N.Novgorod – CSKA Moskva 3:5 (kon.) | Petrohrad – Dynamo Moskva 4:0 (kon.)
4:0 (1:0, 2:0, 1:0) Stav série: 2:2
Dynamo Moskva
Neděle 13.03.2016, 15:00 • Ice Palace • Play-off KHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

Hezké nedělní odpoledne. Vítám Vás při sledování online přenosu ze čtvrtého zápasu série "titánů KHL", v němž poměřují síly SKA Petrohrad a Dinamo Moskva. Po třech zápasech jsou na tom lépe hokejisté z ruské metropole, kteří sice prohrávali 0:1 na zápasy, ale následující dva duely vyhráli a dnes si mohou vypracovat "mečboly".

První dvě utkání série byla velmi vyrovnává a oba celky si připsaly po jedné výhře. Až třetí partie série, kdy se poprvé hrálo v Petrohradu, nabídla jednoznačnou záležitost pro moskevské Dinamo. Dvojnásobní vítězové Gagarinova poháru zvítězili 4:0.

Hlavní rozdíl mezi oběma celky tkví především v tom, že zatímco tým z ruské metropole se může spolehnout na produktivitu víceméně rozloženou do všech čtyř formací, za Petrohrad se zatím prosazuje pouze první formace. Trojice ve složení Jevgenij Dadonov, Nikita Gusev a Vadim Šipačjov se zatím postarala o pět ze šesti branek SKA. Výrazně za očekáváním nadále zůstává Ilja Kovalčuk, který po rozporech v osmifinále play off znovu dostal důvěru trenéra Sergeje Zubova, ale zatím se jí vůbec neodměňuje.

Nejproduktivnější hráči série

1. Nikita Gusev (PET) – 4 b (2+2)
    2. Vadim Šipačjov (PET) – 4 b (1+3)
    3. Jevgenij Dadonov (PET) – 3 b (2+1)
    4. Alexander Osipov (DMS) – 3 b (1+2)
    5. Danil Tarasov (DMS) – 2b (2+0)

SKA Petrohrad: Koskinen (Šesťjorkin) – Chafizullin, Čudinov, Jakovlev, Bělov, Zubarev, Vojnov, Rukavišnikov – Dadonov, Šipačjov, Gusev – Koskiranta, Lidström, Moses – Bučněvič, Barabanov, Širokov – Kablukov, Ketov, Kadějkin, Děrgačjov.

Dinamo Moskva: Jerjomenko (Lazušin) – Mironov, Nikulin, Robinson, Osipov, Hietanen, Višněvskij, Korjagin – Těreščenko, Pěstuško, Brjukvin – Gorovikov, Kokarev, Tarasov – Galimov, Fjodorov, Cvětkov – Markovin, Igumnov, Šipov, Alexejev.

Rozhodčí: Olenin, Sidorenko – Palej, Misjur.

Zdá se, že trenérovi Sergeji Zubovovi opět došla trpělivost s Iljou Kovalčukem. Ruský kanonýr dnes nefiguruje v základní sestavě Petrohradu!

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Hráči obou mužstev už vjeli na ledovou plochu. Za malou chvíli zazní hymna Ruské federace a čtvrté utkání této série bude moci začít.

00:01

00:23
    Hokejisté SKA vyhráli úvodní buly, ale úvodní útok se jim nezdařil.

00:56
    Následně se domácí při přechodu do útočného pásma dopustili ofsajdu.

01:22
    Bělov zavezl kotouč do útočného pásma a nahrál jej Mosesovi, jenž po sporném zákroku upadl na ledovou plochu. Rozhodčí nevylučovali.

01:56
    Domácí si zahrají na úvod utkání početní převahu. Dvě minuty za krosček obdržel Alexej Cvětkov.

02:20
    Hostům se povedlo rychle osvobodit.

02:51
    Petrohrad právě vstřelil branku!
    Hokejisté SKA využívají přesilovou hru a otevírají skóre utkání! O branku se nepostaral nikdo jiný, než první formace. Gusev vyslal z levého kruhu přesný pas na VADIMA ŠIPAČJOVA, který z pravého kruhu poslal kotouč do odkryté klece. Asistence: Nikita Gusev, Maxim Čudinov.
    02:51 ŠIPAČJOV - 1:0

04:19
    Hosté se snaží rychle zareagovat na nepříznivý stav, zatím ale na Koskinena nevystřelili.

