Buffalo – Boston 2:3 (0:1 po s.n.) | NY Rangers – Minnesota 4:2 (kon.) | Washington – NY Islanders 3:2 (kon.)
Toronto – New Jersey 3:2 (1:0 po s.n.) | Ottawa – Edmonton 2:7 (kon.) | Florida – Detroit 6:3 (kon.)
St. Louis – San Jose 1:3 (kon.) | Nashville – Philadelphia 3:6 (kon.) | Colorado – Dallas 3:4 (po pr.)
Arizona – Chicago 4:5 (po pr.) | Vancouver – Columbus 1:2 (0:1 po s.n.) | Los Angeles – Anaheim 2:4 (kon.)
Colorado Avalanche
3:4 (2:1, 1:1, 0:1 - 0:1)
Dallas Stars
Pátek 05.02.2016, 03:00 • Pepsi Center, Denver • NHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.

Colorado Avalanche vyzve na svém ledě v pátek v noci v souboji dvou rivalů z centrální divize Dallas Stars, který dokázalo v letošní sezóně NHL dvakrát porazit. Kapitán Gabriel Landeskog 11. října dovedl svůj tým v Pepsi Center dvěma góly a dvěma asistencemi k vítězství 6:3 a poté se předvedl ve skvělém světle i v odvetě, která se uskutečnila 24. ledna v American Airlines Center, kde skóroval ve druhé třetině a zpečetil vítězství svého týmu 3:1, na kterém měl obrovský podíl s 42 zákroky také brankář Semjon Varlamov. V dresu Dallasu odehrál slušná utkání Cody Eakin, který vstřelil dva góly. Třetím vzájemným zápasem dvou nesmiřitelných rivalů Colorada a Dallasu v letošní sezóně NHL Vás provede Tomáš Reiner.

Colorado Avalanche:

Do brány Colorada se v pravý čas vrátí uzdravený brankář Semjon Varlamov, jehož důstojně zastoupil mladík Calvin Pickard. Varlamov, který během posledních sedmi dnů dvakrát trénoval, se 24. ledna zranil právě v zápase proti Dallasu Stars a nyní se proti němu vrací zpět, což je velká zajímavost. Patrick Roy sáhne po zápase proti Chicagu, kterému Avalanche podlehli těsně 2:1, zřejmě pouze k jedné změně. Útočník Andreas Martinsen nahradí Chrise Wagnera.
    Hokejisté Colorada Avalanche vycházející na rozbruslení.

Dallas Stars:

Obránce Jordie Benn se zotavil po zranění a do sestavy Dallasu Stars by se mohl vrátit v pátek proti Coloradu Avalanche, jeho start ovšem není jistý. Jordie Benn vynechal poslední čtyři zápasy kvůli zranění v dolní části těla. Dallas Stars bude vstupovat do zápasu proti rivalovi z Colorada v dobrém rozpoložení poté, co v posledním zápase jeho hokejisté zvítězili 5:3 nad Winnipegem Jets. Kari Lehtonen se ve čtvrtek objevil během tréninku poprvé na ledě a chystá svůj návrat.

Vzájemné zápasy:

24.01.16 Dallas Stars – Colorado Avalanche 1:3
    11.10.15 Colorado Avalanche – Dallas Stars 6:3

Československá stopa v utkání:

Aleš Hemský (DAL) 5+12, +/- 0

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Colorado Avalanche: Pickard (Varlamov) – Beauchemin, Johnson, Holden, Barrie, Redmond, Bigras – Iginla (A), MacKinnon, Duchene – Landeskog (C), Soderberg, Comeau – Martinsen, Grigorenko, Tanguay – McLeod, Mitchell, Skille. Hlavní trenér: Patrick Roy.

Dallas Stars: Niemi (Lehtonen) – Goligoski (A), Klingberg , Oduya, Demers, Nemeth, Jordie Benn – Jamie Benn (C), Seguin, Sharp – Janmark, Spezza, Eaves – Roussel, Eakin, Hemský – Moen, Fiddler (A), Nikuškin. Hlavní trenér: Lindy Ruff.

