Boston – Carolina 1:2 (0:1 po s.n.) | Washington – NY Islanders 3:4 (po pr.) | New Jersey – Buffalo 1:3 (kon.)
NY Rangers – Tampa 3:2 (kon.) | Montreal – Florida 1:4 (kon.) | Ottawa – Pittsburgh 3:5 (kon.)
Nashville – Colorado 4:3 (kon.) | Minnesota – San Jose 0:3 (kon.) | Chicago – Arizona 6:2 (kon.)
Calgary – Los Angeles 4:5 (po pr.) | Anaheim – Winnipeg 1:2 (po pr.)
Chicago Blackhawks
6:2 (2:0, 3:0, 1:2)
Arizona Coyotes
Středa 06.04.2016, 02:40 • United Center, Chicago • NHL
    Shane Doan se chystá přepisovat další rekord.

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (05:25:21)

Arizona Coyotes: 7

Dnešní utkání bylo jasnou záležitostí Chicaga, které po čtyřiceti minutách vedlo již 5:0 a mohlo si tak dovolit zvolnit tempo v poslední části. Tu nakonec sice vyhráli hosté z Arizony, ale je to slabá útěcha po špatném výkonu, kterým se Kojoti na ledě United Center prezentovali.

59:05

59:00
    Poslední minuta tohoto utkání.

58:34
    Přesilová hra Arizony končí, na trestnou lavici usedá Tichonov, bude se hrát ve čtyřech na obou stranách.

57:55
    Teravainen je již na ledě a dvojnásobná přesilová hra Arizony končí.

57:05
    Marcus Kruger vyloučen na dvě minuty za vyhození puku a zdržování hry.

57:05
    Puk končí na střídačce Calgary, hra přerušena, bude se vhazovat ve středním pásmu.

56:25
    Puk za brankou Darlinga, Domiho bekhendový pokus končí u bránícího hráče Blackhawks, který pohotově odpaluje ze třetiny.

55:55
    Teravainen dostává za podražení Jordana Martinooka dvouminutový trest, přesilová hra pro Arizonu.

55:13
    Probíhá již poslední pětiminutovka, Chicago se dostává "ke slovu", dvě střely od modré ale pouze orazítkovaly mantinel za brankou Domingueho.

54:19
    Na druhé straně zastavuje puk Domingue, po nahození Krugera.
    53:27 Brad RICHARDSON - 6:2

53:27
    Arizona právě vstřelila branku!
    Střelu Domiho dokázal Darling vyrazit, ale na dorážku BRADA RICHARDSONA z bezprostřední blízkosti už nestačil zareagovat a podruhé tak gólman Chicaga loví puk ze své branky. Asistence: Shane Doan a Max Domi.

51:21
    Střela Rozsívala byla zablokována, puk poté zamířil ze třetiny Arizony.

49:36
    Utkání se hraje v doslova komorní atmosféře, chybí tomu náboj a vzrušení, o osudu zápasu je již dávno dopředu rozhodnuto.

48:28
    Domácí celkem v poklidu ubránili vlastní oslabení.

47:22
    Minuta z přesilové hry téměř uběhla a zatím je to bez jakékoliv střeleckého pokusu ze strany Arizony.

46:28
    Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Arťom Panarin.
    44:55 Adrew DESJARDINS - 6:1

44:55
    Chicago právě vstřelilo branku!
    Radost hostů z prvního gólu netrvá dlouho, ADREW DESJARDINS dokázal překonat Domingueho z pravé strany, po parádní přihrávce Krugera zpoza branky. Asistence: Marcus Kruger a Michal Rozsíval.

44:28
    Puk ve třetině Chicaga, hosté ale nepouštějí soupeře do zakončení.
    43:57 Connor MURPHY - 5:1

43:57
    Po ubráněném oslabení přichází čestný úspěch hostů, střelou od modré, z pravé strany, nachytal CONNOR MURPHY Darlinga. Asistence: Jiří Sekáč

43:21

42:51
    Minuta a půl z přesilové hry Chicaga je pryč a hosté se stále úspěšně brání.

42:27
    Arizona se zatím úspěšně brání, zatím drží svého soupeře daleko od branky Domingueho.

41:49
    Vhazování ve středním pásmu, puk získávají hosté, kteří ho nahazují do třetiny Blackhawks.

41:21
    Jordan Martinook oslabuje svůj tým, za podražení dostává dvouminutový trest.

41:15
    Toto bude icing Chicaga, je to tak, hra se stěhuje před Darlinga.

40:53
    Van Riemsdyk netrefuje z levé strany branku Arizony, ale za tohoto stavu ho to tolik mrzet nemusí.

40:01

Další třetina začne přibližně v 4:25.

