Boston – Carolina 2:3 (po pr.) | Detroit – Winnipeg 3:2 (kon.) | Florida – Ottawa 6:2 (kon.)
Montreal – Buffalo 3:2 (kon.) | Minnesota – Edmonton 1:2 (kon.) | San Jose – New Jersey 0:3 (kon.)
Boston Bruins
2:3 (0:1, 1:1, 1:0 - 0:1)
Carolina Hurricanes
Pátek 11.03.2016, 01:00 • TD Garden, Boston • NHL
    Patrice Bergeron je v Bostonu oblíbeným hráčem.

Československá stopa v utkání:

David Krejčí (BOS) 0+1, 3 střely, čas na ledě 18:16
    David Pastrňák (BOS) 1+0, 4 střely, čas na ledě 13:37
    Zdeno Chára (BOS) 0+0, 5 střel, čas na ledě 23:09
    Michal Jordán (CAR) 0+0, 2 střely, čas na ledě 16:55 (03:53:52)

1. Phillip Di Giuseppe (CAR) 1+0
    2. Viktor Rask (CAR) 0+0
    3. David Pastrňák (BOS) 1+0

Carolina sice během šedesáti minut dvakrát ztratila jednobrankové vedení, po minutě a půl se ale v prodloužení prosadila potřetí a tentokrát už Boston zareagovat nemohl. Rozhodující gól zápasu vstřelil v čase 61:30 Phillip Di Giuseppe. Konečný výsledek. Boston Bruins 2 Carolina Hurricanes 3 po prodloužení.

61:30 Phillip Di GIUSEPPE - 2:3

61:30
    Carolina právě vstřelila branku!
    PHILLIP DI GIUSEPPE se prosazuje z dorážky a v prodloužení rozhoduje o vítězství Hurrucanes!! Jeff Skinner se dostal do samostatného úniku a po následném bekhendovém blafáku se snažil zamířit ke vzdálenější levé tyči. Tuukka Rask sice jeho střelu po ledě pravým betonem vleže vyrazil, proti následné dorážce Phillipa Di Giuseppeho z otočky už byl ale bezmocný. Asistence: Jeff Skinner, Noah Hanifin.

60:33
    Úvodní útok Hurricanes nic nepřinesl, po nepřesné přihrávce Davida Pastrňáka se ale dostal před bránou mezi dvěma protihráči do zakončení Jordan Staal, v tísni ovšem puk za záda Tuukka Raska poslat nedokázal!

60:08
    Carolina vyhrála úvodní vhazování prodloužení a jako první se může vydat směrem vpřed.

60:01

Česká dvojice David Pastrňák a David Krejčí si ve třetí třetině vytvořila dvě skvělé šance, a zatímco v té první druhý jmenovaný puk promáchl, David Pastrňák tu druhou nádherným gólem využil, když v blízkosti levé tyče vymetl přesně bližší horní roh brány a poslal zápas do prodloužení. Skóre po 60 minutách. Boston Bruins 2 Carolina Hurricanes 2.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:59
    V TD Garden už se nic nestane a před námi je prodloužení, které se hraje v atraktivním počtu 3 na 3.

59:34
    Joakim Nordström mohl rozhodnout rychlou střelou z levého křídla, která mířila ke vzdálenější pravé tyči, Tuukka Rask ji ale horní hranou lapačky přitisknutou k betonu vyrazil do ochranné sítě!

58:48
    Do konce zápasu zbývá odehrát minuta a dvanáct sekund a vypadá to vypadá, že v TD Garden nás prodloužení nemine.

58:31
    Michal Jordán založil útok Caroliny, po kterém se u pravé tyče ocitl ve slibné šanci Jay McClement, jeho pokus ale zamířil stejně jako ten předchozí v podání Leeho Stempniaka mimo.

57:34
    Lee Stempniak se ocitl u levé tyče ve slibné střelecké pozici, následný pokus nové akvizice Bruins ale zamířil mimo.