Rozhodčí: Trevor Hanson, Dean Morton – Trent Knorr, Jonny Murray.
    Tyson Barrie a jeho tradiční žonglování s pukem před zápasem.

V bráně Colorada Avalanche dnes počtvrté v řadě nastupuje třiadvacetiletý Calvin Pickard, který odchytal fantastické utkání proti Chicagu Blackhawks, přestože z něj společně se svými spoluhráči odešel po výsledku 1:2 jako poražený. V bráně Dallasu Stars začne Antti Niemi, zatímco v útoku nechybí Aleš Hemský.

00:01

00:01
    Cody Eakin vyhrál úvodní vhazování a souboj rivalů mezi Coloradem Avalanche a Dallasem Stars právě začal!

00:14
    Dallas Stars se dostal k první střele, která skončila v ochranné síti a hra byla vykázána do středního pásma.

01:06
    Nick Holden z obranného pásma nahodil puk po levé straně za bránu Anttiho Niemiho, byla tam ale teč, takže zakázané uvolnění se nepískalo.

01:31
    Dallas právě vstřelil branku!
    JASON SPEZZA se prosazuje a po necelých dvou minutách posílá Dallas Stars do vedení!! Calvin Pickard předvedl v rychlém sledu dva dobré zákroky, proti následné střele Jasona Spezzy z blízkosti pravé tyče už byl ale bezmocný poté, co ho nádhernou bekhendovou přihrávkou z levého křídla a ostrého úhlu našel Patrick Eaves. Asistence: Patrick Eaves, Patrik Nemeth.
    01:31 Jason SPEZZA - 0:1

02:11
    Aleš Hemský mohl rychle přidat druhý gól, jeho střelu z pravého křídla směřující do horní části brány ale Calvin Pickard skvělým zákrokem vyrazil!

02:32
    Útok Colorada Avalanche na levém křídle zastavilo postavení mimo hru a vhazovalo se ve středním pásmu.

02:45
    Colorado právě vstřelilo branku!
    BLAKE COMEAU střílí gól a vyrovnává rychle na 1:1!! Carl Soderberg na levém křídle krátce za modrou čárou předvedl nádhernou stahovačku a poté puk předložil Blakeovi Comeauovi, který nádhernou střelou z úhlu vymetl vzdálenější pravý horní roh brány. Asistence: Carl Soderberg, Erik Johnson.
    02:45 Blake COMEAU - 1:1

04:18
    John Mitchell zkusil z úhlu stejně jako Blake Comeau zamířit do vzdálenějšího pravého horního rohu brány, Antti Niemi byl ale tentokrát připraven a po fantastickém semaforu ukryl puk ve své lapačce!

05:54
    NICK HOLDEN střílí gól a otáčí vývoj zápasu na stranu Colorada Avalanche!! Nathan MacKinnon na levém křídle našel zpětnou přihrávkou Nicka Holdena, který od modré čáry nahodil puk na bránu a kotouč se od jednoho z hráčů Dallasu Stars odrazil ke vzdálenější pravé tyči. Asistence: Nathan MacKinnon, Jarome Iginla.
    05:54 Nick HOLDEN - 2:1

06:01
    Hra byla přerušena a na řadu přichází první reklamní přestávka.

06:33
    Puk nebezpečně skákal před bránou Calvina Pickarda a Cody Eakin se snažil dostat do zakončení, nakonec ale bránu Colorada Avalanche neohrozil.

07:39
    Dallas Stars vytvořil před bránou Colorada Avalanche velký závar a Calvin Pickard po jeho střele z levého křídla ztratil stabilitu, nakonec ale zasahovat nemusel, protože střela Tylera Seguina byla zablokována!

08:04
    Calvin Pickard ukryl puk směřující z pravého křídla mimo tři tyče pro jistotu v lapačce a fanoušci v Pepsi Center ho odměnili potleskem.