Ve druhé třetině navýšili domácí své vedení a potvrzuje se, že Arizona si dnešním výkonem říká o krutý debakl. Ten se již nyní rýsuje, když Chicago dokázalo dvěma góly potrestat dlouhou pětiminutovou přesilovou hru při vyloučení Vermetteho. Arizona se téměř na nic nezmůže, Darling čelil v dosavadním průběhu "jen" třinácti střelám.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:00
    Poslední minuta druhé třetiny, hosté se musí bránit ve vlastní třetině.

38:39
    Zblokovaná střela Pánika z levé strany, od modré.

37:41

37:02
    Arizona udržela útočné pásmo zásluhou Ekmana-Larssona.

36:43
    Sražená střela Ekmana-Larssona, domácím se podařilo dostat puk ze třetiny.

35:41
    Vylučuje se, na trestnou lavici usedá domácí Teravainen.

35:38
    Hosté v plném počtu, dlouhé oslabení Arizony je u konce, hosté dvakrát inkasovali a zápas je rozhodnutý.
    34:29 Andrew LADD - 5:0

34:29
    Vyloučení Vermetteho stojí Arizonu hodně draho! Další gól přidává ANDREW LADD, který se po přihrávce Kaneho dokázal prosadit sám před Dominguem, jež možná ještě teď neví, kudy mu prošel puk do branky. Asistence: Patrick Kane a Arťom Panarin.

34:25
    Chicago stále v útočném pásmu.

33:46
    Patrick Kane to zkouší z pravé strany, z ostrého úhlu, ale nevyzrál na Domingueho.

33:05
    Přesilová hra Chicaga pokračuje, hosté nyní dostávají puk ze třetiny.
    32:17 Trevor Van Riemsdyk - 4:0

32:17
    TREVOR VAN RIEMSDYK prostřelil Domingueho střelou od modré a domácí využívají přesilovou hru. Asistence: Jonathan Toews a Arťom Panarin.

31:55
    Arťom Panarin netrefuje svojí dělovkou branku z levé strany.

31:40
    Hosté se zatím pouze brání, Chicago stále drží útočné pásmo.

30:59
    Dlouhá přesilová hra Chicaga začala, Anisimov bude zřejmě v pořádku, po svých odešel na střídačku, byť ten pád na mantinel nevypadl dobře.
    30:38 Tvrdý zákrok na domácího Anisimova

30:38
    Anisimov na ledě po tvrdém zákroku Vermetteho, hned se tam hráči sjeli a kontrolují situaci. Antoine Vermette nakonec dostává trest 5 + 10 a do konce utkání za naražení zezadu na mantinel. Pětiminutový trest za něho odpyká Viktor Tichonov

30:10
    Komerční přestávka.

29:07
    Puk míří ze třetiny Arizony, hosté se však nedostávají do třetiny soupeře, dobrou práci odvedl obránce Blackhawks Rozsíval.

28:20
    Zakázané uvolnění Arizony, vhazovat se bude po levici Domingueho.

27:35
    Puk ve středním pásmu, Desjardins zaváží do třetiny soupeře.
    26:24 Patrick KANE - 3:0

26:24
    Domácí využívají přesilovou hru, když Panarin zavezl puk po pravém křídle, přihrál na střed, kde si najel PATRICK KANE a ten již přesně umístěnou střelou do růžku nedal Dominguemu žádnou šanci. Asistence: Arťom Panarin a Brent Seabrook.

25:29
    Ladd v kleče pálí z bezprostřední blízkosti, ale Domingue vyráží.

25:15
    Chicago se drží v útočném pásmu.

24:55
    Connor Murphy oslabuje svůj tým, sudí potrestal jeho hru vysokou holí v souboji s Panarinem.

24:18
    Domi zkoušel stahovačkou přejít přes Van Riemsdyka, ale nevyšlo mu to.

23:12
    Puk ve středním pásmu, Dahlbeck se ho snaží dostat do třetiny soupeře, marně.

22:15
    Domingue vyráží střelu Gustafssona z levé strany, ale hosté se musí i nadále bránit.

21:35
    Chicago v útočném pásmu, hosté se brání.

21:03
    Darling si připisuje zákrok proti střele Zbyňka Michálka, kterou ještě ztečoval Vermette.

20:18
    Max Domi pálí vedle branky a hosté se musí rychle vracet zpět.

20:01

Další třetina začne přibližně v 3:30.

První třetina je minulostí. Dvacet minut rychle uplynulo, utkání se hraje zatím celkem v poklidném tempu a domácí snadno dosáhli dvoubrankového vedení. Arizona působí hodně neškodně a s podobným výkonem v dalších třetinách si říká o debakl.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:31
    Puk se dostává do hlediště, rozhodčí nařizují vhazování ve středním pásmu.

19:00
    Poslední minuta první třetiny.

18:26
    Ofsajd hostů na útočné modré, jejich snahu přerušil hvizd sudího.

