Itálie – Česko 4:0 (kon.) | Norsko – Německo 5:1 (kon.) | Rusko – Švédsko 16:1 (kon.)
konec
Norsko
5:1 (2:0, 0:1, 3:0)
Německo
Středa 06.04.2016, 15:10 • Östersund Arena, Östersund • Mistrovství Evropy ve sledge hokeji
Partner:
   
  Ode mne je to pro tuto chvíli již úplně vše, přeji Vám krásný zbytek dnešního dne. Nashledanou. (17:00:59)
   
  Střely na branku: 32 – 11
   
  Nejlepším hráčem z týmu Německa byl zvolen Ingo Kuhli-Lauenstein, za Nory byl vyhlášen Loyd-Remi Pallander Solberg.
   
  Norsko tak vítězí i ve druhém zápase na turnaji, Německo musí na své první body počkat minimálně do dalšího zápasu.
   
  Je dobojováno! Norové ve třetí třetině definitivně rozhodli o svém vítězství když jejich vedení postupně navýšili Pedersen, Jacobsen a Bakke a skóre se tak zastavilo na výsledku 5:2!
   
  Konec zápasu.
   
  44:20
  Němci se ještě pokouší alespoň kosmeticky upravit skóre zápasu a drží útočné pásmo, ke střelbě se jim ale nedaří dostat.
   
  43:45
  Norové mohli ještě v samotném závěru navýšit své vedení, jenže Emil Sorheim sám mezi kruhy neuspěl a svou střelu poslal jen vedle německé branky!
   
  43:00
  Do konce třetí třetiny chybí poslední dvě minuty!
   
  42:20
  Za Německo mohl snížit Kuhli-Lauenstein, který se vydal za nahozeným kotoučem do útočného pásma a byl u něj dřív než soupeři, jenže proti norskému brankáři neuspěl!
  41:53 Audun BAKKE - 5:1
   
  41:53
  Norsko právě vstřelilo branku!
  O osudu utkání je, zdá se, definitivně rozhodnuto! AUDUN BAKKE vybojoval puk na útočné modré čáře a sám proti německému brankáři nezaváhal! Asistence: Stig Tore Svee.
  41:19 Thomas JACOBSEN - 4:1
   
  41:19
  Norsko právě vstřelilo branku!
  Jen sedmnáct sekund potřebovali Norové na využití přesilové hry! THOMAS JACOBSEN táhlou střelou od modré čáry propálil vše, co mu stálo v cestě, a to i včetně německého brankáře a Norsko vede již 4:1! Asistence: Loyd – Remi Pallander Solberg, Morten Vaernes.
   
  41:02
  Lucas Sklorz (GER) dostává menší trest za hákování, na Nory čeká další početní výhoda.
   
  40:45
  Bakke se Solbergem se hnali úplně sami na německého brankáře, jenže ani tato akce nekončí gólem! Bakke totiž celou akci zbrzdil a následně dojíždějící německý hráč jeho střelu zblokoval!
   
  39:15
  Němci drží puk v útočném pásmu, dostat se s ním od mantinelů před branku se jim ale nedaří.
   
  38:45
  Poslední minuta krom mezihry ve středním pásmu, kdy se oba týmy prostřídaly v držení kotouče, nic zvláštního nepřinesla a tak i nadále pokračujeme za stavu 3:1 pro Norsko.
   
  38:05
  Norům se podařilo vyhodit puk z pásma a Pedersen se Solbergem se hnali do přečíslení dvou proti jednomu, které však zhatila nepřesná nahrávka prvně jmenovaného.

  Daniel Kubelka

  Branky a nahrávky: 12. Solberg, (Bogle), 14. Nordstoga (Pedersen), 36. Pedersen (Sorheim), 42. Jacobsen (Solberg, Vaernes), 42. Bakke (Svee) – 21. Hering (Pabst, Disveld)


  Norsko: Gronlie (Hamar) – Vaernes, Nordstoga, Avdal, Oiseth "C" – Pedersen, Kirstituen, Svee, Bogle, Sorheim, Solberg, Hamre, Bakke, Jacobsen.
  Německo: Brzoska (Kunst) – Raedler, Jaster, Pabst, Sklorz – Disveld "C", Wolff, Kuhli-Lauenstein, Hering, Stumpe, Ellmer, Wedde.

  Rozhodčí: Modig – Granath, Yngvesson