08:40
    Antti Niemu zastavil nahození Colorada Avalanche od modré čáry a přerušil hru.

09:00
    Jason Spezza na levém křídle nabral rychlost a před bránou našel najíždějícího Johna Klingberga, který jeho přihrávku usměrnil nataženou holí těsně vedle levé tyče!

09:12
    Dallas Stars vyhodil puk na zakázané uvolnění a hra se přestěhovala před bránu Anttiho Niemiho.

10:21
    Přihrávka Alexe Tanguaye zpoza brány byla sražena do ochranné sítě a na řadu přichází další reklamní přestávka.
    Obránce Jordie Benn se dnes vrátil do sestavy Dallasu Stars.

10:53
    Dallas Stars se dostal do přečíslení dva na jednoho, který jeden z jeho hráčů na levém křídle vyřešil místo přihrávky střelou směřující nad! To byla obrovská šance hostujícího celku.

11:54
    Colorado otočilo rychle hru, na pravém křídle se ale k ničemu nedostalo a jeho hráči musí spěchat směrem vzad.

12:05
    Calvin Pickard vyjel za svou bránu, aby zastavil nahození Dallasu Stars.

12:53
    Jack Skille poslal puk do útočného pásma a společně se svými spoluhráči odjel rychle střídat.

13:05
    Calvin Pickard rychle přikryl puk na ledě lapačkou, protože už si na něj nebezpečně sjížděl Patrick Sharp.

13:35
    Antti Niemi si připsal dobrý zákrok po střele Colorada Avalanche od modré čáry a rychle rozehrál, protože před ním bylo prázdno.

14:19
    Jordie Benn před svou bránou přenechal puk jednomu ze svých spoluhráčů bekhendovou přihrávkou a odjel střídat.

14:31
    Tyler Seguin vypálil z pravého křídla a po pěkném zákroku Calvina Pickarda následuje další reklamní přestávka.

14:44
    Dallasu Stars se nepodařilo rozehrát a puk skončil na zakázaném uvolnění. Vhazovat se bude před Antti Niemim.

15:25
    Po úvodních třech gólech tempo zápasu trochu opadlo.

16:05
    Colorado odvádí na obranném modré čáře dobrou práci a nepouští Dallas Stars do své zóny.

16:34
    Avalanche vypálili z levého křídla, jejich střela ale houštinu těl před bránou Anttiho Niemiho nepropálila.

16:57
    Dallas Stars nedokázal přejít přes modrou čáru podle pravidel a jejich útočnou akci zastavilo postavení mimo hru.

17:09
    Jordie Benn si na pravém křídle najel na odražený kotouč a krátce za modrou čárou vypálil, jeho střela ale byla zablokována.

17:36
    Aleš Hemský se u pravé tyče ocital ve velké šanci, o tu ho ale skvělým obranným zákrokem připravil Francois Beauchemin.

18:48
    Jason Demers (DAL) dostal menší trest, 2 minuty podražení.

19:16
    Vernon Fiddler odvedl v obranném pásmu dobrou práci a vyhodil puk k bráně Colorada Avalanche.

19:45
    Francois Beauchemin tvrdě vypálil na levém křídle od modré čáry a Antti Niemi jeho jedovatou střelu nedokázal udržet, hokejisté Colorada se ale vzápětí k dorážce u levé tyče nedostali.

20:00

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

Dallas Stars vstoupil do souboje dvou rivalů z centrální divize pořádně zostra a již po minutě a půl se ujal zásluhou Jasona Spezzy, který zaznamenal 40. bod v letošní sezóně NHL, vedení. Na to ale dokázal nádhernou střelou rychle odpovědět Blake Comeau a skvělý obrat během necelých čtyř minut dokonal nahozením od modré čáry Nick Holden. Skóre po první třetině. Colorado Avalanche 2 Dallas Stars 1.

Další třetina začne přibližně ve 4:02.