57:00
    Do konce třetí třetiny zbývají odehrát přesně tři minuty. Stav utkání v TD Garden je těsně před koncem vyrovnaný 2:2.

55:37
    Zdeno Chára potřetí nebo počtvrté v zápase vypálil na levém křídle od modré čáry, jeho tvrdou ránu ale vyrazil pozorný Cam Ward.

55:01
    Jeff Skinner z obranného pásma pronikl po levém křídle až do zóny Bostonu a poté napřáhl od mantinelu ke střele, která zamířila vedle vzdálenějšího pravého horního rohu brány.

54:53
    Na opačné straně mohl udeřit Boston, Cam Ward ale podržel puk ve své výstroji a nepustil Bruins k dorážce. Po přerušení hry přichází na řadu krátká reklamní přestávka.

54:45
    Joakim Nordström se ocitl před bránou v obrovské šanci, jenže jeho následná střela zamířila vedle levé tyče.
    David Pastrňák vstřelil nádherný gól a vyrovnal utkání na 2:2.

53:41
    Jeff Skinner nabral na pravém křídle rychlost a v blízkosti pravé tyče se dostal ke střele, kterou připravený Tuukka Rask ukryl ve svém náručí.

53:28
    Zdeno Chára na levém křídle tvrdě vypálil a jeho následná jedovatá rána od modré čáry zamířila nad horní tyč Wardovy svatyně.

52:56
    David Pastrňák se dostal na pravém křídle ke střele, která po ledě zamířila vedle vzdálenější levé tyče.

51:35
    Vyloučený Torey Krug je zpět na ledě a Carolina třetí přesilovou hru v zápase nevyužila. Hurricanes se v početní výhodě dostali ke dvěma střelám.

50:42
    Elias Lindholm vypálil z vrcholu levého kruhu pro vhazování, do jeho střely se ale skvěle položil Adam McQuiad, který ji vleže zablokoval. To byl skvělý obranný zákrok.

50:12
    Tuukka Rask po sevření betonů vyrazil střelu Caroliny a jeho spoluhráči poté vyhodili puk až za bránu Cama Warda.

49:35
    Torey Krug usedl na trestnou lavici a Jeff Skinner vypálil z pravého kruhu pro vhazování, jeho následná střela ale byla sražena mimo.

49:28
    Torey Krug (BOS) dostal menší trest, 2 minuty hákování.

49:08
    Střely:

Boston Bruins 28 Carolina Hurricanes 20

48:37
    Cam Ward v pohodě zastavil nahození Bruins, kteří odjeli střídat, a holí rychle rozehrál.

47:48
    Elias Lindholm využil otevřeného prostoru na pravém křídle ke střele, která zamířila vedle bližšího horního rohu brány.

46:47
    Brett Pesce napřáhl z vrcholu mezikruží ke krásné diagonální střele, která mířila těsně nad ledem přesně ke vzdálenější levé tyči, jenže Tuukka Rask proti ní vytasil svůj pravý beton a vykopl puk po dalším skvělém zákroku mimo tři tyče!

46:16
    Carolině se málem podruhé v zápase podařilo na vyrovnávací gól Bostonu bleskově zareagovat, střelu Jeffa Skinnera z mezikruží ale Tuukka Rask levým betonem vyrazil!

46:02
    Hra byla přerušena a po krátké reklamní přestávce bude zápas v TD Garden pokračovat za nerozhodného stavu 2:2.
    45:54 David PASTRŇÁK - 2:2

45:54
    Bruins právě vstřelili branku!
    DAVID PASTRŇÁK střílí fantastický gól a desátým gólem v letošní sezóně NHL vyrovnává stav utkání na 2:2!! Před pár okamžiky ještě spolupráce českých hokejistů gól nepřinesla, nyní ale zafungovala dokonale. David Krejčí na levém křídle poslal puk do jízdy Davidovi Pastrňákovi, který si sjel před bránu a v blízkosti levé tyče naznačil pohledem přihrávku, jenže poté napřáhl k rychlé střele zápěstím a vymetl přesně bližší horní roh brány. Asistence: David Krejčí.

