Jihlava – Poruba 3:1 (kon.) | Olomouc – Kometa Brno 0:7 (kon.) | Kladno – Letňany 5:6 (1:2 po s.n.)
Havlíčkův Brod – Poruba 4:1 (kon.) | Zlín – Mountfield HK 0:3 (kon.) | K. Vary – Havířov 2:1 (kon.)
HC Litvínov – Vsetín 7:2 (kon.) | Vítkovice – Sparta 1:9 (kon.) | HC Plzeň – Mladá Boleslav 9:0 (kon.)
Třinec – Slavia 2:5 (kon.) | Jihlava – Opava 7:3 (kon.) | Liberec – Chomutov 5:7 (kon.)
Č. Budějovice – Pardubice 7:6 (po pr.)
HC Dukla Jihlava
7:3 (1:2, 2:1, 4:0)
HK Opava
Sobota 27.02.2016, 15:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Extraliga staršího dorostu • 16. kolo

60:00
    V závěru hrála Dukla v signalizované výhodě, potrestán je současně s konečným klaksonem Radek Řečinský za hrubost.

Na vyloučení: 6-9.

59:01
    58,7 vteřin před koncem tu máme ještě vyloučení. Denis Blecha si jde odsedět dvě minuty za hrubost. Uvidíme, zda pobude na trestné lavici po zbytek zápasu.

Na vyloučení: 6-8.

55:16
    Předchozí přesilovku Dukla využila, co nyní? Emil Adamczyk totiž dostává dvouminutový trest za hrubost.

Na vyloučení: 6-7.

49:47
    Vylučovat se bude také na hostující straně, protože Tomáš Mejzlík se doslova protlačil k zakončení mezi kruhy, když jej při akci zahákoval Tomáš Lelek.

Na vyloučení: 6-6.

49:14
    Sestupující Opava bude mít šanci srovnat stav. David Stark (JIH) musí ven na dvě minuty za hákování.

Na vyloučení: 6-5.

40:54
    Za podražení usedá na trestnou lavici na dvě minuty Tomáš Lelek. Jihlava má příležitost strhnout vedení na svojí stranu.

Na vyloučení: 5-5.

37:46
    Hráčská lavice Dukly dostává trest za příliš mnoho hráčů na ledě. Dvě minuty si půjde odpykat Aleš Krtek.

Na vyloučení: 5-4

35:32
    Vyloučení na obou stranách. Za hosty dostává dvouminutový trest Daniel Kupka, stejné vyloučení a na stejný čas má také domácí Lukáš Jindra.

Na vyloučení: 4-4.

29:34
    Síly na ledě se srovnají. Emil Adamczyk za brankou zbytečně podrazil soupeře a bez řečí odjíždí na trestnou lavici.

Na vyloučení: 3-3.

28:26
    Jiří Slabý zahákoval soupeře a je třetím vyloučeným hráčem Dukly v průběhu dnešního utkání.

Na vyloučení: 3-2.

19:58
    A právě Marcel Fedor odjíždí 1,7 vteřiny před koncem na trestnou lavici za sekání.

Na vyloučení: 2-2.

10:15
    Další přesilová hra hostí. David Čermák (JIH) je vyloučen za podražení, kterého se dopustil ve svém obranném pásmu.

Na vyloučení: 2-1.

07:24
    V dalším závaru před brankou sekl Vladimír Oščádal gólmana, proto také on putuje na trestnou lavici. Dvě minuty, sekání.

Na vyloučení: 1-1.

04:40
    Jihlava si zahraje přesilovou hru, Tomáš Lelek dostává dvě minuty za sekání.

Na vyloučení: 0-1.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 10. Heinrich (Mejzlík, Vála), 26. Heinrich (Jindra, Čermák), 26. Hrbatý (Stark), 45. Stark (Vála), 52. Hrbatý (Kadleček), 58. Oščádal (Heirich, Vála), 59. J. Slabý (Kadleček, Krtek) – 2. Pělucha (Döhner, Blecha), 13. Fedor (Pělucha), 39. Bitomský (Blecha, Řečinský)

HC Dukla Jihlava: Chaloupek (Šťastný) – Krtek, Vála, Vrátný, Huňáček, Stark – Oščádal, Heinrich, Mejzlík – Strnad, Jindra, Čermák – Kadleček, J. Slabý, Hrbatý. Trenér: Štěpán Moravec
    HK Opava: Lamla (Fichna) – Adamczyk, Lelek, Döhner, Kupka – Řečinský, Pělucha, Fedor – Konečný, Blecha, Langer – Hladoník, Bitomský. Trenér: Karel Suchánek

Rozhodčí: Antonín – Bernard, Mikoviny