20:01

20:01
    Matt Duchene vyhrál úvodní vhazování druhé třetiny, do které Colorado Avalanche vstupuje za stavu 2:1 s jednobrankovým vedením.

20:32
    Colorado Avalanche dohrává v úvodu druhé části zápasu přesilovou hru, do které po postavení mimo hru v podání jeho hráčů zbývá přesně 16 sekund.

20:58
    Jarome Iginla se dostal u levé tyče po skončení přesilové hry ke střele, tu ale pozorný Antti Niemi vyrazil do rohu kluziště.

21:46
    Calvin Pickard si připsal dobrý zákrok po střele Dallasu Stars z levého křídla a následná střela Johna Klingberga z opačné strany útočného pásma byla nepřesná.

22:57
    Carl Soderberg se snažil přenést hru z pravého křídla na Blakea Comeaua, ten se ale u vzdálenější levé tyče do zakončení nedostal.

23:05
    Aleš Hemský nahodil puk na bránu Colorada Avalanche a Calvin Pickard ho přikryl na ledě lapačkou poté, co se k němu doklouzal.

23:24
    Calvin Pickard byl opět pozorný a u levé tyče raději ukryl puk v lapačce, aby se žádný z hráčů Dallasu Stars nedostal do zakončení.

24:05
    Dallas Stars dostal Colorado Avalanche pod velký tlak a následná střela Johnyho Oduyi z levého křídla skončila nad.

24:22
    Colorado Avalanche se vydalo na steč, jeho útočnou akci taženou po levém křídle ale zastavilo postavení mimo hru.

24:58
    Dallas Stars vyhrál první třetinu na střely 10:9 a v té druhé je zatím výrazně aktivnější.

25:33
    Dallas Stars se dostal na pravém křídle ke střele, která zamířila vedle pravé tyče, a Avalanche poté vyhodili puk na zakázané uvolnění.

25:42
    Jeden z hráčů Dallasu Stars tvrdě vypálil od modré čáry a Calvin Pickard měl co dělat, aby puk u své levé tyče vytěsnil mimo!

26:16
    Francois Beauchemin (COL) dostal menší trest, 2 minuty držení.

26:16
    Francois Beauchemin během komerční přestávky usedl na trestnou lavici a Dallas Stars si po jejím skončení zahraje první přesilovou hru v dnešním zápase.

26:32
    Dallas Stars na pravém křídle přejel útočnou modrou čáru příliš rychle a akci hostujících hráčů zastavilo postavení mimo hru.

27:00
    Dallas Stars se usadil v útočném pásmu a rozestavil přesilovkovou formaci.

27:13
    Vzápětí ovšem přišla nepřesná přihrávka a Stars se sami připravili o útočné pásmo.

27:37
    Patrick Sharp na pravém křídle tvrdě vypálil z úhlu a Calvin Pickard jeho střelu zastavil hrudí! Následovalo přerušení hry.

27:59
    Aleš Hemský mohl uklízet puk u levé tyče do prázdné brány, jenže v rozhodující chvíli mu puk přeskočil hůl a jeho následná střela s prodlením byla zablokována!

28:33
    Colorado Avalanche přečkalo úvodní přesilovou hru Dallasu Stars a vyhodilo puk na zakázané uvolnění, což znamená, že jeho hráči nemohou střídat.

29:06
    Blake Comeau chtěl vyslat do samostatného úniku jednoho ze svých spoluhráčů, jeho přihrávka ale byla nepřesná a puk skončil na zakázaném uvolnění.

29:20
    Dallas Stars se dostal na pravém křídle ke střele, která byla sražena do ochranné sítě, a následuje další přerušení hry.

29:26
    Antoine Roussel vypálil z vrcholu pravého kruhu pro vhazování po vyhrané buly a Calvin Pickard si připsal další dobrý zákrok.

29:26
    Antoine Fiddler (DAL) dostal menší trest, 2 minuty nesportovní chování – protesty.