04:56
    Až nyní má Koskinen první zákrok. Při rychlém protiútoku nahrál Fjodorov Alexejevovi, který ovšem zpracoval puk poněkud z úhlu a na finského brankáře ve službách SKA si nepřišel.

06:30
    Hokejistům Dinama se zatím jen velmi těžce dostává do útočné třetiny.

06:48
    Teď se ale ocitnou v útočné třetině po chybě SKA při kombinaci, která rezultovala v zakázané uvolnění. Vhazování před Koskinenem.

07:18
    Galimov se prohnal po pravém křídle, ale až před Koskinena se neprocpal.

07:54
    Šipačjov vjel do útočného pásma a nahrál pod sebe na modrou čáru Bělovovi, který svou tvrdou ránou od modré čáry zaměstnal Jerjomenka, který ale zakročil.

08:56
    Horko těžko se zatím hosté dostávají do útočného pásma, před chvílí tam pronikl Tarasov, jemuž ovšem nevyšlo zakončení.

09:11
    Dalším, kdo zkusil proniknout před Koskinena, byl Kokarev. Ani jeho útočný výlet ale nedopadl z pohledu Dinama nějak úspěšně. Útočník Dinama vyslal spíš propagační střelu, s níž neměl Koskinen starosti.

09:47
    Ofsajd Dinama. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

10:26
    Hostům se na chvíli povedlo usadit v útočné třetině, ale nakonec Koskinena vůbec neprověřili, poněvadž Nikolinova střela od modré byla zblokována a domácím se následně povedlo poslat puk do středního pásma.

11:03
    Šipačjov zavezl puk do útočného pásma, nahrál jej Dadonovovi, který si povyjel za bránu a adresoval zpětnou přihrávku na Šipačjova, který ale nedokázal puk zpracovat.

12:19
    Zubarev to zkusil od modré čáry, ale jeho projektil k Jerjomenkovi vůbec neprošel, poněvadž byl na levém kruhu zblokován.

12:52
    Koskiranta se prezentoval střelou od mantinelu, ale Jerjomenko si s jeho pokusem poradil bez problémů.

13:05
    Následně se puku chopil Lindström, šikovně si najel na pravý kruh a vypálil, Jerjomenko s problémy kotouč vyrazil.

13:30
    Šipov si udělal kličku na střed a dostal se do výhodné pozice k zakončení v mezikruží, nakonec se ale ke střele nedostal.

14:38
    Dinamu snad poprvé v zápasu vyšel opravdu rychlý přechod do útočného pásma, jeden z hráčů si najel na levý kruh a vypálil, přičemž Koskinen zastavil jeho střelu lapačkou.

15:29
    Třetí formace SKA se dokázala usadit v útočném pásmu, od modré pálil Zubarev, Jerjomenko vytasil proti jeho projektilu mířenému na zadní tyč svůj levý beton.

15:46
    Povedené střídání třetí formace SKA ukončil střelou z pravého kruhu Barabanov, Jerjomenko zakročil.

16:06
    Markovin objel bránu a snažil se prostřelit Koskinena, k zakončení se však díky dobré obranné práci hráčů SKA vůbec nedostal.

16:43
    Dinamu následně nevyšel přechod do útočného pásma – ofsajd.

17:04
    Následně si ofsajd při přechodu do útočné třetiny neodpustil ani Ketov z Petrohradu, a tak rozhodčí znovu přerušil hru.

17:38
    Těreščenko s Pěstuškem dobře forčekovali v útočném pásmu, ale nakonec nedokázali uchvátit kotouč na tak dlouho, aby společně s dalšími spoluhráči vyvinuli tlak na bránu.

18:31
    Jak první třetina začala, tak také skončí – přesilovou hrou SKA Petrohrad. Konstantin Gorovikov podrazil Dadonova a domácí mají šanci dostat se těsně před přestávkou do trháku.

18:44
    Hostům se povedlo na úvod oslabení osvobodit vyhozením kotouče na protější stranu kluziště.

19:00
    Začala se poslední minuta první třetiny.

19:10
    Na modré napřáhl Čudinov a svou dělovkou pořádně vyprášil Jerjomenkovu lapačku.

19:12
    Znovu se povedlo hostům odpravit puk přes všechny čáry.

