NY Rangers – Anaheim 3:2 (po pr.) | Boston – St. Louis 0:2 (kon.) | Detroit – New Jersey 3:4 (kon.)
Tampa – Vancouver 1:2 (kon.) | Florida – Ottawa 2:1 (2:0 po s.n.) | Minnesota – Montreal 2:1 (kon.)
Dallas – Chicago 4:0 (kon.) | Calgary – Winnipeg 4:1 (kon.) | Arizona – Toronto 3:2 (kon.)
Los Angeles – San Jose 3:5 (kon.)
po s.n. (2:0)
Florida Panthers
2:1 (0:0, 1:0, 0:1 - 0:0)
Ottawa Senators
Středa 23.12.2015, 01:30 • BB&T Center, Sunrise • NHL

Já se s vámi tedy loučím, ale samozřejmě se na vás budu těšit u dalších hokejových on-line přenosů. Přeji příjemně strávenou středu. (04:28:32)

ČESKOSLOVENSKÁ STOPA V ZÁPASE

Jaromír Jágr 0+1, 2 střely, čas na ledě 22:02

TŘI HVĚZDY ZÁPASU

1. Alexander Barkov (FLA) 0+0
    2. Craig Anderson (OTT) 39 zák., 1 gól, 97.5%
    3. Jonathan Huberdeau (FLA) 0+0

Dnešní utkání je tedy u konce a dva body získává domácí Florida. Panteři byli většinu zápasu lepším týmem a nakonec tedy můžeme říct, že v nájezdech vyhrál tým, který si bod navíc zasloužil více. Senátoři tak pokračují v prohrách z venkovních zápasů, kterých mají nyní už pět v řadě. Při průběhu utkání však s bodem musí být spokojeni.

65:00 Brandon PIRRI - 2:1

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Florida Panthers.
    Autorem vítězné branky je BRANDON PIRRI.

3. série
    2:0
    A Alexander Barkov rozhoduje! Finský forvard zvolil naprosto stejný typ zakončení jako Brandon Pirri v první sérii a i on našel potřebné místečko mezi nohami Craiga Andersona.

2. série
    1:0
    Kyle Turris hledal mezeru mezi betony domácího brankáře, ale neuspěl. Barkov může rozhodnout!

2. série
    1:0
    Na Jonathana Huberdeaua si počíhal Anderson, který se roztáhl před domácího útočníka a ani ho nenechal zakončit.

1. série
    1:0
    Hostující Mika Zibanejad zvolil také střelu, ale jeho pokus dokázal Luongo vytáhnout lapačkou.

1. série
    1:0
    Jako první se k nájezdu rozjel Brandon Pirri, který mezi kruhy hodně zpomalil a rychlou střelou trefil přesně mezi betony.

Samostatné nájezdy začínají.

Pětašedesát minut hry rozhodnutí nepřineslo a i přes velké šance v prodloužení budeme svědky samostatných nájezdů.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:58
    A hrdinou mohl být Jaromír Jágr, který odmítl vracejícího se hráče Ottawy, ale ani on v souboji tváří v tvář soupeřova brankáře nepřekonal!

64:46
    Erik Karlsson si důrazně klepl hokejkou o led a dostal puk do jízdy. Po bleskovém přechodu do útoku však z pravé strany mezeru mezi Luongovými betony nenašel.

64:11
    Trochu nevýrazné prodloužení teď narušil Mike Hoffman, který si stahovačkou připravil puk na střelu zpoza obránce, avšak poté jen vyprášil lapačku Roberta Luonga.

63:38
    Ani domácí Kulikov v ofenzivě nic nevymyslel a také Panteři jsou vytlačeni do středního pásma.

Lukáš Podleśny

Branky a nahrávky: 30. Knight (Howden, Jágr), rozh. náj. Pirri – 42. Stone (Karlsson, Zibanejad)