Motor ČB – Jihlava 3:2 (kon.) | Havířov – Most 4:1 (kon.) | Litoměřice – Třebíč 4:3 (po pr.)
Ústí n/L – Kadaň 2:0 (kon.) | Šumperk – Slavia 1:4 (kon.) | Přerov – Prostějov 5:3 (kon.)
Kladno – Benátky n/J 2:1 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
2:0 (1:0, 1:0, 0:0)
Sportovní klub Kadaň
Středa 06.01.2016, 18:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem, Masarykova 232/974, Ústí nad Labem-Bukov, Česká republika • Chance liga • 38. kolo

60:00
    Menší potyčka mezi Brožem a Kadlecem, čároví sudí zasáhli včas.

59:28
    I nadále bude pokračovat power-play Kadaně.

59:28
    Oddechový čas pro hosty.

59:28
    Přesilová hra pro hosty. Jan Kloz (UNL) inkasoval menší trest za hákování.

Celkem TM v letošním ročníku: 16.
    Vyloučení celkem v zápase: 7:6, navíc Charousek (KAD) TS [SEK].

58:27
    Kadaň pokračuje se šesti bruslaři!

58:27
    Oddechový čas pro domácí.

57:33
    Buly po pravici Soukupa. Hosté riskují power-play!

54:28
    Jedna z posledních příležitostí pro Kadaň. Ondřej Holomek (UNL) vyloučen na dvě minuty za zdržování hry – vystřelení puku mimo hřiště. Komerční přestávka.

Celkem TM v letošním ročníku: 28.
    Vyloučení celkem v zápase: 6:6, navíc Charousek (KAD) TS [SEK].

51:22
    Šance na snížení a zdramatizování utkání pro Kadaň. Daniel Sobotka (UNL) míří do boxu trestoměřičů na dvě minuty za podražení.

Celkem TM v letošním ročníku: 39.
    Vyloučení celkem v zápase: 5:6, navíc Charousek (KAD) TS [SEK].

48:05
    Petru Tenkrátovi sjel při zakončení touš z hole, skóre zůstává nezměněno.

48:05
    Proti týmu SK Kadaň bylo nařízeno trestné střílení za faul, sekání, Kamila Charouska (KAD) na Petra Tenkráta.

Vyloučení celkem v zápase: 4:6, navíc Charousek (KAD) TS [SEK].

Dnešní utkání sledují 722 diváci.

45:01
    Šestá přesilovka pro domácí. Petr Macháček (KAD) míří za katr na dvě minuty za podražení.

Celkem TM v dnešním utkání: 4.
    Celkem TM v letošním ročníku: 8.
    Vyloučení celkem v zápase: 4:6.

39:33
    Poměr sil na ledě se srovná. Dominik Vaněk (KAD) obdržel menší trest za napadení.

Celkem TM v letošním ročníku: 12.
    Vyloučení celkem v zápase: 4:5.

37:35
    Výhodu jednoho hráče navíc bude mít Kadaň dnes počtvrté. David Bernad (UNL) putuje na trestnou lavici na dvě minuty za držení protihráče.

Celkem TM v letošním ročníku: 10.
    Vyloučení celkem v zápase: 4:4.

36:48
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Využitá přesilovka! Vladimír Brož (4+7) se napřáhl od hranice útočného pásma, když v předbrankovém prostoru se kotouče zmocnil JAN KLOZ (19+22), jenž uklidil touš do sítě. Levé křídlo Slovanu dnes boduje v sedmém utkání v řadě. Asistence: Vladimír Brož (4+7), Jaroslav Roubík (25+29; dnes 1+1).

35:56
    Čtvrtá přesilovka pro Ústí nad Labem. Petr Macháček (KAD) vyloučen na dvě minuty za držení protihráče.

Celkem TM v letošním ročníku: 6.
    Vyloučení celkem v zápase: 3:4.

29:53
    Další samostatný únik Ústí nad Labem. Jan Dalecký ale zaváhání hostující obrany nepotrestal a z brejku pálil pouze do gólmana. Kadaň dnes může děkovat svému gólmanovi, který drží svůj celek pouze v jednobrankovém manku.

27:00
    Třetí početní výhoda pro domácí. Tom Ringler (KAD) potrestán dvouminutovým trestem za nedovolené bránění. Komerční přestávka.

Celkem TM v letošním ročníku: 31.
    Vyloučení celkem v zápase: 3:3.

23:54
    Slovan jde do tří! Jaroslav Roubík (UNL) v útočném pásmu fauloval a náleží mu menší trest za vysokou hůl.

Celkem TM v letošním ročníku: 18.
    Vyloučení celkem v zápase: 3:2.

23:47
    Jaroslav Roubík ujel v oslabení sám na Jana Strmeně, brankář Kadaně se ale opět vyznamenal a střelu směřující mezi nohy vychytal.

21:59
    Druhá přesilovka pro Kadaň. David Skočovský (UNL) si musí jít odsedět menší trest za podražení.

Vyloučení celkem v zápase: 2:2.

18:26
    Druhá přesilovka pro Slovan. Lukáš Blaha (KAD) si počínal za hranicí pravidel, a tak mu hlavní rozhodčí vyměřil dvě minuty za sekání.

Vyloučení celkem v zápase: 1:2.

17:59
    David Tůma si vyměnil touš s Jaroslavem Roubíkem, který v tutové šanci trefil před odkrytou brankou Jana Strmeně.

15:16
    V samostatném úniku se octl David Merta, který ztroskotal na skvělém brankáři Kadaně. Jan Strmeň kromě první střely zneškodnil i dorážku ústeckého levého křídla. Komerční přestávka.

11:59
    V početní převaze si zahrají také hosté. Antonín Melka (UNL) vyfasoval menší trest za hákování.

Vyloučení celkem v zápase: 1:1.

11:21
    Ondřej Smetana (2+17) zahlédl vpředu nikým neobsazeného JAROSLAVA ROUBÍKA (25+28), který si sjel do pravého kruhu, odkud prostřelil svou nechytatelnou střelou Jana Strmeně. Asistence: Ondřej Smetana (2+17).

06:29
    Početní výhoda pro Ústí nad Labem. David Kaše (KAD) potrestán menším trestem za hákování. Komerční přestávka.

Celkem TM v letošním ročníku: 4.
    Vyloučení celkem v zápase: 0:1.

Zdeněk Kamínek ml.

Branky a nahrávky: 12. Roubík (Smetana), 37. Kloz (Brož, Roubík)

HC Slovan Ústí nad Labem: Soukup (Volke) – Vl. Brož, D. Sobotka, Skočovský, Smetana, Bernad, Holomek, připraven Macek – D. Tůma, Roubík, J. Kloz – Tenkrát, Melka, D. Merta – Dalecký, Rys, Kuchler – Křivohlávek, Andres, Gengel. Trenéři: Miroslav Mach, Tomáš Mareš.
    Sportovní klub Kadaň: Strmeň (J. Dlouhý) – J. Mrázek, Tejnor, Szathmáry, Trefný, Blaha, M. Rohan, K. Charousek, R. Černý – Sloboda, Kverka, D. Kaše – N. Hlava, Hejcman, M. Kadlec – Šťovíček, L. Vrána, D. Vaněk – Ringler, Macháček, F. Wágner. Trenéři: Jaroslav Beck, Josef Dušek.

Rozhodčí: Petružálek – Rozlílek, Toman