Los Angeles – Ottawa 3:5 (kon.) | Boston – Toronto 3:2 (kon.) | Buffalo – Washington 4:1 (kon.)
Columbus – Colorado 2:1 (kon.) | St. Louis – Montreal 4:3 (po pr.) | Nashville – Minnesota 3:0 (kon.)
Edmonton – Calgary 2:1 (1:0 po s.n.) | San Jose – Dallas 4:3 (po pr.) | Pittsburgh – Carolina 5:0 (kon.)
NY Islanders – Vancouver 1:2 (0:1 po s.n.) | Tampa – Florida 3:1 (kon.) | Washington – NY Rangers 5:2 (kon.)
po s.n. (0:1)
New York Islanders
1:2 (0:0, 0:1, 1:0 - 0:0)
Vancouver Canucks
Neděle 17.01.2016, 22:10 • Barclays Center, New York • NHL
    Radim VRBATA - 1:2sn

V samostatných nájezdech zvítězil tým Vancouver Canucks.
    Autorem vítězné branky je RADIM VRBATA. Český útočník to udělal velmi dobře, Haláka si roztáhl a poté již pohodlně zakončil bekhendem pod horní tyčku.

62:34
    Domácí se dostali do přečíslení dvou proti jednomu, Tavares ale svému spoluhráči poslal skákavou přihrávku kterou si dlouho zpracovával, až se dostal ze střeleckého úhlu.
    59:10 Ryan STROME - 1:1

59:10
    Islanders právě vstřelili branku!
    Šestačtyřicátá střela na Millera a končí v brance! Domácí si velmi rychle přihrávali podél celého pásma, až se puk dostal na hokejku RYANA STROMEA, který z vrcholu levého kruhu natáhl a trefil se přesně do šibenice! Asistence: Nick Leddy a Frans Nielsen

58:45
    Je to tady, Halák je na střídačce, domácí to zkusí v šesti!

55:24
    Hosté si vyžádali oddechový čas, závěr zápasu bude ještě krušný!

54:08
    Opět skvělý Miller! Okposo zůstal zapomenutý za obranou, stál zcela sám proti brankáři, avšak neodkázal ho z blízkosti překonat.

53:13
    Domácímu celku se pomalu, ale jistě krátí čas a ještě jim snižuje Miller střelecké sebevědomí neuvěřitelnými zákroky!

51:50
    Dorsett se dostal podobně jako jeho spoluhráč do samostatného úniku, Halák si ho ale vychutnal a i tento nájezd zlikvidoval.

49:24
    Druhý únik McCanna, tentokrát se pokoušel vyzrát na Haláka bekhendovým blafákem, ale Halák ho pro změnu vychytal levým betonem!
    McCann naskočil do akce hned z trestné lavice.

46:52
    McCann naskočil z trestné lavice rovnou do úniku na Haláka, toho se snažil oblafnout, na slovenského zkušeného brankáře si ale nepřišel, ten předvedl dobrý zákrok pravým betonem!

44:44
    Přichází vyloučení na straně hostí! McCann (VAN) se pokoušel vyhodit kotouč o mantinel, avšak poslal ho rovnou mezi diváky, to jsou jasné dvě minuty.

42:30
    No, domácí se stále snaží, Miller je ale jako zeď, zcela neprůstřelný! Mayfiel vypálil od modré, puk se odrazil od zadního mantinelu do jeho zad, americký brankář pak puk rychle zalehl.

33:27
    Neodpočine! Domácí se dostali do přečíslení dvou proti jednomu, kdy na sebe vzal zakončení Kuljomin, avšak Millera ani tentokrát nepřekonal.

32:45
    Teď si ale odpočine, hosté si totiž zahrají přesilovku. Strome (NYI) je vyloučen na dvě minuty za krosček.
    29:46 Ben HUTTON - 0:1

29:46
    Vancouver právě vstřelil branku!
    Konečně jsme se dočkali první branky v dnešním zápase! Daniel Sedin zpoza brány hledal mezi kruhy Hansena, ten ale puk netrefil, a tak se dostal až k BENU HUTTONOVI, který tak pálil do odkryté sítě! Pro Huttona je to první branka v NHL! Asistence: Daniel Sedin a Jared McCann

27:35
    Strome našel před bránou Nelsona, avšak ani on nedokázal opět u levé tyčky a procpat puk za brankáře Millera! Puk se dostal sice do brány, avšak až po odpískání, rozhodčí ještě vše zkoumá na videu...

25:50
    Zatímco domácí hrají v plném počtu, tak do čtyř půjdou hosté. Dorsett (VAN) po vhazování zahrál vysokou holí, a obdržel tak dvě minuty.

25:25
    Daniel Sedin se po akci McCanna dostal před bránou k bekhendové dorážce, Halák ale předvedl opět další dobrý zákrok lapačkou.

23:45
    Nesrovnají, jelikož je tu další vyloučení. Marek Židlický (NYI) obdržel dvě minuty za vražení na hrazení.

19:54
    Strome (NYI) and Biega (VAN) obdrželi po dvou minutách za hrubost, McCann (VAN) poté navíc dostává dvě minuty za vysokou hůl.
    Grabovski dnes dohrál.

18:16
    Pokračuje se zatím ve hře 4 na 4 – Grabovski (NYI) obdržel 5+20 minut osobní trest za vražení na hrazení, Matt Bartkowski (VAN) pak poté 2 minuty za hrubost.

16:52
    Nielsen měl obrovskou šanci, avšak Mille proti jeho střele předvedl skvělý zákrok! Následně se mu podařilo zachytit i několik dorážek.

12:42
    Máme zde první vyloučení v zápase, dvě minuty za držení hole obdržel Matt Martin (NYI).

07:43
    Teď ale mohli jít Islanders do vedení! Strome měl před bránou dvě obrovské šance, avšak ani v jedné z nich nedokázal dostat puk za Millera.

03:49
    Tavares dostal přihrávku do jízdy, vypálil z první a pořádnou dělovkou trefil tyčku!

Tomáš Hála

Branky a nahrávky: 60. Strome (Leddy, Nielsen) – 30. Hutton (D. Sedin, McCann), rozh. náj. Vrbata