45:34
    David Pastrňák nabral na levém křídle rychlost a přihrávkou z ostrého úhlu hledal před bránou svého krajana Davida Krejčího, ten se ale do zakončení těsně nedostal.
    Spektakulární zákrok Tuukka Raska ze druhé třetiny.

44:48
    Patrice Bergeron chtěl na levém křídle útočného pásma najít zpětnou přihrávkou svého spoluhráče, puk se ale od brusle Nathana Gerbeho odrazil do středního pásma.

44:00
    Zdeno Chára napřáhl na levém křídle ke tvrdé střele a jeho následná rána od modré čáry zamířila vedle vzdálenější pravé tyče.

43:05
    Jordan Staal se z levého křídla skvěle natlačil před bránu a z blízkosti se snažil zamířit mezi betony Tuukka Raska, ten ale vytáhl skvělý zákrok a útočník Caroliny se k dorážce nedostal!

41:49
    Ryan Muphy vypálil na pravém křídle od modré čáry a jeho následnou střelu těsně před bránou přizvedl nad horní tyč Joe Morrow.

41:06
    Jeff Skinner chtěl zřejmě nahodit puk z pravého kruhu pro vhazování bekhendem na bránu, kotouč mu ale sjel z hole a skončil v pravém rohu útočného pásma.

40:29
    Joakim Nordström nahodil puk do útočného pásma a společně se svými spoluhráči odjel rychle střídat.

40:15
    V TD Garden začala poslední část zápasu a Carolina po 15 sekundách vyhodila puk po nepřesné přihrávce na zakázané uvolnění.

40:01

Třetí třetina začne přibližně ve 2:57.

Boston pokračoval po přestávce ve své aktivní hře a odměnou mu byl vyrovnávací gól, o který se postaral po nádherné přihrávce Patrice Bergerona střelou do odkryté části brány Loui Eriksson. Za necelé čtyři minuty ale Carolina opět vedla, když se po skvělém úniku po pravém křídle v podání Chrise Terryho prosadil z blízkosti Nathan Gerbe. Útočník Caroliny vstřelil svůj třetí gól v letošní sezóně NHL a vzápětí mohl přidat rychle další, jenže u pravé tyče nedokázal puk poslat po skvělé přihrávce Noaha Hanifina do prázdné brány a Tuukka Rask po neuvěřitelném zákroku ukryl puk vleže v lapačce, zatímco na druhé straně orazítkoval Brad Marchand tyč. Skóre po 40 minutách. Boston Bruins 1 Carolina Hurricanes 2.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:59
    Brad Marchand a Patrice Bergeron se snažili před bránou u levé tyče dorazit puk do sítě, jenže puk skvěle zablokoval levou bruslí clonící Jaccob Slavin!

39:15
    Do konce druhé třetiny zbývá 45 sekund a vypadá to, že i po skončení prostředního dějství bude Boston prohrávat.

38:39
    Chris Terry napřáhl v mezikruží ke střele, tu ale skvěle zablokoval clonící obránce Adam McQuiad.

37:03
    David Pastrňák rychle vypálil z pravého kruhu pro vhazování a připravený Cam Ward ukryl jeho střelu ve svém náručí.

36:57
    Jordan Staal nebezpečně vypálil z levého kruhu pro vhazování na přední tyč, Tuukka Rask ale předvedl skvělý reflex a pravým betonem jeho pokus vyrazil do rohu ledové plochy!

36:12
    Druhá třetina utkání nabízí fantastický hokej a na obou stranách není nouze o zajímavé okamžiky a velké brankové příležitosti.

36:00
    Michal Jordán z levého kruhu pro vhazování mířil nad lapačku Tuukka Raska, ten ale její horní hranou dokázal jeho střelu mířící ke vzdálenější pravé tyči vytáhnout mimo!

35:35
    Dnešní utkání sleduje 17565 diváků.