19:45
    Znovu si vzal slovo na modré čáře Čudinov, ale jeho střelecký pokus tentokrát díky Kokarevovi, který vložil do střely obránce SKA hůl, nemířil na Jerjomenka.

19:55
    Domácí byli velmi blízko navýšení skóre. Mosesovu střelu vyrazil Jerjomenko betonem před sebe do míst, kde číhal Koskiranta, jenž ale zblízka poslal puk mimo bránu.
    Ilja Sorokin předvádí v play-off výborné výkony! Jak se moskevskému celku bude dařit dnes?

Brankář CSKA, Ilja Sorokin zasáhl již do sedmi zápasů play-off a hned v šesti případech se jeho tým radoval z vítězství!...

Zveřejnil(a) KHL CZ/SK dne 13. březen 2016

20:00

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

V úvodní třetině měli daleko více ze hry hokejisté Petrohradu, které nastartoval rychlý gól ze třetí minuty, kdy přesilovou hru využil Vadim Šipačjov. Domácí měli po většinu úvodní periody střeleckou převahu: útočnou převahu ale doplňovali také kvalitní obrannou hrou. Hokejisté Dinama se v úvodních dvaceti minutách nedostali do žádné vyloženější šance, a tak uvidíme, s čím hosté vyrukují do druhé třetiny, která začne zhruba v 15:54.

Domácí budou na úvod druhé třetiny ještě dohrávat přesilovou hru z první části, v převaze o jednom muži budou hrát ještě 31 vteřin.

20:01

20:18
    Hostům se zatím daří kontrolovat zbytek oslabení.

20:29
    V tuto chvíli už hrají hokejisté z ruské metropole v plném počtu.

21:42
    Jeden z hráčů SKA vypálil od modré čáry, Jerjomenko jeho pokus vyrazil.

22:09
    Alexejev obdržel kotouč na modrou čáru, dostal se do útočné třetiny a vypálil, puk poslal ze své hole mimo bránu.

22:42
    Širokov našel před bránou volného Barabanova, jenž si svou střelou z první na Jerjomenka nepřišel.

22:58
    Zakázané uvolnění hostujícího celku.

23:13
    Zakázané uvolnění Dinama. Fanoušci v zaplněném petrohradském Ledovém paláci si žádají gól.

23:33
    Hosté se dostali do přečíslení tři na dva, které z pravého kruhu zakončoval Pěstuško, ten chvíli váhal se zakončením, nakonec jeho zakončení Koskinen eliminoval.

24:24
    V útoku se opět usadili domácí, z levého kruhu to zkusil Andrej Zubarev. Ruský reprezentant ovšem narazil na připraveného Jerjomenka, který skryl puk v náruči.

25:24
    V těchto chvílích je to spíše urputná bitva o kotouč ve středním pásmu.

25:46
    Hosté zatím byli v útoku hodně nevýrazní, v těchto chvílích se může vše změnit. Dvě minuty za sekání totiž obdržel Joakim Lindström a Dinamo si zahraje svou první početní převahu.

25:49
    Hokejisté SKA vyhráli buly a Ketov poslal kotouč přes všechny čáry.

26:17
    Od modré poslal svou pověstnou dělovku Nikulin a Koskinen s problémy zakročil betonem.

26:41
    Hosté nehráli přesilovku vůbec špatně, Robinson se dostal k zakončení v blízkosti Koskinena, ale pálil nepřesně.

26:57
    Domácím se povedlo poslat puk přes všechny čáry.

27:19
    Tak to byl velký závar před Koskinenem, který započal tím, že se před brankáře SKA vecpal Gorovikov. Jeho střelecký pokus vyrazil finský brankář před sebe a následně ve skrumáži dorážel Tarasov. Koskinen zakročil.

27:46
    Lindström se vrátil na ledovou plochu a domácí hrají v plném počtu.

28:21
    Tarasov vtrhl na pravý kruh a vypálil, Koskinen jeho tvrdý projektil zneškodnil.

28:41
    Hokejisté SKA byli v posledních minutách pod tlakem, a tak nepohrdnou reklamní přestávkou, která následuje po ofsajdu domácího celku.

29:30
    Hosty evidentně dobře odehraná přesilová hra povzbudila, čtvrtá formace operovala v útočném pásmu a i když se nedostala ke střele, progres v útočné hře Dinama je na první pohled patrný.