29:56
    Colorado Avalanche se hned v úvodu druhé přesilové hry dostalo do zakončení a jeho střela od modré čáry těsně nad ledem směřovala přesně k levé tyči, Antti Niemi ale vytáhl skvělý zákrok a pravým betonem střelu domácích hráčů vyrazil!

30:41
    Avalanche si sice vytvořili šanci hned z kraje přesilové hry, nyní se ale nemohou dostat do útočného pásma a Dallas Stars vyhazuje puk k bráně Calvina Pickarda.

31:09
    Matt Duchene předvedl šikovné ruce a po vyjetí zpoza brány se snažil u levé tyče zasunout puk do sítě, Antti Niemi byl ale připraven a připsal si další dobrý zákrok!

31:33
    Matt Duchene promáchl puk, nakonec to ale nevadilo, protože za ním stál před bránou Blake Comeau, který se snažil zamířit do horní části brány, Antti Niemi ale předvedl skvělý zákrok a ukryl puk ve své výstroji! To byl obrovská šance.

31:33
    Před bránou Anttiho Niemiho se strhla větší potyčka a o tom, zda se bude vylučovat nebo ne, se rozhodne po reklamní přestávce.
    Dámy se baví v Pepsi Center pěkným hokejem a vyhrály cenu.

31:35
    Rozhodčí vše vyřešili pouze slovní domluvou a nakonec se nevylučovalo.

32:23
    Michajl Grigorenko vypálil od modré čáry, jeho tvrdá střela ale zamířila mimo tři tyče brány Anttiho Niemiho.

32:35
    Aleš Hemský se ocitl na pravém křídle ve slibné střelecké pozici a snažil se zamířit do pravého horního rohu, Calvin Pickard ale jeho střelu fantastickým zákrokem vyrazil do ochranné sítě!

33:13
    Nathan McKinnon byl v útočném pásmu příliš rychle a akci Colorada Avalanche zastavilo postavení mimo hru.

33:42
    Jamie Benn po krásné přihrávce Tylera Seguina mířil z levého kruhu pro vhazování bez přípravy k levé tyči, Calvin Pickard ale předvedl fantastický přesun a jeho střelu zastavil! To byl zřejmě nejlepší zákrok dnešního dosavadního průběhu zápasu.

34:14
    Dallas Stars vypálil od modré čáry a Calvin Pickard střelu hostujících hokejistů v pohodě vyrazil do rohu ledové plochy.

34:28
    Hra byla přerušena a na řadu přichází další krátká přestávka.

34:37
    Aleš Hemský byl tvrdě dohrán a to byl důvod, proč byla hra přerušena. Hráči Dallasu totiž byli hodně znepokojení a u střídačky se strhla menší roztržka.

34:52
    Calvin Pickard zastavil střelu Stars z pravého křídla a stejně jako proti Chicagu Blackhawks předvádí velmi solidní výkon.

35:35
    ALEŠ HEMSKÝ skóruje a vyrovnává na 2:2!! Aleš Hemský si na modré čáře zpracoval puk skvěle do jízdy a poté nádhernou střelou z levého křídla vymetl přesně vzdálenější pravý horní roh brány. Antti Niemi máchl lapačkou naprázdno. Asistence: Alex Goligoski.
    35:35 Aleš HEMSKÝ - 2:2

36:00
    Puk skončil na jedné ze střídaček a hra byla přerušena.

36:28
    Matt Duchene se společně s Nathanem MacKinnonem snažil na pravém křídle proniknout do útočného pásma, což se jim podařilo, jenže pouze na zlomek sekundy.

36:45
    Dallas Stars vypálil z pravého křídla a jistý Calvin Pickard ukryl puk po pěkném zákroku v lapačce!

