K. Vary – Litvínov 4:3 (kon.) | Zlín – Liberec 2:1 (kon.) | Plzeň – Třinec 1:3 (kon.)
Olomouc – Vítkovice 3:2 (2:1 po s.n.) | Pardubice – Sparta 4:6 (kon.) | Mladá Boleslav – Kometa Brno 4:1 (kon.)
Berani Zlín
2:1 (0:0, 1:0, 1:1)
Bílí Tygři Liberec
Neděle 17.01.2016, 15:30 • ZS Luďka Čajky • Tipsport extraliga • 37. kolo

57:39
    Liberec má nejspíše po veškeré naději na vyrovnání. Martin Ševc (LIB) vyfasoval dvě minuty za držení.

50:11
    Zlínu se nabízí přesilová hra. Vyloučen je Michal Birner (LIB) 2 minutami za sekání.

40:57
    Michal Birner (LIB) 2 minuty za sekání. Tentokrát mají výhodu přesilovky hráči Zlína.

39:39
    Tohle vyloučení na zlínské straně bylo možná hodně přísné. Radivojevič svému pádu hodně pomohl, ale rozhodčí i tak trestají Jana Marunu (ZLN) dvěma minutami.

27:36
    Michal Birner (LIB) vyfasoval dvě minuty za hákování. Šance pro Zlín, dostat se do vedení.

14:58
    Počet hráčů na ledě se vyrovná. Petr Jelínek (LIB) 2 minuty za nedovolené bránění.

13:58
    Tygři si zahrají podruhé přesilovou hru pěti proti čtyřem. Dvouminutový trest za hákování vyfasoval Petr Holík (ZLN)

11:39
    Liberec je kompletní, ale opět se vylučuje. Lukáš Derner (LIB) – Robert Říčka (ZLN) oba dvě minuty za hrubost.

9:31
    První přesilovka pro domácí celek. Dvě minutky za sekání si odsedí Jaroslav Vlach (LIB)