35:07
    Carolina otočila hru a před bránou Tuukka Raska vznikl velký závar, finský brankář ale volný puk rychle přikryl lapačkou a nepustil hráče Caroliny k nějaké dorážce.

34:57
    Brad Marchand se podruhé v rychlém sledu dostal do šance, když po přihrávce do jízdy tvrdě vypálil na pravém křídle od mantinelu a jeho následná střela se od bližší tyče odrazila zpět do hry!

34:22
    Brad Marchand napřáhl z pravého křídla k nebezpečné střele a Cam Ward měl co dělat, aby jeho nebezpečný pokus zastavil, nakonec se mu to ale podařilo!

33:45
    David Pastrňák byl zřejmě tím hráčem, který pláchl na pravém křídle hráčům Caroliny a poté se snažil u pravé tyče prosadit bekhendem, připravený Cam Ward ale jeho střelu ukryl v lapačce.

32:44
    Jordan Staal se u pravé tyče dostal po nabrání velké rychlosti ke dvěma střelám, Tuukka Rask ale oba jeho pokusy vyrazil.

32:16
    Tuukka Rask se při předchozím úžasném zákroku ohlížel, kde je puk, a když zjistil, že ho má v lapačce, jistě se na jeho tváři objevil velký úsměv.

31:36
    Nathan Gerbe neproměnil stoprocentní příležitost, ve které mu doslova ukradl jistý gól spektakulárním zákrokem Tuukka Rask!! Noah Hanifin krásnou diagonální přihrávkou od modré čáry našel u pravé tyče Nathana Gerbeho, který z úhlu mohl přidat v rychlém sledu druhý gól, jenže finský brankář slavící 29. narozeniny předvedl neskutečný zákrok a puk po jeho střele ukryl vleže v lapačce.

30:50
    Střely:

Boston Bruins 18 Carolina Hurricanes 7

29:55
    Boston sice vyrovnal stav utkání na 1:1, jenže před pár okamžiky po nevyužití slibné šance podruhé v zápase inkasoval a Carolina rázem opět vede.
    28:34 Nathan GERBE - 1:2

28:34
    NATHAN GERBE rychle reaguje na vyrovnání Bruins a Carolina se v TD Garden podruhé v zápase ujímá vedení, tentokrát 2:1!! Chris Terry dostal nádhernou přihrávku mezi dvěma protihráči do jízdy a z pravého křídla si sjel před bránu, kde puk z blízkosti poslal za záda Tuukka Raska po jeho krásné stahovačce a bekhendové přihrávce Nathan Gerbe. Asistence: Chris Terry,
    Střelec vyrovnávacího gólu domácího Bostonu Loui Eriksson.

28:01
    Střela Bostonu byla sražena do ochranné sítě a po přerušení hry přichází na řadu krátká reklamní přestávka, před kterou již je stav utkání po střele Louiho Erikssona vyrovnaný 1:1.

27:39
    Brett Pesce nabral na pravém křídle rychlost, kolem vysokého a tvrdého obránce Bostonu Zdena Cháry se ale protáhnout nedokázal.

26:28
    Boston byl během dnešního utkání výrazně střelecky aktivnější a nutno dodat, že vyrovnat se mu podařilo absolutně po zásluze.

25:30
    Patrice Bergeron se vzápětí snažil sám prosadit střelou z levého kruhu pro vhazování, jeho střela ale zamířila pouze do náruče Cama Warda, který se podruhé v rychlém sledu překonat nenechal.
    25:13 Loui ERIKSSON - 1:1

25:13
    LOUI ERIKSSON střílí svůj 25. gól v letošní sezóně NHL a vyrovnává stav utkání na 1:1!! Torey Krug rozdal puk doprava na Patrice Bergerona, který nádhernou přihrávkou přes šířku útočného pásma našel ve vzdálenějším levém kruhu pro vhazování najíždějícího Louiho Erikssona, který měl sice puk pod sebou, z těžké pozice ho ale dokázal bez přípravy dopravit do odkryté brány. Asistence: Patrice Bergeron, Torey Krug.

