Vladivostok – Magnitogorsk 2:0 (kon.) | Chabarovsk – Ufa 5:4 (po pr.) | Novokuzněck – Čeljabinsk 2:3 (kon.)
Novosibirsk – Nižněkamsk 2:1 (kon.) | Čerepovec – Soči 3:2 (1:0 po s.n.) | N.Novgorod – Kazaň 3:2 (3:1 po s.n.)
Viťaz – Petrohrad 2:4 (kon.) | CSKA Moskva – Jaroslavl 4:0 (kon.) | HC Slovan – Jokerit 4:2 (kon.)
Minsk – Toljatti 2:3 (2:3 po s.n.) | Riga – Záhřeb 2:5 (kon.)

Riga právě vstřelila branku!
    Máme tu ještě jednu branku, třetí třetina přináší opravdu pěkný hokej! U mantinelu si vzal puk do své moci FILIPP TOLUZAKOV, který se s ničím nepatlal a na bránu vyslal přesnou střelou, která proletěla až dovnitř. Taylor byl dobře cloněn další z domácích hráčů, na puk vůbec neviděl. Bez asistence.
    Radek SMOLEŇÁK - 1:5

53:53
    Medveščak právě vstřelil branku!
    Teď už je definitivně rozhodnuto! RADEK SMOLEŇÁK dostal přihrávku do jízdy, dostal se do útočného pásma na na hulváta tam poslal pořádnou dělovku, která zaplula přesně pod víko! Krásná akce českého útočníka! Asistence: Tomáš Mertl a Colby Genoway
    Gilbert BRULE - 1:4

52:05
    Lahůdka která pravděpodobně rozhodla o vítězi dnešního utkání! Smoleňák vyslal kupředu přihrávku, kterou si převzal GILBERT BRULE. Ten už vypadal, že je proti obránci v koncích a o puk přijde, když najednou předvedl krásnou kličku, obránce si obhodil a Erikssona prostřelil mezi betony! Asistence: Radek Smoleňák

48:40
    Parlett (ZAG) zahákoval protihráče, dostává dvě minuty a posílá svůj tým do tří!

48:06
    Je zde ale vyloučení na straně hostů, Brule (ZAG) obdržel dvě minuty za vysokou hůl.
    Tuukka MANTYLA - 1:3

47:24
    Domácí sice již hráli v plném počtu, ale přesilovková formace hostů ještě zůstala na ledě. Na modré čáře si přebral kotouč TUUKKA MANTYLA, napřáhl a na bránu vyslal pořádnou dělovku, která proletěla až do sítě! Asistence: Edwin Hedberg a Tomáš MErtl

45:13
    Hosté si mohou vzít dvoubrankové vedení zpět, domácí totiž hráli v šesti. Dvě minuty odsedí Bicevskis.

42:50
    Rozhodčí ještě zkoumali na videu, zda-li puk v předešlé akci nepřešel přes brankovou čáru, to se ale nestalo a branka na 1:2 tak opravdu platí!
    Gints MEIJA - 1:2

42:50
    Brule se dostal do šance, avšak Eriksson ho dokázal vychytat na brankové čáře. Domácí se následně dostali do přečíslení dvou proti jednomu, GINTS MEIJA upaloval s pukem po levé straně, zvolil střelu a trefil se přesně pod víko! Asistence: Kristaps Sotnieks

40:20
    Tak tohle začíná být od rozhodčího okaté. Brule (ZAG) totiž obdržel na to, že ho obránce hodil na brankáře, dvě trestné minuty.
    Přísné vyloučení Saarinena do konce utkání

34:29
    Ale pozor! Saarinen zezadu podrazil nohou protihráče a obdržel za to od rozhodčího trest na pět minut a do konce utkání!

31:20
    Nyní si ale Mertl (ZAG) na dvě minutky odpočine, na protihráči se totiž dopustil držení.
    Thomas LARKIN - 0:2

30:53
    Domácí se po vhazování dostali k puku a vstřelili druhou branku! Mertl si vybruslil k modré čáře, vypadal, že bude střílet, avšak našel před bránou na centimetr přesně hůl THOMASE LARKINA, který puk jemně tečoval a dostal ho za Erikssona. Asistence: Tomáš Mertl a Mark Katic

26:10
    Giliati (ZAG) navíc dostává osobní trest na nesportovní chování. S rozhodčím se diskutovat nemá...

26:10
    Eriksson (RIG) obdržel dvě minuty za sekání.

24:11
    Domácí navíc špatně střídali, tudíž Mikelis Redlihs (RIG) odsedí dvě minuty.

21:29
    Je tu ale další vyloučení, za vysokou hůl dostává dvě minuty Mantyla (ZAG). Domácí si tedy přesilovou hru zopakují.

19:07
    Tak nemusí, Tomáš Mertl (ZAG) je totiž vyloučen na dvě minuty za držení hole. Veliká šance pro domácí na srovnání skóre ještě před přestávkou!
    Stefano GILIATI - 0:1

16:37
    Nakonec se hosté opravdu dostávají do vedení! Domácím se nepodařilo vyhodit, k puku se dostal před bránou Hedberg, ale nevystřelil, jen puk nechtěně přistrčil STEFANO GILIATIMU, který už neměl problém zakončit do odkryté sítě! Asistence: Edwin Hedberg

11:24
    Dvě minutky ale přichází i na domácí straně, a to pro Pavlovse (RIG) za faul loktem. V souboji před bránou byl až moc agresivní.

09:54
    První vyloučení zápasu přichází po vyhození kotouče mimo hrací plochu, dvě minuty si odsedí Genoway (ZAG).

03:18
    Hosté ale na domácí pořádně zatlačili a málem skórovali! Po střele od modré čáry se musel Eriksson hodně otáčet, když se snažil chytit dorážku. Navíc vychýlil branku z jejího postavení.

01:02
    No a hosté se hned dostali do pořádné akce! Před bránou se po střele od modré propracoval k puku Mertl a scházelo mu jen málo, aby dopravil kotouč za Erikssona.

Tomáš Hála

Branky a nahrávky: 43. Meija (Sotnieks), 57. Toluzakov – 17. Giliati (Hedberg), 31. Larkin (Mertl, Katic), 48. Mantyla (Hedberg, Mertl), 53. Brule (Smoleňák), 54. Smoleňák (Mertl, Genoway)

Dinamo Riga: Eriksson (Sedláček) – K. Redlihs, Sotnieks, Seigo, Galvins, Jass, Cibulskis – Skvorcovs, Sestito, Meija – Indrasis, Pavlovs, Toluzakov – Darzins, M. Redlihs, Berzins – Zabis, Kulda, Bicevskis.
    Medveščak Záhřeb: Taylor (Kroselj) – Parlett, Morrisonn, Mantyla, Gysbers, Jurčina, Katic, Deutsch, Larkin – Genoway, Smoleňák, Mertl – Brule, Bjorkstrand, Saarinen – Giliati, Hedberg, Bolduc – Glumac, Jamtin

Rozhodčí: Sidorenko, Ravodin – Palej, Raming