho pokusy stačil Ben Bishop pokrýt.

22:30
    Joe Pavelski ukázal, že mu více prostoru na ledě sedí a dostal se do slibného zakončení mezi kruhy, jenže těsně minul levou tyčku.

21:53
    Hra se ale brzy srovnává, co se počtu hráčů na ledě týče. Za nedovolené bránění brankáře si totiž míří sednout za katr také Tommy Wingels (SJS). Čeká nás hra ve čtyřech.

21:29
    Bude se vylučovat na straně Tampa Bay, který dle soudu rozhodčího hrála v šesti mužích na ledové ploše. Týmový trest míří pykat Jonathan Marchessault (TBL). Přesilovka pro San Jose.

20:53
    A další přerušení hry, nyní Alex Stalock vyrazil kus černé gumy vysoko nad sebe a následuje nové buly.

20:43
    Když se domácí pokusili o druhý přechod do útočné třetiny, je jim odpískáno postavení mimo hru.

20:18
    Jako první si na buly ve druhé třetině vedli dobře San Jose Sharks, ale jejich první šance střelou na branku neskončila.

20:01

Střely na branku v první třetině

San Jose Sharks: 4

Tampa Bay Lightning 6

Více už se toho v první třetině nestane, hostující Tampa Bay Lightning ji vyhrávají poměrem 2:0 a nesou si do kabiny slibný náskok. Ve druhé části bude zajímavé sledovat, jak budou domácí hokejisté reagovat na vývoj klání.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:12
    Začala poslední minuta první třetiny, která nyní probíhá převážně ve střední třetině.

18:45
    Hosté jsou kompletní, stejně jako oni, ani San Jose Sharks první přesilovku v branku nepřetavili.

18:13
    Vyloučení Brian Coyle se za chvíli vrátí do hry a Sharks zatím nedostali soupeře pod tlak, teď jim je pískáno postavení mimo hru.

17:38
    Bolts vyhazují přes všechny čáry a to je pro ně ideální příležitost, jak vystřídat celou formaci. Zatím si museí Žraloci na další větší šanci počkat.

17:08
    Nyní už má Ben Bishop také práce, teprve třetí střela v utkání, který na něj mířila. Patrick Marleau ovšem našel přímo náruč hostujícího brankáře.

16:50
    Tampa ale začíná své oslabení dobře, ihned po buly se jí podařilo kus černé gumy dostat alespoň do středního pásma.

16:33
    První početní výhodu dnešního zápasu si zahrají také hokejisté San Jose Sharks. Na trestnou lavici totiž zamíří Brian Boyle (TBL), který se dle soudu hlavního rozhodčího provinil hákováním.

15:38
    Do šance se ovšem nedostal ani na druhé straně Steven Stamkos, jenž to zkoušel také individuálně. Zatím se hraje hodně ve střední třetině hracího pole.

15:03
    Po delší časové odmlce mají kotouč na svých hokejkách také domácí hráči, ale Joe Thornton sám nedokázal přejít přes modrou čáru.

14:18
    Také další vhazování vyhráli hokejisté Tampy, ovšem teď si hned po buly tak dobře nepočínali puk končí sražený někde mezi diváky.

14:07
    Alex Stalock má puk pod lapačkou, přerušuje hru a my uvidíme druhou reklamní pauzu.

13:37
    Steven Stamkos se dlouho pral o puk u mantinelu v obranné třetinu jeho týmu, nakonec z toho byla poměrně dobrá šance pro Tomáš Hertla, jenž pálil jen těsně vedle.

12:58
    Victor Hedman a jeho další povedená rozehrávka, teď si ovšem nerozuměl s útočníkem vepředu, jenž nestačil zavčas zpracovat touš.