37:00
    CARL SODERBERG rozradostnil fanoušky v Pepsi Center a posílá Colorado Avalanche opět do vedení!! Blake Comeau odvedl na levém křídle úžasnou práci, když v rychlém sledu předvedl dvě parádní útočky a poté fantastickou bekhendovou přihrávkou našel na opačné straně útočného pásma Carla Soderberga, který puk uklidil z pravého křídla a ostrého úhlu do odkryté brány. Asistence: Blake Comeau, Erik Johnson.
    37:00 Carl SODERBERG - 3:2

37:36
    Zach Redmond tvrdě vypálil od modré čáry a zdálo se, že vstřelil gól, jenže hlavní trenér Dallasu Stars Lindy Ruff si vzal Coach challenge kvůli nedovolenému bránění Anttiho Niemiho! Rozhodčí prozkoumali video a gól nebyl opravdu kvůli tomuto přestupku proti pravidlům uznán.

38:17
    Nathan MacKinnon se parádně vyhl ve středu útočného pásma protihráči a po výměně puku s Michajlem Grigorenkem se ocitl před bránou v obrovské šanci, jenže svůj bekhendový blafák nedokázal dotáhnout do konce a trefil pouze pravý beton Anttiho Niemiho, který si připsal fantastický zákrok a podržel svůj tým!

39:00
    Do konce druhé třetiny zbývá odehrát jedna minuta.

39:12
    Dallas Stars vyhodil puk na zakázané uvolnění a vhazovat se bude po pravici Anttiho Niemiho.

39:26
    Tyson Barrie zakvedlal s pukem a od modré čáry napřáhl ke střele zápěstím, která byla sražena vedle levé tyče.

39:48
    Cody Eakin vypálil na pravém křídle z úhlu a Calvin Pickard ukryl puk ve své výstroji.

40:00

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

Dokonalá reakce po famózní přihrávce Blakea Comeaua.

Dallas Stars měl skvělý vstup do druhé třetiny, v jejímž úvodu si vytvořil územní převahu, jenže z ní nedokázal vstřelit žádný gól a dlouho to vypadalo, že ve druhé části branka nepadne. Necelých pět minut před zazněním druhé sirény se ale prosadil nádhernou střelou do vzdálenějšího pravého horního rohu brány Aleš Hemský. Radost Dallasu Stars z vyrovnávací branky ale netrvala dlouho, přesně tři minuty před koncem druhé třetiny se totiž po úžasné práci a přihrávce Blakea Comeau prosadil Carl Soderberg. Oba dva hráči zaznamenali ve druhé části druhý kanadský bod v utkání a vrátili společně Coloradu Avlanache rychle zpět ztracené vedení, které mohl vzápětí navýšit během několika sekund Zach Redmond, jeho gól ale nebyl kvůli nedovolenému bránění Anttiho Niemiho uznán. Skóre po 40 minutách. Colorado Avalanche 3 Dallas Stars 2.

Třetí třetina začne přibližně v 5:06.

40:01

40:06
    Colorado Avalanche vyhrálo úvodní vhazování třetí třetiny, do které vstupuje s jednobrankovým vedením, tentokrát ovšem za stavu 3:2.

40:53
    Jeden z hráčů Dallasu Stars se ocital ve slibné šanci, před bránou ale nakonec nedokázal puk usměrnit mezi tři tyče.

41:30
    Valerij Nikuškin nabral na pravém křídle obrovskou rychlost a snažil se protáhnout kolem Francoise Beauchemina, ten ho ale tělem rozhodil a Valerij Nikuškin vzápětí nepříjemně narazil do pravé tyče brány, kde byla posunuta!

41:51
    Erik Johnson v rozhodující chvíli přizvedl na pravém křídle hokejku jednomu z hráčů Dallasu Stars a nepustil ho do zakončení.

42:00
    Nathan MacKinnon se pustil v rohu kluziště do potyčky s Mattiasem Janmarkem poté, co Calvin Pickard předvedl po střele Dallasu Stars od modré čáry dobrý zákrok!

42:00
    Nathan MacKinnon (COL) dostal menší trest, 2 minuty nesportovní chování.

42:00
    Patrick Eaves (DAL) dostal menší trest, 2 minuty hrubost.