24:55
    Patrice Bergeron dostal na pravém křídle přihrávku do jízdy, jenže postrádal rychlost a jeho následnou střelu zápěstím mířící pod horní tyč v pohodě zastavil připravený Cam Ward.

24:40
    Chris Terry (CAR) dostal menší trest, 2 minuty sekání.

24:28
    Zatímco Hurricanes úvodní přesilovou hru v zápase využili, Bostonu se v ní vyrovnat nepodařilo.

24:00
    Ze druhé třetiny jsou odehrány přesně čtyři minuty. Carolina vede na ledě Bostonu stále 1:0, když se v úvodu zápasu prosadil v přesilové hře před pár okamžiky vyloučený Elias Lindholm.

23:39
    Střely:

Boston Bruins 13 Carolina Hurricanes 5

22:55
    Vyloučený Elias Lindholm je zpět na ledě a Carolina bez problému přečkala úvodní přesilovou hru Bostonu.

22:32
    Obránce Zdeno Chára se vystřelil na levém křídle od mantinelu, jeho střela ale netradičně postrádala razanci a brankář Cam Ward ji po zakleknutí v pohodě ukryl ve svém náručí.

22:21
    Carolina vyhrála vhazovaní v obranném pásmu a podél hrazení u boxu časoměřičů vyhodila puk až za bránu Tuukka Raska.

21:44
    Hurricanes se dostali v oslabení těsně před bránou do zakončení, Tuukka Rask ale bez problému střelu jednoho hostujících hokejistů, který si sjel z levého křídla před brankoviště, v pohodě u své levé tyče vyrazil.

20:44
    Ryan Spooner se ocitl v mezikruží ve slibné střelecké pozici a snažil se zamířit mezi betony Cama Warda, ten ale včas zavřel vrata a jeho pokus vyrazil mimo tři tyče své brány!

20:37
    Elias Lindholm (CAR) dostal menší trest, 2 minuty držení.

20:23
    V Bostonu před pár sekundami začala druhá třetina, do které hosté z Caroliny vstupují s jednobrankovým vedením.

20:01

Druhá třetina začne přibližně ve 2:00.

Carolina vstoupila do venkovního utkání v TD Garden velice dobře a po zbytečném faulu Patrice Bergerona při forčekingu v útočném pásmu využila přesilovou hru, ve které se prosadil střelou mezi betony Tuukka Raska útočník Elias Lindholm. Boston vzápětí zabral a vytvořil si několik brankových příležitostí, jenže největší šanci Davida Krejčího dokázal zneškodnit zatím bezchybný a skvěle chytající Cam Ward. Skóre po první třetině. Boston Bruins 0 Carolina Hurricanes 1.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:48
    Boston se ještě nadechl k závěrečnému útoku, jenže jeho následnou akci zastavila na pravé straně ledové plochy nepřesná přihrávka, která ze středního pásma zamířila do území nikoho.

19:01
    Místní hlasatel právě ohlásil, že do konce první třetiny v TD Garden zbývá odehrát jedna minuta.
    Střelec úvodního gólu dnešního zápasu Elias Lindholm.

18:26
    Střela Hurricanes z levého křídla byla sražena vedle bližší levé tyče a po vyhození Bruins jejich následný útok na téže straně zastavilo postavení mimo hru.

17:51
    Carolina se usadila v útočném pásmu a rozestavila během přesilové hry deštník.

17:15
    Patrice Bergeron podruhé v zápase předvedl v útočném pásmu příliš důrazný forčeking a podruhé usedl na trestnou lavici.

17:15
    Patrice Bergeron (BOS) dostal menší trest, 2 minuty hákování.

16:18
    Blíží se závěr úvodní části dnešního zápasu, ve které Carolina vede v TD Garden nad domácím Bostonem zásluhou Eliase Lindholma, který se prosadil v přesilové hře, 1:0.

15:59
    Hra byla ve středním pásmu přerušena kvůli přihrávce rukou a na řadu přichází v první třetině poslední krátká přestávka.