12:04
    Už se opět hraje a Tampa je nyní aktivnějším celkem na ledové ploše, nepouští moc Žraloky na kotouč.
    Erik CONDRA - 0:2

11:20
    Jenže pozor, je tu další studená sprcha pro domácí celek, který inkasuje, stejně jako v prvním případě, po velice nečekané situaci. Tampa Bay Lightning se stačili rychle přesunout do útočné třetiny a vyslat puk směrem na branku, toto nahození pak skončilo přesnou tečí do sítě v podání ERIKA CONDRY. Hlavní rozhodčí si jel ještě celou situaci ověřit na video, zda nedošlo k úmyslnému pohybu nohou a kopnutí kotouče do branky, ale gól platí a San Jose Sharks prohrávají již o dva zásahy v první třetině. Asistence: Andrej Šustr, J. T. Brown.

10:20
    Domácí parta v plném počtu, hosté si v úvodní početní výhodě utkání vesměs nezískali žádnou lepší šanci, domácí tým může znovu myslet na útok.

09:38
    Filppula jen tak tak udržel kus černé gumy v útočném pásmu, ale jeho spoluhráč už si tak dobře nevedl. Shark opět vyhazují a Pavelski se za chvilku vrátí do hry.

08:58
    Teď jsou hosté již v pásmu a Hedman to hned zkoušel tvrdou střelou z dálky, na tu ale Alexe Stalock velmi dobře viděl.

08:20
    Dlouho netrvalo a domácímu celku se podařilo osvobodit vyhozením přes všechny čáry, Bolts tak jsou nuceni znovu rozehrávat touš.

08:09
    První přesilovou hru utkání si zahrají muži Tampa Bay Lightning, na trestnou lavici totiž míří domácí kapitán Joe Pavelski (SJS), který inkasuje dvě minuty za vysokou hokejku. Šance pro hosty.

08:02
    Už je delší dobu signalizovaný trest a bude se vylučovat na domácí straně.

07:01
    Také Tampa Bay to zkoušela rychle přes střední pásmo, ale na nahrávku jednoho z jejich obránců nebyl vepředu nikdo připraven.

06:25
    Už se znovu hraje, kus černé gumy mají na hokejkách Sharks, přestože jejich druhá formace se zatím nemůže dostat do lepšího zakončení.

06:03
    Uvidíme první komerční přestávku, po jejímž skončení budeme pokračovat.

05:40
    Kotouč za klecí Alexe Stalocka, kde se jej snažil vydolovat Namestnikov. Ale kolem sebe neměl spoluhráče, takže o puk přišel.

04:45
    Brent Burns nevěděl co s kotoučem, tak jen tvrdě vypálil z dálky a nahodil jej o mantinel, pak se málem do velice slibné šance dostal Tomáš Hertl.

03:48
    Tampa teď nikam nespěchá, hezky v klidu si pohlídala kus černé gumy za brankou a hned vystřídala celou lajnu.
    Nikita KUČEROV - 0:1

02:19
    Netrvalo dlouho a skóre utkání máme otevřené. Vše vzniklo po situaci, kdy se rozehrávalo buly před Alexem Stalockem, hosté okamžitě zamířili za klec San Jose, tam velice kvalitně rozehráli. A kus černé gumy nakonec skončil na hokejce muže jménem NIKITA KUČEROV, který udělal pohlednou kličku a zakončením mezi betony nedal domácímu ochránci svatyně skoro žádnou šanci. Poměrně pohledná akce. Žraloci tak musí hned v prvních pěti minutách základní hrací doby dohánět ztrátu. Asistence: Victor Hedman.

02:06
    Zakázané uvolnění Sharks, hra se vrátí před jejich branku.

01:28
    Callahn zkoušel být aktivní v rohu a dělat nepříjemnosti domácí obraně, ta si ovšem zatím počíná velice dobře a soupeře v bílém trikotu nepouští do šance.

00:50
    Paul Martin hledal Pavelskiho, ale ten k němu byl otočený zády, takže Sharks se zatím do první možnosti ještě nedostanou.

00:08
    Na prvním vhazování utkání si vedli lépe hosté, kteří na nic nečekali a hned se vydali na útočnou štaci. Ale první střela na branku končí mimo.

00:01

Ještě jednou vítejte u dnešního utkání, za pár minutek začínáme.

