Karviná – Ostrava 1:0 (kon.) | Slovácko – Zlín 0:1 (kon.) | Jablonec – Plzeň 2:1 (kon.)
Brno – Bohemians 1905 3:2 (kon.) | Teplice – Pardubice 1:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Opava 0:0 (kon.)
Hr. Králové – Olomouc 2:0 (kon.)
1.FC Slovácko
0:1 (0:0)
FC Zlín
Sobota 20.02.2016, 11:00 • Stadion Širůch • Celostátní liga staršího dorostu • 37. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

1.FC Slovácko: Bartoš – Flasar (K), Škubník, Řihák, Piteu, Pěnička, Rezek, Čajka, Kubala, Tkáč, Pospíšil.
    Náhradníci: Pěgřím – Janík, Mareš, Šmatelka, Hrabovský

FC Fastav Zlín: Šiška – Jakubov, Oulehla (K), V. , Tureček, Pavlíček, Žůrek, Venený, M. Mlýnek, Nečas, Tkadlec.
    Náhradníci: Kalmár – Košák, Krejčí, Gago, Gettler, Hellebrand.

Rozhodčí: Mejzlík – Zpěvák, Schnürmacher.

1

22
    Polovinu prvního poločase mají oba celky zdárně za sebou a i přes mírnou převahu domácí týmu jsme na stadionu Širůch branku doposud neviděli.

30
    Začala třicátá minuta utkání a stav zápasu je stále nezměněn, tedy bezbrankový. Pojďme si nyní říci něco málo k postavení obou týmů v tabulce celostátní dorostenecké ligy. Domácí celek, 1. FC Slovácko, drží po 21 odehraných kolech solidní 6. místo se ziskem 31 bodů. Hosté ze Zlína jsou na tom co se výsledků i umístění v aktuálním pořadí soutěže přeci jen o něco hůře a se 24 body se nachází na sedmnácté pozici. Jak však vidno dle zisku obou klubů, rozdíl sedmi bodů činí ve vyrovnané tabulce soutěže propastný rozdíl jedenácti příček.

40
    Oba týmy nastupují k dnešnímu utkání po dlouhé zimní přestávce. Poslední představení v podzimní části odehrály oba celky první prosincový víkend a ve svých zápasech si vedly rozdílně. Zlín přivítal na svém hřišti suveréna letošního ročníku pražskou Spartu a dle očekávání svému soupeři podlehl po výsledku 2:4. Ani na tým Slovácka nečekala žádná příjemná šichta, jeho hráči zajížděli v posledním podzimním kole na hřiště ostravského Baníku a v souboji s tabulkovým sousedem vybojovali cenný bod za remízu 1:1

45

Úvodních pětačtyřicet minut prvního kola jarní části soutěže mají oba celky za sebou a branky se v nich ani jeden z nich nedočkal. Zda se tak stane ve druhém dějství, to zjistíme po skončení poločasové přestávky, tedy přibližně v 12:00.

Statistiky utkání po první půli (neoficiální)

53
    Žlutou kartu dostává David Venený (FC Fastav Zlín).

55
    Dorostenecké týmy Slovácka a Zlína se v letošním ročníku soutěže dnes nepotkávají poprvé. Jejich úvodní vzájemný duel, jenž hostil v listopadu loňského roku zlínský Fastav, skončil jasnou výhrou tehdy hostujícího Slovácka v poměru 3:0. O branky vítězů se postarali Pospíšil, Pěnička a Křivánek.

61
    Žlutou kartu dostává Adam Řihák (1.FC Slovácko).

62
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Vít Mlýnek, přichází Patrik Hellebrand.

64
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Kryštof Pospíšil, přichází Lukáš Mareš.

68
    Utkání vstupuje do své poslední čtvrtiny a hosté drží pro ně stále velice nadějný výsledek, bod ze hřiště šestého týmu aktuálního pořadí by jistě byl pro celek hrající na konci ligový tabulky dobrým výsledkem.

73
    Žlutou kartu dostává Jiří Oulehla (FC Fastav Zlín).

79
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Filip Kubala, přichází Michal Janík.

82
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Adam Řihák, přichází Jan Hrabovský.

84
    Žlutou kartu dostává Pavel Škubník (1.FC Slovácko).

Dnešní utkání sleduje 100 diváků.

87
    Zlín právě vstřelil branku!
    Hosté se tři minuty před koncem základní hrací doby ujímají vedení, když se přesně trefuje ADAM TKADLEC a zlínští jsou hodně blízko zisku tří bodů za vítězství v tomto zápase!

88
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Martin Nečas, přichází Tomáš Krejčí.

90
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Jiří Oulehla, přichází Petr Gago.

90+2

Je dobojováno. Hosté vítězí v dnešním duelu brankou ze samotného závěru zápasu a vrací tak svému soupeři porážku z podzimní části soutěže.