15:35
    Oba týmy se nachází v naprosto shodné formě, když po uzavření přestupového období vyhrály shodně čtyři z pěti zápasů.

15:11
    Střely:

Boston Bruins 8 Carolina Hurricanes 3

14:08
    Do konce první třetiny zbývá odehrát šest minut a Boston je výrazně lepší, co se obrazu hry týče, na góly ale po využití přesilové hry v úvodu zápasu vede Carolina.

13:50
    Joakim Nordström se dostal mezi kruhy pro vhazování ke střele, která se od Zdena Cháry odrazil do ochranné sítě.

12:42
    Torey Krug vypálil z blízkosti vrcholu kruhů pro vhazování a jeho následná střela mířila pod horní tyč, Cam Ward ji ale s obtížemi dokázal vyrazit vyrážečkou nad horní tyč!

12:06
    Brett Connolly na pravém křídle vypálil z ostrého úhlu a připravený Cam Ward jeho střelu mířící pod horní tyč ukryl po natažení ruky do vzduchu v lapačce.

11:19
    Riley Nash zkusil vypálit v blízkosti levé tyče, Tuukka Rask byl ale pozorný a pravým betonem puk vyrazil za svou bránu, kde následně Hurricanes o kotouč přišli.
    Brankář Bostonu Tuukka Rask dnes slaví své 29. narozeniny.

10:41
    Matt Beleskey číhal před bránou, Cam Ward ale střelu Bruins z levého kruhu pro vhazování ukryl ve svém náručí a nepustil domácího útočníka k dorážce. Po zákroku brankáře Caroliny přichází na řadu krátká reklamní přestávka.

10:26
    Patrice Bergeron po pravém křídle vyrážel do nebezpečného protiútoku a málem se řídil sám na bránu, těsně za modrou čárou ho ale o puk čistě připravil Jaccob Slavin.

09:36
    Střely:

Boston Bruins 5 Carolina Hurricanes 3

08:45
    Torey Krug napřáhl na vrcholu levého kruhu pro vhazování ke tvrdé střele, která těsně nad ledem mířila ke vzdálenější pravé tyči, Cam Ward ji ale levém betonem vyrazil mimo!

08:28
    Hra se přelévá ze strany na stranu, zatím ale bez další velké příležitosti. Bruins jsou ovšem aktivnější.

07:45
    Hra po krátké reklamní přestávce pokračuje a Boston se pokusil dostat na levém křídle do další šance, Hurricanes ale tentokrát hrozbu odvrátili a podél mantinelu u střídaček otočili hru.

06:36
    Bruins se vzápětí dostali k další střele, po které se Cam Ward pořádně zapotil, u své levé tyče ji ale nakonec dokázal zneškodnit a puk na ledě přikryl rychle lapačkou!

06:28
    David Krejčí nebezpečně vypálil z levého kruhu pro vhazování a jeho střela mířila nad ledem ke vzdálenější pravé tyči, Cam Ward ale vytáhl úžasný zákrok a puk vyrazil mimo!
    05:06 Hampus LINDHOLM - 0:1

05:06
    ELIAS LINDHOLM využívá přesilovou hru a posílá Hurricanes do vedení!! Elias Lindholm napřáhl z pravého kruhu pro vhazování ke střele, která přes tři protihráče zamířila mezi betony Tuukka Raska. Brankář Bruins sice dokázal puk ztlumit, od jeho pravého betonu se ale puk odrazil za brankovou čáru. Asistence: Noah Hanifin, Riley Nash.

04:53
    Viktor Rask z levého kruhu pro vhazování nahodil puk na Tuukka Raska, který puk vyrazil, a Jordan Staal se dostal ke dvěma dorážkám, finský brankář si s nimi ale dokázal poradit!

04:04
    Noah Hanifin na levém křídle tvrdě vypálil od modré čáry, jeho následná střela ale zamířila vedle bližší levé tyče a podél hrazení poté opustila útočné pásmo Caroliny.