17:56
    Na druhé straně musí po střele Panarina zasahovat Domingue, hra přerušena, následuje komerční přestávka.

17:32
    Doan s pukem za brankou soupeře a znovu – nepřesná přihrávka a Seabrook dostává puk ze třetiny.

16:38
    Vlastními chybami se Arizona připravuje o útočné pásmo.

16:15
    Hosté se dostávají do útočného pásma, puk za brankou Darlinga.

14:46
    Nahozený puk na Darlinga, gólman Blackhawks sráží do rohu.

14:13

13:52
    Znovu se domácím podařilo dostat puk ze třetiny.

13:17
    Murphy pálí od modré, ale puk se zastavil ještě před Darlingem a poté ho jeden z bránících hráčů dostal ze třetiny.
    12:40 Jonathan TOEWS - 2:0

12:40
    A domácí se prosazují při vlastním oslabení! Poté, co přečkali krátké oslabení tří proti pěti se do brejku dostal JONATHAN TOEWS, který Domingueho překonal parádním blafákem. Bez asistence.

12:25
    Rozsíval se vrací na led a domácí jsou již ve čtyřech.

12:13
    Bude se znovu vylučovat a znovu v sestavě Chicaga, Marcus Kruger dostává dvouminutový trest za hru vysokou holí.

11:55
    Tobias Rieder netrefuje branku z levé strany a Teravainen poté vyhazuje puk ze třetiny.

11:42
    Až nyní se hosté dostávají do útočného pásma.

11:16
    Fleischmann dostává také puk ze třetiny Chicaga.

10:58
    Seabrook vyhazuje puk ze třetiny.

10:25
    První přesilovou hru si při vyloučení Rozsívala zahrají hosté, český obránce zahákoval Domiho.

09:23
    Tichonov si najíždí z pravé strany do zakončení, ale pas od Ekmana-Larssona výborně zablokoval Seabrook.

08:55
    Arizona ale dostává puk do středního pásma, ovšem to je v tuto chvíli asi tak vše.

08:27
    Teravainen posílá dlouhý pas na Panarina, který se dostává do útočného pásma.

08:12
    Vhazování po pravici Darlinga, úspěšnější domácí.

05:50
    Domácí ve vlastní třetině, oba týmy střídají.
    05:16 Richard PÁNIK - 1:0

05:16
    Domingue vyráží střelu z levé strany, puk se však dostává přímo před RICHARDA PÁNIKA, který se z bezprostřední blízkosti nemýlí a střelou nad levé rameno překonává gólmana Arizony. Asistence: Jonathan Toews a Niklas Hjalmarsson.

05:05
    Pánik na druhé straně nahazuje za branku Arizony.

04:43
    Hraje se dlouho bez přerušení, Toews s pukem v útočném pásmu, u levého mantinelu.

03:37
    Panarin na pravé straně, zkouší to bekhendem, ale střela končí za brankou Domigueho.

02:50
    Desjardins se dostal ke střele, ale Domingue vyráží.

01:58
    Hostům se podařilo dostat puk do třetiny soupeře, ale tam hrají pouze domácí.

01:32
    Chicago v útočném pásmu, Svedberg drží puk za brankou.

00:57
    Seabrook se dostal z levé strany k brance Arizony, ale puk mu sjel z hole.

00:07
    Utkání začalo, úvodní buly pro Arizonu, která ale vzápětí ztrácí puk.

00:01

Jim Cornelison jako tradičně zapěje americkou hymnu.

Chicago Blackhawks: Darling (Leighton) – Van Riemsdyk, Hjalmarsson, Svedberg, Seabrook, Gustafsson, Rozsíval – Ladd, Toews, Pánik – Panarin, Anisimov, Kane – Mashinter, Teravainen, Weise – Desjardins, Kruger, Fleischmann

Arizona Coyotes: Domingue (Smith) – Ekman-Larsson, Murphy, Connauton, Z. Michálek, Dahlbeck, Grant – Tanguay, Vermette, Duclair – Rieder, Dauphin, Sekáč – Domi, Richardson, Doan – Martinook, Gordon, Chipchura

Rozhodčí: O'Halloran, Rank – Devorski, Rody.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Vítejte u dnešního on-line přenosu utkání základní části NHL, v němž CHICHAGO BLACKHAWKS přivítá v United Center ARIZONU COYOTES.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:30.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 6. Pánik (Toews, Hjalmarsson), 13. Toews, 27. Kane (Panarin, Seabrook), 33. Van Riemsdyk (Toews, Panarin), 35. Ladd (Kane, Panarin), 45. Desjardins (Kruger, Rozsíval) – 44. Murphy (Sekáč), 54. Richardson (Doan, Domi)

Rozhodčí: O'Halloran, Rank – Devorski, Rody

Diváci: 21 884