30:08
    Hra se mezitím přesunula před Koskinena, pročež Vojnov pálil nepřesně od modré čáry.

30:33
    A domácí si navíc zahrají svou třetí početní převahu. Alexander Osipov dostal dvě minuty za hákování.

30:41
    Hlasatel ještě nestačil oznámit jméno a důvod vyloučení a domácí bleskově přesilovou hru využili. Hosté se zaměřili na hru u mantinelu a úplně zapomněli na Vadima Šipačjova, který dostal přihrávku do volného prostoru a šikovně přehrál před bránu JEVGENIJI DADONOVOVI, který poslal puk mezi vyrážečkou a betonem Jerjomenka do brány. Asistence: Vadim Šipačjov, Nikita Gusev.
    30:41 DADONOV - 2:0

31:39
    Hosté jsou opět psychicky hodně dole. Už to vypadalo, že se zvedají, když vzápětí inkasovali druhou branku.

32:39
    První formace SKA dělá Dinamu očividně velké problémy. To dokázal Dadonov, který hodnou chvíli motal v útočném pásmu hlavy obráncům.

33:07
    Domácí následně mohli jít do trháku. Při přečíslení dva na jednoho přihrál Bučněvič Barabanovovi, který zakončoval v blízkosti Jerjomenka, přičemž nedokázal puk propasírovat pod beton přesouvajícího se brankáře Dinama.

33:22
    Po dlouhé době o sobě v útočné třetině dali vědět hráči Dinama. Kokarev nabruslil na levý kruh a vypálil mimo bránu.

34:37
    Rukavišnikovu střílenou přihrávku od modré čáry tečoval mezi kruhy Koskiranta, ale jeho teč mu nevyšla úplně podle představ a kotouč zamířil hodně mimo bránu.

35:18
    Chyba při rozehrávce SKA vyústila až v zakázané uvolnění.

36:06
    Další icing domácího celku, který se po vstřelení druhé branky poněkud stáhl do defenzívy.

36:14
    Ketov se prohnal po pravém křídle a vměstnal se před Jerjomenka, přes jehož beton ovšem kotouč neprocedil.

36:24
    Lindström vypálil z pravého kruhu příklepem. Jerjomenko zakročil. Kamera mezitím zabrala Ilju Kovalčuka, který sleduje utkání společně se svými dvěma syny na tribuně.

37:38
    Hosté se snaží usadit v útočném pásmu, ale zatím bez nějakého většího úspěchu.

37:59
    Co se dnes nedaří Dinamu, vychází domácím, kteří jsou směrem dopředu několikanásobně nebezpečnější. O další branku Petrohradu se postarala znovu první formace, která hraje v nesmírně pohodě. To nejlépe dokumentoval drzý průnik Guseva, který předvedl parádní hru tělem, dokázal odolat několikanásobné přesile hráčů Dinama a následně předložit před bránu kotouč VADIMU ŠIPAČJOVOVI, který uklidil puk do brány. Asistence: Nikita Gusev.
    37:59 ŠIPAČJOV - 3:0

39:00
    Začala se poslední minuta prostřední části.

39:07
    Zakázané uvolnění domácího celku.

39:35
    Děrgačjov vystřihl pohlednou kličku na pravém kruhu, ale ke střele se mladý ruský forvard ve službách Petrohradu nedostal.

40:00

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

Ve druhé třetině měli znovu navrch hokejisté Petrohradu, kteří mají po čtyřiceti minutách hry poměrně komfortní náskok. Přitom na úvod druhé části to vypadalo, že hosté se po nevýrazné první třetině dostávají do utkání. I díky první přesilové hře měli chvíli více ze hry, poté ale fauloval Osipov, domácí bleskově během necelých desíti vteřin přesilovou hru využili, když se trefil Dadonov a konsternovaní hosté byli po zbytek druhé části jen v roli komparzu. Třetí hřebíček do rakve Dinama zasadil ve 38. minutě Šipačjov, který jen vylepšil dnešní galapředstavení první formace SKA. Dinamo to bude mít ve snaze o zdramatizování tohoto duelu nesmírně těžké, nicméně v hokeji je možné vše. Třetí třetina začne zhruba v 16:48.