03:20
    Bruins se podařilo vyhrát vhazování v obranném pásmu a poté podél mantinelu vyhodili puk za bránu Cama Warda, který se ujal rozehrávky.

03:09
    Patrice Bergeron (BOS) dostal menší trest, 2 minuty vysoká hůl.

02:47
    Hurricanes se dostali na pravém křídle ke střele, po které byl puk sražen mimo ledovou plochu.

01:48
    Brankář Tuukka Rask se dvakrát vydal za svou bránu, kde během několika pár sekund dvakrát zastavil nahození Caroliny a poté přesně rozehrál.

00:31
    Carolina přečkala úvodní tlak Bostonu a podél hrazení u boxu časoměřičů její hráči vyhodili puk na zakázané uvolnění.

00:04
    V TD Garden právě začalo utkání mezi Bostonem a Carolinou. Úvodní vhazování vyhráli Bruins, kteří se jako první mohou vydat směrem vpřed.

00:01

Boston Bruins: Rask (Gustavsson) – Chára (C), Liles, Morrow, Seidenberg, Krug, McQuaid – Marchand, Bergeron (A), Stempniak – Eriksson, Krejčí (A), Pastrňák – Beleskey, Spooner, Hayes – Ferraro, Acciari, Connolly. Hlavní trenér: Claude Julien.

Carolina Hurricanes: Ward (Läck) – Slavin, Hainsey (A), Hanifin, Pesce, Jordán, Murphy – Nordström, J. Staal (A), Lindholm – Skinner, Rask, Di Giuseppe – Gerbe, Nash, Terry – Woods, McClement, Malone. Hlavní trenér: Bill Peters.

Rozhodčí: Kyle Rehman, Tom Kowal – John Grandt, Brad Lazarowich.

Carolina Hurricanes:

Carolinu čeká na ledě Bostonu důležitý zápas a v případě vítězství se může dotáhnout na Detroit, který má před Hurricanes čtyřbodový náskok a drží druhou divokou kartu zajišťující účast v playoff. Carolina se bude muset ve zbytku sezóny obejít bez kapitána Erica Staala, Johna-Michaela Lilese a Krise Versteega, tedy bez trojice velice zkušených hráčů, kteří organizaci nedávno opustili. Navzdory tomu se Hurricanes daří a stejně jako Boston po skončení přestupového období vyhráli čtyři z pěti utkání.
    Mladý fanoušek sní o setkání s brankářem Camem Wardem.

Boston Bruins:

Boston má na svém kontě společně s Tampou Bay 83 bodů, jenže Lightning budou mít k dispozici po jeho utkání proti Carolině dva zápasy k dobru. Bruins od uzavření přestupového období vyhráli čtyři z pěti zápasů a posily Lee Stempniak a John-Michael Liles bez problému zapadli do sestavy. Boston během posledních dvou zápasů proti Panthers (51) a Lightning (42) povolil soupeřům vyslat na jeho bránu 93 střel a hlavní trenér Claude Julien se domnívá, že je to zapříčiněno příliš defenzivním stylem, kterým se jeho svěřenci během tripu prezentují.

Boston přivítá v pátek v noci na svém ledě Carolinu, proti které v posledním zápase odchytal skvělé utkání Tuukka Rask. Finský brankář předvedl proti Hurricanes 27. února 39 zákroků a společně s útočníkem Mattem Beleskeym, který vstřelil dva góly, zařídili vítězství Bostonu v PNC Areně 4:1. Druhým vzájemným zápasem mezi oběma týmy v letošní sezóně NHL Vás s velkým potěšením a radostí provede Tomáš Reiner.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 26. Eriksson (Bergeron, Krug), 46. Pastrňák (Krejčí) – 6. Lindholm (Hanifin, Nash), 29. Gerbe (Terry, Nash), 62. Giuseppe (Skinner, Hanifin)

Rozhodčí: Kyle Rehman, Tom Kowal – John Grandt, Brad Lazarowich

Diváci: 17565