Toronto – Columbus 1:3 (kon.) | Philadelphia – Boston 3:2 (kon.) | Calgary – Florida 6:0 (kon.)
Anaheim – Ottawa 4:1 (kon.)
Anaheim Ducks
4:1 (0:0, 1:1, 3:0)
Ottawa Senators
Čtvrtek 14.01.2016, 04:00 • Honda Center, Anaheim • NHL
    Shea Theodore zaznamenal první gól v NHL.

1. Shea Theodore (ANA) 1+0
    2. Hampus Lindholm (ANA) 0+1
    3. Frederick Andersen(ANA) 24 zák., 1 gól, 96,0% (06:39:55)

Československá stopa v utkání:
    Milan Michálek (OTT) 0+0, 0 střel, čas na ledě 18:45

Domácí tým díky skvělému závěru třetí třetiny poráží Ottawu a získává do tabulky NHL další dva body.

Anaheim právě vstřelil branku!
    JAKOB SILFVERBERG střelou zápěstím znovu překonal hostujícího brankáře. Domácí tým v posledních pěti minutách třetí třetiny výrazně zlepšil svou hru. Asistence: Hampus Lindholm, Carl Hagelin.
    57:28 Carl HAGELIN - 3:1

57:28
    Tak je pravděpodobně rozhodnuto. CARL HAGELIN využil akci, kterou začali Silfverberg s Keslerem. Hagelin uklidil kotouč za brankovou čáru. Mnoho snadnějších branek v kariéře nedal. Asistence: Ryan Kesler, Jakub Silfverberg.

57:01
    Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.

56:17
    Domácí tým se po zásluze dostal do vedení a nyní jsou na řadě hosté, aby se pokusily o vyrovnání. Nálada v Honda Center je velmi dobrá.
    55:05 Shea THEODORE - 2:1

55:05
    První gól v NHL pro SHEA THEODOREA přichází ve správný čas. Getzlaf na útočné modré celou akci pozastavil, což se ukázalo jako dobré, protože mohl Theodore získat potřebnou rychlost. Asistence: Ryan Getzlaf, Sami Vatanen

54:50
    Přesilovku hrají domácí poměrně dobře, postupně přebírají kontrolu nad děním na ledové ploše.

54:16
    Vyloučení v týmu Ottawa Senators (Wiercioch – 2 min., sekání).

54:09
    Komerční přestávka.

53:30
    29:24, aktuální poměr střel na branky.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 28. Cogliano (Bieksa), 56. Theodore (Getzlaf, Vatanen), 58. Hagelin (Kesler, Silfverberg), 59. Silfverberg (Lindholm, Hagelin) – 37. Lazar

Anaheim Ducks: Andersen (Gibson) – Manson, Lindholm, Bieksa, Vatanen, Holzer, Theodore – Perry, Getzlaf, Rakell – Santorelli, Kesler, Hagelin – Silfverberg, Horcoff, Cogliano – Stewart, Thompson, Maroon
    Ottawa Senators: Anderson (Driedger) – Karlsson, Methot, Ceci, Wiercioch, Wideman, Borowiecki – Stone, Turris, Ryan – Michálek, Zibanejad, Hoffman – Lazar, Pageau, McCormick – Neil, Smith, Prince

Rozhodčí: L'Ecuyer, Lee – Cormier, Knorr