42:59
    Hra pokračuje ve hře 4 na 4, během které se Stars dostali ke střele, jejich rána ale zamířila mimo.

44:00
    Oba vyloučení hráči už se chystají k návratu na ledovou plochu.

44:14
    Nathan MacKinnon se řítil po bleskovém protiútoku sám na bránu a byl zahákován Johnem Klingbergem, následovat bude trestné střílení!

44:14
    Nathan MacKinnon nic nevymýšlel a snažil se prudkou střelou zápěstím zamířit pod horní tyč, Antti Niemi ale jeho střelu vyrazil nad!

45:05
    Nathan MacKinnon ideální možnost pojistit vedení svého týmu nevyužil a Colorado Avalanche vede stále 3:2.

45:38
    Aleš Hemský se dostal na pravém křídle ke střele, kterou Calvin Pickard zastavil, a za jeho bránou se strhla obrovská potyčka! Hráči sundali rukavice, nakonec se ale žádná bitka nekonala.

45:38
    Tyson Barrie (COL) dostal menší trest, 2 minuty hrubost.

45:38
    Antoine Roussel (DAL) dostal menší trest, 2 minuty hrubost.

46:29
    Tyler Seguin vypálil z prostoru mezi kruhy pro vhazování a po zákroku Calvina Pickarda mohl u levé tyče uklízet puk do prázdné brány John Klingberg, jenže trefil pouze spodní oblouk!

47:01
    Jamie Benn se ocitl u pravé tyče v obrovské šanci a mohl puk uklízet do prázdné brány, jeho střela ale zamířila vedle pravé tyče!

48:29
    Calvin Pickard má plné ruce práce, když nejprve pravým betonem vyrazil střelu Dallasu z pravého křídla a poté si poradil i následným zakončením jednoho z hostujících hráčů po objetí brány!

48:51
    Colorado Avalanche přečkalo obrovský tlak a vyhodilo puk na zakázané uvolnění.

49:09
    Hra byla přerušena a Colorado si po krátké přestávce zahraje přesilovou hru.

49:09
    Tyler Seguin (DAL) dostal menší trest, 2 minuty hákování.

49:57
    Jamie Benn se v útočném pásmu otáčel s pukem a Blake Comeau ho poslal krosčekem k ledu. Reakce hlavního trenéra Patricka Roye, který si přikryl tvář papírem, byla výmluvná.

49:57
    Blake Comeau (COL) dostal menší trest, 2 minuty krosček.

50:33
    Aleš Hemský udělal v útočném pásmu pěkný oblouk a poté přihrával puk před bránu, jenže jeho pas minul všechny jeho spoluhráče.

51:10
    Vyloučený Tyler Seguin se vrátil zpět na led a Dallas má k dispozici krátkou přesilovou hru.

51:20
    JASON DEMERS využívá rychle přesilovou hru po hře 4 na 4 a vyrovnává na 3:3!! Jason Demers dostal krásnou přihrávku do pravého kruhu pro vhazování přes šířku otočného pásma od Codyho Eakina a z jeho vrcholu poté parádní střelou po ledě zamířil ke vzdálenější levé tyči. Asistence: Cody Eakin, Patrik Nemeth.
    51:20 Jason DEMERS - 3:3

52:40
    Stars mají na vrh a snaží se otočit vývoj zápasu na svou stranu, Calvin Pickard byl ale připraven a levým ramenem puk vyrazil po jejich střele z pravého křídla nad!

53:00
    Antti Niemi na opačné straně zastavil prudkou střelu Matta Duchenea a následuje krátká reklamní přestávka.
    Pittsburghu bude nějaký čas chybět Jevgenij Malkin!

53:59
    Erik Johnson vypálil z pravého křídla a Antti Niemi s obtížemi jeho sraženou střelu vyrazil mimo.

54:47
    John Mitchell tvrdě vypálil od modré čáry, jeho střela ale zamířila pouze doprostřed brány, kde byl připravený Antti Niemi.

