NY Rangers – Anaheim 3:2 (po pr.) | Boston – St. Louis 0:2 (kon.) | Detroit – New Jersey 3:4 (kon.)
Tampa – Vancouver 1:2 (kon.) | Florida – Ottawa 2:1 (2:0 po s.n.) | Minnesota – Montreal 2:1 (kon.)
Dallas – Chicago 4:0 (kon.) | Calgary – Winnipeg 4:1 (kon.) | Arizona – Toronto 3:2 (kon.)

Československá stopa v utkání:
    Jiří Hudler (CGY) 0+0, 1 střela, čas na ledě 18:23 (05:48:08)

1. Johnny Gaudreau (CGY) 3+0
    2. TJ Brodie (CGY) 0+2
    3. Sean Monahan (CGY) 0+1

Calgary v dnešním zápase poráží Winnipeg 4:1 zásluhou hattricku Johnnyho Gaudreaua a vyrovnává tak klubový rekord v počtu výher na domácím ledě v řadě (10). Ode mě je to pro dnešek vše, přeji dobrou noc.

58:50
    Zatímco domácí fandové hlasitě skandují křestní jméno střelce hattricku, zápas už se jen dohrává.
    Johnny GAUDREAU - 4:1

58:11
    Calgary právě vstřelilo branku!
    Jets to zkusili v šesti, místo snížení však JOHNNY GAUDREAU přidává svůj druhý hattrick v tomto měsíci po střele do odkryté branky, děkovat teď ale musí především Backlundovi, který ho krásně našel.
    Asistence: Mikael Backlund.

57:55
    Trouba si teď počkal na domácího tvrďáka Ferlanda a krásně ho poslal k zemi.

57:26
    Zakázané uvolnění Winnipegu, který už působí trochu rezignovaným dojmem po třetí brance.

56:56
    Ofsajd hostů.
    Johnny GAUDREAU - 3:1

55:41
    JOHNNY GAUDREAU opět jednou vytrhl domácí fanoušky z letargie! Už to vypadalo, že je po akci, když domácí útočník nedokázal zpracovat puk do úniku, poté však kotouč přece jen získal a s nájezdem na Hutchinsona z úhlu si lišácky poradil.
    Asistence: TJ Brodie.

54:35
    Ofsajd Jets.

54:10
    V posledních minutách sledujeme velice opatrný hokej, oba týmy se snaží hlavně neudělat chybu a tak moc šancí k vidění není. Dnes naposledy je tu komerční přestávka.

52:53
    Aktivní Wheeler dvakrát prověřil Räma, bez úspěchu.

52:04
    Akci Jonese přerušil hvizd čárového sudího, který odpískal ofsajd.

50:58
    Karri Rämö si připisuje zásahy proti střelám Wheelera a Perreaulta.

50:25
    Byfuglienova rána byla ztečována do hlediště, komerční přestávka.

Michal Muška

Branky a nahrávky: 5. Gaudreau (Monahan, Brodie), 11. Colborne (Giordano, Ferland), 56. Gaudreau (Brodie), 59. Gaudreau (Backlund) – 20. Myers (Wheeler, Ladd)

Calgary Flames: Rämö (Hiller) – Giordano, Brodie – Russell, Hamilton – Wideman, Engelland – Gaudreau, Monahan, Colborne – Raymond, Granlund, Hudler – Bennett, Backlund, Ferland – Bouma, Stajan, Jones. Trenér: Bob Hartley.
    Winnipeg Jets: Hutchinson (Hellebuyck) – Trouba, Byfuglien – Enström, Myers – Stuart, Chiarot – Ladd, Little, Wheeler – Perreault, Scheifele, Stafford – Thorburn, Burmistrov, Ehlers – Halischuk, Copp, Armia. Trenér: Paul Marice.

Rozhodčí: Meier, Kozari – Wheler, Cvik