40:01

40:27
    Hosté vtrhli do třetí třetiny odhodlaně, Pěstuško chvíli spolupracoval v útočném pásmu s Těreščenkem, ale nakonec se ke střele nedostali.

41:08
    Rychlý protiútok druhé formace Petrohradu k šanci nevedl, Koskiranta nahrával před bránu, kde se nepovedlo Mosesovi ideálně tečovat.

41:15
    Steve Moses přitom fauloval Alexandera Jerjomenka, za což obdržel dvouminutový trest. Druhá přesilovka pro Dinamo.

41:46
    Gorovikov nahrál do mezikruží Fjodorovovi, kterému střela nesedla, ale následně v blízkosti brány ještě dorážel Markovin. Koskinen vytáhl důležitý zákrok.

42:30
    Hosté zatím svou přesilovku hrají velmi dobře, stále ještě nepovolili soupeři vyhodit.

42:45
    Višněvskij pálil od modré čáry mimo bránu.

42:56
    Hra byla přerušena po ostrém zákroku Vojnova na Markovina, po němž zůstal útočník Dinama dlouho ležet na ledové ploše.

43:10
    Od modré pálil Ilja Nikulin, Koskinen na jeho střelu viděl, a nedělalo mu problém skrýt puk v náruči.

43:15
    Domácí hrají v plném počtu, i druhému oslabení se dokázali ubránit.

43:29
    Pěstuško vjel do útočné třetiny a vypálil zpoza pravého kruhu. Koskinen jeho pokus mířený do horní poloviny branky poslal vyrážečkou na ochrannou síť.

43:56
    Tarasov si najel do mezikruží a vyprášil beton Koskinena.

44:17
    Hosté jsou i po skončení přesilovky hodně aktivní a operují v útočném pásmu.

46:00
    V těchto chvílích tlak Dinama upadl a hosté se opět jen ztěžka dostávají před Koskinena.

46:57
    Šipov předložil zničehonic kvalitní přihrávku zpoza brány na najíždějícího Tarasova, jehož pokus kdosi ještě před Koskinenem tečoval, finský gólman ale zakročil a drží nulu. Po tomto zákroku se do sebe pustili Čudinov s Šipovem a vznikla menší potyčka.

46:57
    Rozhodčí za potyčku rozdali tresty. Dvě minuty za hrubost obdržel Ilja Šipov a Maxim Čudinov na 2+10 minut. Bude se hrát ve čtyřech mužích na obou stranách.

46:59
    Ihned po buly pálil Nikulin, Koskinen opět zakročil sebejistě.

47:40
    Hra čtyř proti čtyřem dlouho více vyhovovalo hostům, jenomže pak se k puku dostal Barabanov a při rychlém protiútoku pálil dosti nebezpečně. Jerjomenko si připsal těžký zákrok.

48:40
    Dadonov není jen výborný tvůrce hry, ale před chvílí předvedl i vynikající důraz, když ukázkovým hitem zastavil Tarasova.

49:35
    Pěstuško zakončoval z dobré pozice, ale nakonec se obránci SKA podařilo střelu útočníka hostujícího celku zblokovat.

50:43
    Ketov objel bránu a vypálil. Všechna jeho snaha byla marná, protože rozhodčí chvíli před jeho zakončením přerušil hru z důvodu postavení Kablukova v brankovišti.

51:06
    Dadonov našel výborným pasem Šipačjova, který se snažil celou akci ještě vyšperkovat přihrávkou na Guseva před bránou. Ta ovšem byla příliš prudká a mladý ruský forvard o trochu minul kotouč.

51:40
    Přečíslení dva na jednoho zakončoval Moses. Do jeho střely vložil hůl Nikulin, a kotouč se tak odrazil na ochrannou síť.

52:45
    Domácí v této chvíli kontrolují stav zápasu a momentálně se hraje prakticky jen o to, zda Koskinen udrží čisté konto.

53:17
    Umazat nulu na kontě brankáře Petrohradu se pokusil Kokarev, jeho útočný výpad zakončení bekhendovou střelou z pravého kruhu si ale Koskinen pohlídal.

53:53
    Následně zkoušel štěstí Hietanen, ale minul bránu.

54:23
    Ofsajd hostujícího celku.

54:56
    A opět se hosté dopustili postavení mimo hru.

55:18
    Nikulinův střelecký pokus od modré byl zblokován.