San Jose Sharks: Stalock – Braun, Vlasic, Burns, Martin, Tennyson, Dillon – Pavelski, Karlsson, Thornton, Pavelski – Donskoi, Marleau, Ward – Nieto, Hertl, WIngels – Zubrus, Tierney, Brown

Tampa Bay Lightning: Bishop – Hedman, Stralman, Carle, Garrison, Coburn, Šustr – Killorn, Filppula, Stamkos – Drouin, Namestnikov, Kučerov – Brown, Boyle, Callahan – Vermin, Marchessault, Condra.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Vítejte u dnešního utkání zámořské hokejové soutěže, budeme sledovat zápas týmů z opačných konferencí. Poprvé v rámci aktuální sezóny na sebe narazí celky San Jose Sharks a Tampa Bay Lightning.

Tomáš Hertl (SJS) (3 + 8)
    Ondřej Palát (TBL) (2 + 5)
    Andrej Šustr (TBL) (0 + 3)

Předchozí vzájemné utkání

V této sezóně se spolu Sharks a Bolts utkají vůbec poprvé, naposledy se jejich mančafty střetly ještě v rámci minulého ročníku. V únoru letošního kalendářního roku Tampa Bay Lightning zavítali do San Jose a zvítězili tam poměrem 5:2.

SAN JOSE SHARKS

Na jednu stranu mohou být v Kalifornii s aktuálním postavením v tabulce spokojeni, protože Žraloci se nachází na druhé příčce Pacifické divize, jen tři body za prvními rivaly Los Angeles Kings. Jenže situace v této divize je hodně vypjatá a ztráta každého bodu může zamíchat pořadím v tabulce, ztráta pátých Anaheim Ducks už činí jen pět bodíků. Právě na ledě Anaheimu se San Jose Sharks naposledy představili. A utkání nebylo moc koukatelné pro diváky, San Jose v něm padlo těsně fotbalovým výsledkem 1:0. Z posledních tří zápasů svěřenci Petera DeBoera vyhráli jedinkrát, to když si na svém kluzišti poradili s Calgary Flames. Nikoho asi nepřekvapí, že týmové bodování táhne Joe Pavelski (8 + 8), podobně dobře si vede i novic Joel Ward (9 + 11). Fanoušci Sharks doufají, že se jejich oblíbenci doma znovu chytnou na vlnu vítězství.

TAMPA BAY LIGHTNING

Účastník posledního finále Stanleyova poháru zatím určitě není spokojen s vývojem v tabulce Atlantické divize, kde se aktuálně nachází na třetí nejhorší pozici, těsně nad Buffalo Sabres a Toronto Maple Leafs. Pravdou je, že ztráta na druhou příčku činí pouze pět bodů, ale i tak musí Bolts zabrat, pokud chtějí svým fanouškům udělat radost.Blesky z předchozích třech utkání zvládli dotáhnout do vítězného konce jediné, a to zápas minulý, na ledě Anaheim Ducks. V Honda Center modrobílí urvali těsné vítězství 2:1 a Tampa doufá, že si výherní náladu přiveze také do dalšího kalifornského města, které má v seznamu střetnutí na programu. Na čele týmové produktivity zůstává i nadále kanonýr Steven Stamkos (11 + 8), jenž je zároveň i nejlepším střelcem Tampa Bay Lightning.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:30.

Martin Schwarz

Branky a nahrávky: 34. Tennyson (Braun, Hertl), 49. Ward (Burns, Pavelski), 55. Burns – 3. Kučerov (Hedman), 12. Condra (Šustr, Brown), 37. Kučerov (Stamkos), 44. Boyle (Brown)

San Jose Sharks: Stalock (Jones) – Braun, Vlasic, Burns, Martin, Tennyson, Dillon – Pavelski, Karlsson, Thornton, Pavelski – Donskoi, Marleau, Ward – Nieto, Hertl, WIngels – Zubrus, Tierney, Brown
    Tampa Bay Lightning: Bishop (49. Vasilevskij) – Hedman, Stralman, Carle, Garrison, Coburn, Šustr – Killorn, Filppula, Stamkos – Drouin, Namestnikov, Kučerov – Brown, Boyle, Callahan – Vermin, Marchessault, Condra

Rozhodčí: Charron, Kozari – Devorski, Berg

Diváci: 16 089