Den Haag – Kerkrade 2:2 (kon.) | Heerenveen – Twente 1:3 (kon.) | Alkmaar – Arnhem 1:0 (kon.)
Heracles – Zwolle 2:0 (kon.)
AZ Alkmaar
1:0 (0:0)
SBV Vitesse Arnhem
Sobota 06.02.2016, 19:45 • AFAS Stadion, Alkmaar • Nizozemská Eredivisie • 22. kolo

Ode mě je to dnes vše, budu se těšit u dalších přenosů, na shledanou. (21:44:00)

Dnešní utkání sledovalo 15006 diváků.

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 7:7. Střely mimo: 5:3. Rohy: 10:3. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 10:10.

A máme tu konec utkání! Šťastnější se budou vracet domů hráči Alkmaaru, kterým se podařilo porazit Vitesse Arnhem. První poločas nám nenabídl téměř žádnou brankovou příležitost. Druhá půle začala velice aktivně, hlavně ze strany Alkmaaru. V 62. minutě jsme viděli první branku utkání, když nádherně Rooma přehodil Vincent Janssen. Víc už jsme toho neviděli a utkání tedy končí za stavu 1:0! Alkmaar se po zisku všech tří bodů posouvá na 5. příčku. Vitesse se propadlo na 7. příčku. Hráči Alkmaaru tedy dnes protáhli šňůru bez porážky už na 9 zápasů!

90+3

90+2
    Domácí už nikam nechvátají a drží těsné vedení.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty!

90
    Haye nebezpečným skluzem srazil protihráče a i on vidí žlutou kartu.

89
    Celý stadión nyní skanduje chorály svého týmu, skvělá atmosféra.

88
    Baker poslal výborný centr do vápna, dokonce našel hlavu spoluhráče, ale s hlavičkou Yeniho si poradil Rochet.

87
    Janssen byl úplně sám ve vápně, ale centr směřovaný na něj si sebral Room.

85
    Krvácení bylo nejspíše zastaveno, kapitán hostů je zpět na trávníku.

84
    Kašia musí opustit hrací plochu kvůli krvácení z jeho hlavy.

83
    Jahanbakhsh bránil až moc tvrdě a vidí žlutý kartónek.

82
    Mezitím jsme vstoupili do poslední desetiminutovky, podaří se ještě některému z týmů vstřelit důležitou branku?

81
    S rohovým kopem si obrana Vitesse bez problémů poradila.

80
    Centr Ouwejana zablokovala obrana, domácí mohou rozehrát rohový kop.

79
    Hlavní rozhodčí teď opravil svého asistenta, který se podle něj rozhodl nesprávně.