55:32
    Barabanov si najel k bráně, načež ještě čekal, až dobruslí Bučněvič, jemuž chtěl ruský forvard adresovat přihrávku. Tento záměr nakonec Barabanovi nevyšel.

56:45
    Druhá formace SKA operovala v útočném pásmu, Lindström pobídl ke střele svou přihrávkou do mezikruží Koskirantu, jemuž ale zakončení nevyšlo úplně podle představ.

57:15
    Hokejisté SKA drží kotouč na svých holích a ještě se snaží jednou rozveselit své fanoušky.

58:00
    Začaly se poslední dvě minuty třetí třetiny.

58:12
    Ledovým palácem obíhá mexická vlna. Fanoušci SKA již slaví dnešní výhru.

58:28
    Hosté se ovšem po delší době dostali do útočného pásma, Mironovův projektil od modré čáry neprošel ke Koskinenovi.

59:07
    Domácí si zahrají ještě jednu početní převahu. Ilja Nikulin zatáhl za záchrannou brzdu, když se jeden z hráčů SKA řítil do brejku a obdržel dvouminutový trest.

59:13
    Šipačjov našel před bránou volného Dadonova, jemuž zakončení příliš nevyšlo a Jerjomenko pokryl kotouč.

59:49
    Čepice dolů. Tak to byla opravdová lahůdka a sladká tečka za dnešním utkáním pro SKA. Domácí naprosto rozebrali bránící čtveřici, Gusev předložil vynikající pas přes skoro celou šířku útočného pásma na VADIMA ŠIPAČJOVA nacházejícího se na pravém kruhu, jenž do odkryté klece zkompletoval hattrick. Fanoušci na led přesně podle tradice naházeli několik kšiltovek. Asistence: Nikita Gusev, Maxim Čudinov.
    59:49 ŠIPAČJOV - 4:0
    Trenér ruské reprezentace, Oleg Znarok, pozorně sleduje semifinálové boje, neboť je zde několik hráčů, které by mohl vzít na domácí MS!

Ve třetí třetině hokejisté SKA kontrolovali stav utkání a ještě přidali jednu branku do sítě Jerjomenka. O tu se k radosti zaplněného Ledového paláce v Petrohradu postaral po nádherné akci Vadim Šipačjov, který tak zkompletoval hattrick. Dnešní utkání bezezbytku patřilo první formaci SKA, která se postarala o všechny čtyři branky. Dohromady se trojice ve složení Šipačjov, Gusev a Dadonov postarala o devět z deseti branek Petrohradu v dosavadním průběhu této série! Absolutorium za dnešní výkon zaslouží i Nikita Gusev, který zaznamenal čtyři asistence a prakticky zařídil Šipačjovovi hattrick. Po pasech třiadvacetiletého mladíka pálil kapitán Petrohradu vždy v podstatě do odkryté klece.

Petrohrad tak na hozenou rukavici svého soupeře v podobě výhry 4:0 ve třetím zápase série reaguje naprosto stejnou mincí a před přesunem k pátému utkání do Moskvy je toto čtvrtfinále za stavu 2:2 na zápasy naprosto otevřené.

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek víkendu. (17:27:34)

Václav Petrů

Branky a nahrávky: 3. Šipačjov (Gusev, Čudinov), 31. Dadonov (Šipačjov, Gusev), 38. Šipačjov (Gusev), 60. Šipačjov (Gusev, Čudinov)

SKA Petrohrad: Koskinen (Šesťjorkin) – Chafizullin, Čudinov, Jakovlev, Bělov, Zubarev, Vojnov, Rukavišnikov – Dadonov, Šipačjov (C), Gusev – Koskiranta, Lidström, Moses – Bučněvič, Barabanov, Širokov – Kablukov, Ketov, Kadějkin, Děrgačjov.
    Dynamo Moskva: Jerjomenko (Lazušin) – Mironov, Nikulin, Robinson, Osipov, Hietanen, Višněvskij, Korjagin – Těreščenko (C), Pěstuško, Brjukvin – Gorovikov, Kokarev, Tarasov – Galimov, Fjodorov, Cvětkov – Markovin, Igumnov, Šipov, Alexejev.

Rozhodčí: Olenin, Sidorenko – Palej, Misjur

Diváci: 12 336 (vyprodáno)