55:23
    V závěru zápasu se hra odehrává ve vysokém tempu a puk létá z jedné strany na druhou.

55:51
    Colorado Avalanche vyhodilo puk na zakázané uvolnění a vhazovalo se po levici Calvina Pickarda.

56:09
    Antti Niemi se vydal po protiútoku Colorada za bránu, aby zastavil jeho nahození.

57:28
    Do konce normální hrací doby zbývají odehrát necelé tři minuty.

57:38
    Hráči Colorada Avalanche hrají hodně fyzický hokej, stejně jako Dallas Stars, a vyhodili puk po vyhraném souboji v rohu obranného pásma na zakázané uvolnění.

58:03
    Další vyhození Avalanche bylo tentokrát tečováno a zakázané uvolnění se pískat v tomto případě nemohlo.

58:30
    Do konce normální hrací doby zbývá minuta a půl.

58:55
    Avalanche napálili puk za bránu Dallasu Stars, kde ho zpomalil brankář Antti Niemi.

59:15
    Od prodloužení nás dělí přesně 45 sekund.

59:27
    Colorado Avalanche mohlo rozhodnout střelou z levého křídla, Antti Niemi ale předvedl skvělý zákrok a lapačkou puk vytěsnil vedle vzdálenější pravé tyče!

59:57
    Stars drží puk v obranném pásmu a oba týmy už čekají na prodloužení.

60:00

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

Nathan McKinnon byl v úvodu třetí třetiny zahákován v samostatném úniku Johnem Klingbergem a následovalo trestné střílení, které Antti Niemi zneškodnil a puk vyrazil nad horní tyč. Na opačné straně mohl udeřit Jamie Benn, jenže minul u pravé tyče odkrytou bránu. Nicméně, Dallasu Stars se podařit po velkém tlaku nakonec podařilo, když se necelých devět minut před koncem normální hrací doby prosadil Jason Demers a poslal dramatické a pohledné utkání do prodloužení. Skóre po 60 minutách. Colorado Avalanche 3 Dallas Stars 3.

60:01

60:35
    JOHN KLINGBERG zakončuje přečíslení Dallasu Stars tři na jednoho tvrdou střelou a v prodlouení rozhoduje o vítězství svého týmu!! Tak to bylo hodně rychlé. Dallas Stars se dostal do přečíslení a John Klingberg se na pravém křídle místo přihrávky rozhodl pro tvrdou střelu, která zamířila ke vzdálenější levé tyči. Asistence: Bez asistence.
    60:35 John KLINGBERG - 3:4

Colorado Avalanche předvedlo v první třetině skvělý obrat a v té prostřední rychle dokázalo odpovědět na gól Aleše Hemského. Domácí hokejisté Colorada v zápase dvakrát vedli, jenže své vedení nedokázali navýšit a o osudu fyzicky velice náročného souboje rivalů z centrální divize nakonec muselo rozhodnout prodloužení, ve kterém se po pouhých 35 sekundách prosadil po přečíslení tři na jednoho John Klingberg a vystřelil Dallasu Stars bod navíc. Konečný výsledek. Colorado Avalanche 3 Dallas Stars 4 po prodloužení.
    Tři hvězdy utkání z pohledu domácího Colorada Avalanche.

1. John Klingberg (DAL) 1+0
    2. Carl Soderberg (COL) 1+1
    3. Blake Comeau (COL) 1+1

Aleš Hemský (DAL) 1+0, 7 střel, čas na ledě 15:10 (05:56:47)

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 3. Comeau (Soderberg, Johnson), 6. Holden (MacKinnon, Iginla), 37. Soderberg (Comeau, Johnson) – 2. Spezza (Eaves, Nemeth), 36. Hemský (Goligoski), 52. Demers (Eakin, Nemeth), 61. Klingberg

Rozhodčí: Trevor Hanson, Dean Morton – Trent Knorr, Jonny Murray

Diváci: 14351