Pittsburgh – Carolina 4:2 (kon.) | Columbus – Detroit 1:3 (kon.) | New Jersey – Minnesota 7:4 (kon.)
Toronto – Florida 1:4 (kon.) | Nashville – NY Islanders 4:2 (kon.) | Dallas – Tampa 4:3 (kon.)
Arizona – San Jose 3:1 (kon.) | Los Angeles – NY Rangers 4:3 (po pr.)

Florida právě vstřelila branku!
    A je to definitivně podtrženo! Na 4:1 zvyšuje TED PURCELL, kterému přistrčil od mantinelu puk Nick Bjugstad a pro Purcella už nebyl problém dostat puk do prázdné klece. Asistence: Nick Bjugstad, Jiří Hudler.

58:10
    Toronto opět odvolává brankáře.
    57:54 Jaromír JÁGR - 1:3

57:54
    A je pravděpodobně rozhodnuto! Florida se trefuje přes celé kluziště do odkryté klece a gól je přiznán po střele Briana Campbella nakonec JAROMÍRU JÁGROVI, který protečoval puk! Asistence: Brian Campbell.

57:20
    Toronto hraje bez brankáře!

55:03
    Obrovská šance Carricka, který byl před Luongem sám, ale překonat zkušeného gólmana nedokázal!

49:52
    Hned po vhazování Parenteau podrazil Jokinena a jde na dvě minuty pykat.

49:49
    Jen jsem to dopsal, Toronto se vrhlo přes modrou čáru a střela Grabnera z levého kruhu pro vhazování se od břevna odráží do ochranné sítě!

38:40
    Publikum v aréně ožilo a tlačí své hochy do útoku. Po jednom takovém odchází Jaromír Jágr na trestnou lavici za zalehnutí (držení) Nylandera.
    36:33 Morgan RIELLY - 1:2

36:33
    Toronto právě vstřelilo branku!
    Rychlá kombinace, po přechodu přes modrou čáru, zajišťuje domácímu týmu kontaktní gól, kterého dosáhl MORGAN RIELLY, jenž zamíchal v mezikruží kotoučem a propálil Roberta Luonga. Asistence: Michael Grabner, Nikita Sošnikov.

32:53
    Po Smithově střele zazvonila za Bernierem tyčka!
    29:22 Jussi JOKINEN - 0:2

29:22
    Tak to je neskutečné! Další, promiňte to slovo, doslova haluzový gól z ničeho! Autorem, stejně jako na začátku třetiny, je JUSSI JOKINEN, který posílal puk před branku, ale kotouč po odrazu od Kadriho odlétá za brankovou čáru! Bez asistence.

26:37
    Za držení protihráče si půjde na dvě minuty odpočinout Morgan Rielly, který si u sebe nedovoleně podržel Logana Shawa. Přesilovka Floridy začne po komerční přestávce.

22:17
    Gardinerova střela zápěstím se odráží zpět do pole o tyčku! Celou halou to jen zazvonilo!

21:32
    Autor první branky přeseknul hokejku Riellymu a odchází na trestnou lavici.

Kouč Mike Babcock si ještě vzal Challenge, který však rozhodčí neuznali. O postavení mimo hru se nejednalo a Toronto tak po vlastním gólu prohrává 0:1. Branka připsána Jokinenovi.
    20:24 Jussi JOKINEN - 0:1

20:24
    Tak to byl hodně nečekaný gól JUSSIHO JOKINENA, který se po přebruslení do útočného pásma jal přihrávat před obrannou třetinu na svého spoluhráče u levé tyčky, přičemž obránce Toronta srazil puk za záda Berniera! Bez asistence.

19:47
    Brooks Laich vyhazuje puk přes plexisklo a dostává dvě minuty za zdržování hry.

17:55
    A máme tu první vyloučení. Na trestnou lavici odchází Nazem Kadri, který ve středním pásmu podrazil Huberdeaua.

17:23
    Obrovská šance Toronta! Luongo vykopával betony proti letícímu puku a se štěstím vytěsnil kotouč mimo branku. Hyman se dostal ke střele u levé tyčky, ale nedokázal dostatečně přizvednout puk.

10:04
    Michael Grabner měl na hokejce úvodní branku zápasu, ale jeho únik proti Luongovi dokázal brankář Panterů vychytat! Scházela tomu možná klička do protipohybu brankáře, každopádně obrovská šance a skvělý zásah!

02:47
    Ekblad zavezl puk do obranného pásma Toronta a přihrávkou přes pásmo hledal najíždějícího Huberdeaua, proti němuž výborně zasáhl Bernier, stejně jako proti následující střele Barkova, který si sjel do mezikruží a vypálil zápěstím!

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 37. Rielly (Grabner, Sošnikov) – 21. Jokinen, 30. Jokinen, 58. Jágr (Campbell), 60. Purcell (Bjugstad, Hudler)

Toronto Maple Leafs: Bernier (Sparks) – Marinčin, Rielly, Carrick, Gardiner, Corrado, Valijev – Brown, Kadri, Sošnikov – Hyman, Nylander, Parenteau – Holland, Laich, Greening – Grabner, Smith, Michálek.
    Florida Panthers: Luongo (Montoya) – Ekblad, Kulikov, Petrovic, Campbell, Kampfer, Kindl – Jágr, Barkov, Huberdeau – Smith, Trocheck, Jokinen – Hudler, Bjugstad, Purcell – Shaw, McKegg, Wilson.

Rozhodčí: Mike Leggo, Wes McCauley – Jay Sharrers, Pierre Racicot